Rahat Hissettirecek Salon Dekorasyonu

Başka hiçbir odada, oturma odasında geçirdiğimiz kadar uzun süre geçirmiyoruz. Arkadaşlarınızla oturmanın ya da ailenizle televizyon seyrederken rahat bir akşamın tadını çıkarabilmeniz için salonu rahat bir şekilde döşemek çok önemlidir. Tchibo size bu konuda yardımcı olur: Geniş bir mobilya yelpazesi ve çekici dekorasyonlarla. İster şık ve modern, ister sıcak ve rahat - bizde her bir yaşam fikri için doğru çözümü uygun fiyatlarla bulacaksınız.
-16 %
LED Okuma Lambası
119,95TL
99,95TL
-33 %
LED Yüzen Lamba
119,95TL
79,95TL
-29 %
-29 %
Kokulu Mum
Kokulu Mum
84,95TL
59,95TL
84,95TL
59,95TL
  • LED’li Yüzen Gül
Su geçirmeyen ve yüzen güller
84,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-29 %
LED’li Yüzen Gül
Su geçirmeyen ve yüzen güller
84,95TL
59,95TL
Pilli LED Okuma Lambası
129,95TL
3 Adet Camlı LED Gerçek Mum
379,95TL
2 Adet Çok Fonksiyonlu LED Lamba
249,95TL
Prizli LED Gece Lambası
249,95TL
Teleskopik Kamp Lambası
199,95TL
Çok Fonksiyonel Kamp Lambası
299,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
199,95TL
4 adet LED Bal Mumundan Mum
349,95TL
Disko Toplu LED Işık Zinciri
119,95TL
-17 %
LED Mantarlar
84,95TL
69,95TL
4 Adet LED Tealight Mum, Beyaz
129,95TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
119,95TL
Hareket Sensörlü LED Mini Çok Fonksiyonlu Işık
179,95TL
4 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
399,95TL
  • Örgülü Asma Koltuk
Masif kayın ağacından yapılmış ahşap parçalar
Örgülü Asma Koltuk
Masif kayın ağacından yapılmış ahşap parçalar
699,95TL
1

Herkes için doğru salon

Salonunuzu yeniden döşüyorsanız önemli olan ilk şey ne kadar boş alanınız olduğudur. Sadece küçük bir oda ise ilk olarak en önemli şeyleri barındırmalıdır. Çoğu kişi için bu önem sırasının başında koltuk, televizyon ve kitaplar, DVD'ler veya benzerleri için bir raf yer alır. Elbette geniş bir salonda, örneğin ilave bir yemek alanı ile salonu kişiselleştirmek için daha çok seçeneğiniz vardır. Kişisel tarzınıza uyan yeni mobilyalar arıyorsanız veya son rötuş için dekorasyon istiyorsanız Tchibo online mağazasında aradığınızı bulacaksınız. İster nostaljik ister modern olsun: Tekliflerimiz size ilham versin.

Gerçek rahatlama: Bir rahatlama alanı olarak rahat bir salon

Salon bir dinlenme alanıdır. Yoğun bir günün ardından çoğu insan için kanepede veya koltukta iyi bir kitapla veya televizyonun önünde rahatlamaktan daha iyi bir şey yoktur. Sehpa üzerinde çay, kahve veya birkaç atıştırmalık için yer bulabilirsiniz. Salon mobilyaları seçerken sade bir atmosfer yaratmak için sıcak renkler kullanmalısınız. Odayı sade ve modern tasarlamayı tercih ederseniz duvar boyası veya dekorasyonu ile de samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunun için renkli halılar, koltuk minderleri, perdeler ve ev bitkileri mükemmel tercihlerdir.

Fonksiyonel salon: Bir kütüphane veya yemek odası ile kombinasyon

Salonunuz genişse odayı çok fonksiyonlu bir şekilde döşemeniz önerilir. L şeklindeki odalarda bile örneğin bir çalışma masası içeren bir niş yerleştirilmesi veya kitap rafları ve okuma sandalyesi ile birlikte bir ev kütüphanesi olarak döşenmesi önerilir. Bir komodin ile önemli belgeler ve diğer çalışma dokümanları için saklama alanı oluşturursunuz. Ya da odanın bir kısmını yemek odası olarak kullanabilirsiniz. Bu, özellikle mutfağınızda yemek alanı için yeterli alan yoksa kullanışlıdır. Salonunuzu çok fonksiyonlu hale getirmek istiyorsanız Tchibo'da uygun mobilya fikirleri bulacaksınız.

Salon dekorasyonu: Son dokunuş için vurgular ve renkler

Salon dekorasyonu rahatlık hissine önemli bir katkı sağlar. Işık zincirleri ile soğuk mevsimde odayı ilgi odağı haline getirirsiniz. Resim çerçeveleri, en güzel fotoğraflarınıza ve sanat eserlerine şık bir çekicilik katar. Ayrıca daha fazla derinlik sağlarlar. Perdeler sadece güneşe ve dışarıdan görünmenize karşı koruma sağlamakla kalmaz aynı zamanda salonunuzu da konforlu hale getirir. Vazolar ve kaseler mevsimsel olarak dekore edilebilir böylece taze ve doğal bir hava yaratırsınız. Parlak, renkli bir duvar tasarımı veya desenli duvar kağıtları ile küçük bir salonu daha büyük gösterebilirsiniz. Tavan duvarlardan daha açık renkte olduğunda alçak tavanlı odalar daha yüksek görünür.

Salon aydınlatmasında nelere dikkat edilmelidir?

Oturma odanızdaki bir diğer önemli öğe de aydınlatmadır. Burada her şey doğru fonksiyonellik ve tasarım kombinasyonuna bağlıdır. Parlak, hoş bir tavan lambası temel aydınlatma sağlar, zemin ve masa lambaları ve lambaderler canlı vurgular oluşturur ve seçici ışıkla özel bir konfor yaratır. Kısılabilen ve yukarıdan sarkıtılan bir lamba yemek masası için iyi bir seçimdir. Lambanın parlaklığını bireysel olarak ayarlayabilirsiniz. Tchibo, salonunuzun mümkün olan en iyi ışıkla aydınlatılmasını sağlayabileceğiniz geniş bir lamba yelpazesi sunar.

TCM kalite mührü: Size sözümüz

Tüm ürünlerimizde size mükemmel kaliteyi garanti eden TCM ("Tchibo Certified Merchandise") mührünü bulacaksınız. Bu mühür, seçilen ve test edilen ortaklarla özel işbirliğini, dikkatli işleme ve ham maddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim süreçlerinin izlenmesi yoluyla elde edilir. Bu nedenle, Tchibo'dan satın aldığınız salon mobilyalarınızın hem yüksek kaliteli hem de dayanıklı olduğundan emin olabilirsiniz.