Rahat Hissettirecek Salon Dekorasyonu

Başka hiçbir odada, oturma odasında geçirdiğimiz kadar uzun süre geçirmiyoruz. Arkadaşlarınızla oturmanın ya da ailenizle televizyon seyrederken rahat bir akşamın tadını çıkarabilmeniz için salonu rahat bir şekilde döşemek çok önemlidir. Tchibo size bu konuda yardımcı olur: Geniş bir mobilya yelpazesi ve çekici dekorasyonlarla. İster şık ve modern, ister sıcak ve rahat - bizde her bir yaşam fikri için doğru çözümü uygun fiyatlarla bulacaksınız.
Led Mikro Işık Zinciri »Damla«
Led Mikro Işık Zinciri »Yıldızlar«
Led Mikro Işık Zinciri »Çam Ağacı«
299,00TL
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
LED Outdoor Yıldız Silüeti
1.149,00TL
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
Dergilikli Yan Sehpa
3.999,00TL
Led Yılbaşı Ağacı Yıldızı
569,00TL
2 Adet LED Çam Kozalağı Mum
449,00TL
5 Adet LED'li Bahçe Meşalesi
2 Adet Büyük LED'li Bahçe Meşalesi
1.009,00TL
TL/ks 201,80
879,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet LED Tealight Mum, Beyaz
4 Adet LED Tealight Mum, Gümüş Rengi
299,00TL
299,00TL
LED'li Dekoratif Çelenk
629,00TL
2 Adet LED Mum, Beyaz
2 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
2 Adet LED Mum, Kırmızı
499,00TL
499,00TL
499,00TL
4 Adet LED Tealight Mum, Kırmızı
249,00TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Kozalaklar
299,00TL
399,00TL
Cam Tablalı Sehpa
3.779,00TL
Prizli LED Gece Lambası
529,00TL
-24 %
Çok Fonksiyonlu Pilli Lamba
529,00TL
399,00TL
-25 %
Kapalı Saklama Modülü
3.149,00TL
2.359,00TL
LED Elmas Şekilli Işık Zinciri
249,00TL
LED Küreli Işık Zinciri
379,00TL
LED Metal Yıldız, Küçük
LED Metal Yıldız, Büyük
599,00TL
699,00TL
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
Entegre Kollu Yumuşak Battaniye
879,00TL
LED Motifli Işık Zinciri
349,00TL
2 Adet LED'li Gerçek Uzun Mum, Sedef-Beyaz
2 Adet LED'li Gerçek Uzun Mum, Mat Altın Rengi
399,00TL
399,00TL
1

Herkes için doğru salon

Salonunuzu yeniden döşüyorsanız önemli olan ilk şey ne kadar boş alanınız olduğudur. Sadece küçük bir oda ise ilk olarak en önemli şeyleri barındırmalıdır. Çoğu kişi için bu önem sırasının başında koltuk, televizyon ve kitaplar, DVD'ler veya benzerleri için bir raf yer alır. Elbette geniş bir salonda, örneğin ilave bir yemek alanı ile salonu kişiselleştirmek için daha çok seçeneğiniz vardır. Kişisel tarzınıza uyan yeni mobilyalar arıyorsanız veya son rötuş için dekorasyon istiyorsanız Tchibo online mağazasında aradığınızı bulacaksınız. İster nostaljik ister modern olsun: Tekliflerimiz size ilham versin.

Gerçek rahatlama: Bir rahatlama alanı olarak rahat bir salon

Salon bir dinlenme alanıdır. Yoğun bir günün ardından çoğu insan için kanepede veya koltukta iyi bir kitapla veya televizyonun önünde rahatlamaktan daha iyi bir şey yoktur. Sehpa üzerinde çay, kahve veya birkaç atıştırmalık için yer bulabilirsiniz. Salon mobilyaları seçerken sade bir atmosfer yaratmak için sıcak renkler kullanmalısınız. Odayı sade ve modern tasarlamayı tercih ederseniz duvar boyası veya dekorasyonu ile de samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunun için renkli halılar, koltuk minderleri, perdeler ve ev bitkileri mükemmel tercihlerdir.

Fonksiyonel salon: Bir kütüphane veya yemek odası ile kombinasyon

Salonunuz genişse odayı çok fonksiyonlu bir şekilde döşemeniz önerilir. L şeklindeki odalarda bile örneğin bir çalışma masası içeren bir niş yerleştirilmesi veya kitap rafları ve okuma sandalyesi ile birlikte bir ev kütüphanesi olarak döşenmesi önerilir. Bir komodin ile önemli belgeler ve diğer çalışma dokümanları için saklama alanı oluşturursunuz. Ya da odanın bir kısmını yemek odası olarak kullanabilirsiniz. Bu, özellikle mutfağınızda yemek alanı için yeterli alan yoksa kullanışlıdır. Salonunuzu çok fonksiyonlu hale getirmek istiyorsanız Tchibo'da uygun mobilya fikirleri bulacaksınız.

Salon dekorasyonu: Son dokunuş için vurgular ve renkler

Salon dekorasyonu rahatlık hissine önemli bir katkı sağlar. Işık zincirleri ile soğuk mevsimde odayı ilgi odağı haline getirirsiniz. Resim çerçeveleri, en güzel fotoğraflarınıza ve sanat eserlerine şık bir çekicilik katar. Ayrıca daha fazla derinlik sağlarlar. Perdeler sadece güneşe ve dışarıdan görünmenize karşı koruma sağlamakla kalmaz aynı zamanda salonunuzu da konforlu hale getirir. Vazolar ve kaseler mevsimsel olarak dekore edilebilir böylece taze ve doğal bir hava yaratırsınız. Parlak, renkli bir duvar tasarımı veya desenli duvar kağıtları ile küçük bir salonu daha büyük gösterebilirsiniz. Tavan duvarlardan daha açık renkte olduğunda alçak tavanlı odalar daha yüksek görünür.

Salon aydınlatmasında nelere dikkat edilmelidir?

Oturma odanızdaki bir diğer önemli öğe de aydınlatmadır. Burada her şey doğru fonksiyonellik ve tasarım kombinasyonuna bağlıdır. Parlak, hoş bir tavan lambası temel aydınlatma sağlar, zemin ve masa lambaları ve lambaderler canlı vurgular oluşturur ve seçici ışıkla özel bir konfor yaratır. Kısılabilen ve yukarıdan sarkıtılan bir lamba yemek masası için iyi bir seçimdir. Lambanın parlaklığını bireysel olarak ayarlayabilirsiniz. Tchibo, salonunuzun mümkün olan en iyi ışıkla aydınlatılmasını sağlayabileceğiniz geniş bir lamba yelpazesi sunar.

TCM kalite mührü: Size sözümüz

Tüm ürünlerimizde size mükemmel kaliteyi garanti eden TCM ("Tchibo Certified Merchandise") mührünü bulacaksınız. Bu mühür, seçilen ve test edilen ortaklarla özel işbirliğini, dikkatli işleme ve ham maddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim süreçlerinin izlenmesi yoluyla elde edilir. Bu nedenle, Tchibo'dan satın aldığınız salon mobilyalarınızın hem yüksek kaliteli hem de dayanıklı olduğundan emin olabilirsiniz.