Ofis Malzemeleri

Konforlu ve üretken bir çalışma ortamı için ofis malzemeleri önemli bir rol oynar. Büyük düzenli bir çalışma masası ve rahat bir ofis koltuğunda daha iyi ve rahat çalışılır. İyi düzenlenmiş dolaplar ve doğru ışıklandırma da buna katkı sağlar. Tchibo’da, ofis malzemeleri konusunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenirsiniz ve çalışma alanınız için yüksek kaliteli ofis malzemelerini rahatça online bulabilirsiniz.
Alet Kutusu, Küçük
Alet Kutusu, Büyük
149,00TL
179,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Ofis malzemelerindeki öncelik: Çalışma masası

Mükemmel ofis planlaması çalışma masası ile başlar. Bu, ofis malzemelerinizin kalbidir ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış olmalıdır. Yeterince büyük bir çalışma alanı önemli bir kriterdir, çünkü bilgisayarın sağında ve solunda en azından Mousepad, iki veya üç kağıt destesi ve kahve fincanınıza yetecek kadar alana da ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca omuzlar ve sırtın gerilmemesi için masanın yüksekliği de önem taşır. Yükseklik ayarlı modeller çok pratiktir, aksi takdirde masa ve sandalyeyi birbirine uydurmanız gerekecektir veya Tchibo’dan yükseklik ayarlı bir sandalye de seçebilirsiniz.
Önemli ofis malzemeleri: Kolçaksız siyah bir ofis sandalyesi, üzerinde bir monitör bulunan ahşap ofis masasının önünde duruyor.

Doğru çalışma sandalyesi seçimi

Ofis malzemelerinin seçiminde, listenizin hemen ikinci sırasında konforlu bir sandalye olmalıdır. Sonuçta çalışma gününün büyük bölümünü onun üzerinde geçiriyorsunuz. Sırt dostu bir çalışma için oturma alanının döşemeli ve yükseklik ayarlı olması gereklidir: Uyluk ve dizlerin hafif düşey bir hat çizmesine dikkat edin. Çok fazla süreyle aynı konumda kalmamanız için sırt dayama yerinin de ayarlı olması iyidir. İki pratik ipucu: Ofis sandalyesindeki ayar kollarının rahatlıkla ulaşılır ve kolay kullanılabilir olmasına dikkat edin. Tekerleri zemin kaplamanıza uygun olarak seçin veya bir koruma altlığı edinin.
Doğru ofis malzemeleri ile düzen: Üzerinde bir masa lambası, bir monitör ve değişik toplama sepetleri duran, açık renk ahşap tablalı bir çalışma masası.

Eşya koyma ve organizasyon için ofis malzemeleri

Dokümanların veya diğer ofis gereçlerinin çalışma alanlarınızı işgal etmesi veya kaybolmasını basit araçlarla önleyebilirsiniz. Çalışma masasının kendisini toparlama imkanları sunması pratiktir: Bir alt dolapta veya çekmecelerde birçok eşya kendine yer bulabilir. Ancak belge ve klasörleri koyma yeri olarak, çoklu bölmeleri olan rafları tavsiye ederiz. Uygun eşya koyma yeri, kutular veya dikey klasörlere her şey düzenli olarak konulabilir ve siz de ihtiyaç duyduklarınızı elinizin altında bulabilirsiniz. Kalemlik ve düzenleme kutuları, ofis malzemelerini dekoratif olarak düzenlemeyi ve sorunsuzca yeniden bulmayı kolaylaştırır. Ofis malzemeleri ile ilgili her şeyi Tchibo’da bulabilirsiniz!

Ofis malzemelerinde ince ayar: Çalışma ışığı

Uygun konsantrasyon ve üretkenlik için ofis malzemelerinden ışıklandırma da önemlidir. İyi bir çalışma ışığı için doğrudan ve dolaylı ışıklandırma sağlayan lamba kombinasyonu en iyisidir. Sıcak ışık yayan bir tavan lambası odayı aydınlatır ve ek bir çalışma masası lambası da parlak ve net bir çalışma ışığı sağlar. Çalışma ışığını, çalışma alanınızın monitörde yansıma veya masa üzerinde gölge oluşturmadan ve sizi rahatsız etmeyecek, iyi bir aydınlatma sağlayacak şekilde kurun. Örnek olarak masa lambasını monitörün arkasında veya yanında konumlandırın ve rahat, dolaylı bir ışık vermesi için biraz yana çevirin.

Güzel bir ortamda daha iyi çalışılır

Kendinizi rahat hissettiğiniz bir mekanda severek ve daha iyi çalışırsınız: Donuk bir ofis çiçeklerle çabucak sevimli hale gelir. Çalışma odasını hemen bir yağmur ormanına çevirmeniz gerekmez, ancak dekoratif saksılarda bulunan birkaç az bakım gerektiren çiçek veya yeşil bitki hemen fark yaratır. Beyaz duvarlar da resimlerle dekoratif bir şekilde canlandırılır. Dikkat dağıtacak aşırı parlak renkler ve motifler yerine peyzajlar veya bir şehir manzarası seçin. Renkli kahve fincanları veya bulaşık bezleri, çay tezgahını renklendirir: Ofis malzemelerinin sıkıcı olması gerekmez!
Çalışma alanını doğru biçimde dekore etme: Üzerinde lamba ve monitör duran beyaz bir çalışma masası, iki resim asılı yatay gri-beyaz şeritli bir duvarın önünde duruyor.

Üstün kalite iddiası: TCM mührü ile sözümüz

Tchibo’dan alışveriş yapanlar, yüksek kaliteli bir ürün alır. Aynısı çalışma masalarımız, çalışma sandalyelerimiz ve diğer ofis malzemeleri için de geçerlidir. "Tchibo Certified Merchandise” mührü, kısaca TCM mührü ile sertifikalandırılmış. Malzemeler ve tedarikçilerimizin seçiminde ve işlemede en yüksek özeni garanti eder. Her üretim adımı düzenli kalite kontrollerinden geçer. Şimdi online mağazamızı ziyaret edin ve yüksek kaliteli ofis mobilyası ve aksesuarlarını kaçırmayın!
Yüksek kaliteli ofis malzemeleri: Beyaz çalışma masası, beyaz, yüksek, açık bir raf ve ofis sandalyesinden oluşan bir çalışma odası.