Rahat Hissettirecek Salon Dekorasyonu

Başka hiçbir odada, oturma odasında geçirdiğimiz kadar uzun süre geçirmiyoruz. Arkadaşlarınızla oturmanın ya da ailenizle televizyon seyrederken rahat bir akşamın tadını çıkarabilmeniz için salonu rahat bir şekilde döşemek çok önemlidir. Tchibo size bu konuda yardımcı olur: Geniş bir mobilya yelpazesi ve çekici dekorasyonlarla. İster şık ve modern, ister sıcak ve rahat - bizde her bir yaşam fikri için doğru çözümü uygun fiyatlarla bulacaksınız.
2 Adet Çok Fonksiyonlu LED Lamba
149,95TL
Vantuzlu Çok Yönlü LED Lamba
149,95TL
-8 %
Yuvarlak Yan Sehpa
599,95TL
549,95TL
Uyku Işıklı 2'si 1 Arada LED Gece Lambası
144,95TL
Hareket Sensörlü LED Mini Çok Fonksiyonlu Işık
119,95TL
4 adet LED Bal Mumundan Mum
299,95TL
LED Mikro Işık Zinciri »Damlalar«
79,95TL
LED Outdoor Masa Lambası
269,95TL
El Havlusu Merdiveni, Ekstra Geniş
499,95TL
Disko Toplu LED Işık Zinciri
89,95TL
LED Işık "Cam Abajur"
219,95TL
LED Outdoor Filaman Lamba
199,95TL
Organik Pamuklu Battaniye
299,95TL
  • LED’li Mikro Işık Zinciri
20 adet sabitlenmiş micro-LED, küçük kalp şeklinde
LED’li Mikro Işık Zinciri
20 adet sabitlenmiş micro-LED, küçük kalp şeklinde
59,95TL
LED Işık Zinciri »Mini Ampul«
109,95TL
-28 %
LED Mum
299,95TL
214,95TL
-19 %
LED’li Metal Kalp
129,95TL
104,95TL
-23 %
LED Masa Lambası
129,95TL
99,95TL
LED Metal Yıldız, Küçük
189,95TL
Pilli LED Kıskaçlı Lamba
189,95TL
LED Işık Zinciri »Hasır«
169,95TL
1

Herkes için doğru salon

Salonunuzu yeniden döşüyorsanız önemli olan ilk şey ne kadar boş alanınız olduğudur. Sadece küçük bir oda ise ilk olarak en önemli şeyleri barındırmalıdır. Çoğu kişi için bu önem sırasının başında koltuk, televizyon ve kitaplar, DVD'ler veya benzerleri için bir raf yer alır. Elbette geniş bir salonda, örneğin ilave bir yemek alanı ile salonu kişiselleştirmek için daha çok seçeneğiniz vardır. Kişisel tarzınıza uyan yeni mobilyalar arıyorsanız veya son rötuş için dekorasyon istiyorsanız Tchibo online mağazasında aradığınızı bulacaksınız. İster nostaljik ister modern olsun: Tekliflerimiz size ilham versin.

Gerçek rahatlama: Bir rahatlama alanı olarak rahat bir salon

Salon bir dinlenme alanıdır. Yoğun bir günün ardından çoğu insan için kanepede veya koltukta iyi bir kitapla veya televizyonun önünde rahatlamaktan daha iyi bir şey yoktur. Sehpa üzerinde çay, kahve veya birkaç atıştırmalık için yer bulabilirsiniz. Salon mobilyaları seçerken sade bir atmosfer yaratmak için sıcak renkler kullanmalısınız. Odayı sade ve modern tasarlamayı tercih ederseniz duvar boyası veya dekorasyonu ile de samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunun için renkli halılar, koltuk minderleri, perdeler ve ev bitkileri mükemmel tercihlerdir.

Fonksiyonel salon: Bir kütüphane veya yemek odası ile kombinasyon

Salonunuz genişse odayı çok fonksiyonlu bir şekilde döşemeniz önerilir. L şeklindeki odalarda bile örneğin bir çalışma masası içeren bir niş yerleştirilmesi veya kitap rafları ve okuma sandalyesi ile birlikte bir ev kütüphanesi olarak döşenmesi önerilir. Bir komodin ile önemli belgeler ve diğer çalışma dokümanları için saklama alanı oluşturursunuz. Ya da odanın bir kısmını yemek odası olarak kullanabilirsiniz. Bu, özellikle mutfağınızda yemek alanı için yeterli alan yoksa kullanışlıdır. Salonunuzu çok fonksiyonlu hale getirmek istiyorsanız Tchibo'da uygun mobilya fikirleri bulacaksınız.

Salon dekorasyonu: Son dokunuş için vurgular ve renkler

Salon dekorasyonu rahatlık hissine önemli bir katkı sağlar. Işık zincirleri ile soğuk mevsimde odayı ilgi odağı haline getirirsiniz. Resim çerçeveleri, en güzel fotoğraflarınıza ve sanat eserlerine şık bir çekicilik katar. Ayrıca daha fazla derinlik sağlarlar. Perdeler sadece güneşe ve dışarıdan görünmenize karşı koruma sağlamakla kalmaz aynı zamanda salonunuzu da konforlu hale getirir. Vazolar ve kaseler mevsimsel olarak dekore edilebilir böylece taze ve doğal bir hava yaratırsınız. Parlak, renkli bir duvar tasarımı veya desenli duvar kağıtları ile küçük bir salonu daha büyük gösterebilirsiniz. Tavan duvarlardan daha açık renkte olduğunda alçak tavanlı odalar daha yüksek görünür.

Salon aydınlatmasında nelere dikkat edilmelidir?

Oturma odanızdaki bir diğer önemli öğe de aydınlatmadır. Burada her şey doğru fonksiyonellik ve tasarım kombinasyonuna bağlıdır. Parlak, hoş bir tavan lambası temel aydınlatma sağlar, zemin ve masa lambaları ve lambaderler canlı vurgular oluşturur ve seçici ışıkla özel bir konfor yaratır. Kısılabilen ve yukarıdan sarkıtılan bir lamba yemek masası için iyi bir seçimdir. Lambanın parlaklığını bireysel olarak ayarlayabilirsiniz. Tchibo, salonunuzun mümkün olan en iyi ışıkla aydınlatılmasını sağlayabileceğiniz geniş bir lamba yelpazesi sunar.

TCM kalite mührü: Size sözümüz

Tüm ürünlerimizde size mükemmel kaliteyi garanti eden TCM ("Tchibo Certified Merchandise") mührünü bulacaksınız. Bu mühür, seçilen ve test edilen ortaklarla özel işbirliğini, dikkatli işleme ve ham maddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim süreçlerinin izlenmesi yoluyla elde edilir. Bu nedenle, Tchibo'dan satın aldığınız salon mobilyalarınızın hem yüksek kaliteli hem de dayanıklı olduğundan emin olabilirsiniz.