Ofis ekipmanları

Ofis tasarımı, konforlu ve verimli bir çalışma ortamı oluşturmada önemli bir rol oynar. Büyük, düzenli bir masada ve rahat bir ofis sandalyesinde daha iyi ve daha rahat çalışabilirsiniz. İyi düzenlenmiş dolaplar ve doğru ışık da buna katkıda bulunur. Tchibo'da ofis kurulumunuzda dikkat etmeniz gerekenleri bulabilir ve iş yeriniz için yüksek kaliteli ofis ekipmanlarını rahatlıkla online sipariş edebilirsiniz.

Ofis Dekorayon Ürünleri

USB Şarj Fonksiyonlu Priz Topu
179,95TL
2 Adet Çok Fonksiyonlu LED Lamba
149,95TL
Vantuzlu Çok Yönlü LED Lamba
149,95TL
Akıllı Telefon ve Tablet Standı
149,95TL
Uyku Işıklı 2'si 1 Arada LED Gece Lambası
144,95TL
-43 %
Ofis Malzemesi Düzenleme Kutusu
79,95TL
44,95TL
Pilli LED Kıskaçlı Lamba
189,95TL
Hareket Sensörlü LED Mini Çok Fonksiyonlu Işık
119,95TL
Akıllı Telefon Bisiklet Tutucusu
89,95TL
Teleskopik Kamp Lambası
129,95TL
-21 %
Sandık Seti
69,95TL
54,95TL
  • Kalp Şeklinde Kutu Seti
Düzenleme gereci veya hediye paketi olarak ideal
59,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
-16 %
Kalp Şeklinde Kutu Seti
Düzenleme gereci veya hediye paketi olarak ideal
59,95TL
49,95TL
  • tesa® On & Off Cırt Bant Kablo Toplayıcı,5m:10mm, siyah
10mm*500cm ebatlarındadır. Boyuta göre kesilebilir,ihtiyacınıza uygun boyutta kullanabilirsiniz. Siyah renktedir. Elektrikli cihazların kablolarını ve aksesuarlarını demetlemek ve toparlamak içindir. Ev ve ofis için idealdir. Birçok uygulamada tekrar kullanılabilir 1000 kez açılıp kapatılabilir.
tesa® On & Off Cırt Bant Kablo Toplayıcı,5m:10mm, siyah
10mm*500cm ebatlarındadır. Boyuta göre kesilebilir,ihtiyacınıza uygun boyutta kullanabilirsiniz. Siyah renktedir. Elektrikli cihazların kablolarını ve aksesuarlarını demetlemek ve toparlamak içindir. Ev ve ofis için idealdir. Birçok uygulamada tekrar kullanılabilir 1000 kez açılıp kapatılabilir.
84,95TL
-31 %
Suni Deri Döşemeli Döner Sandalye
1.899,00TL
1.299,95TL
Ofis Malzemeleri Dosyası
149,95TL
Bambu Kablosuz Qi Şarj İstasyonu
149,95TL
Pilli LED Mandallı Lamba
189,95TL

Ofis donanımındaki öncelik: Masa

Mükemmel ofis planlaması masadan başlar. Ofis ekipmanlarınızın kalbidir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmalıdır. Bilgisayarın sağ ve sol tarafında en azından fare altlığı, iki veya üç kağıt grubu ve kahve fincanı için alana ihtiyacınız olduğundan yeterince geniş bir çalışma yüzeyi önemli bir kriterdir. Masanın yüksekliği, omuzların ve boynun gerilmesini önlemek için de çok önemlidir. Yüksekliği ayarlanabilir modeller özellikle pratiktir; aksi takdirde masa ve sandalyeyi birbirine göre ayarlamalı veya Tchibo'da ayarlanabilir bir sandalye seçmelisiniz.

Ofis ekipmanının bir parçası olarak doğru masa sandalyesi

Ofis ekipmanını seçerken, rahat bir sandalye listenizdeki ikinci öğe olmalıdır. Sonuçta iş gününüzün çoğunu sandalyenin üzerinde geçirirsiniz. Sırt dostu bir çalışma için koltuk yüzeyi yastıklı ve yüksekliği ayarlanabilir olmalıdır: Uyluk ve diz kısmının hafifçe eğimli bir çizgi oluşturduğundan emin olun. Arkalık çok uzun süre aynı konumda kalmayacak şekilde ayarlanabilir olmalıdır. İki pratik ipucu: Ofis sandalyesi üzerindeki ayarlama kollarına kolayca erişilebildiğinden ve çalıştırılabildiğinden emin olun. Tekerlekleri zemin kaplamanıza göre seçin veya koruyucu bir altlık düşünün.

Depolama ve organizasyon için ofis ekipmanı

Basit yollarla, belgelerin veya diğer ofis malzemelerinin iş yerinizde aşırı yüklenmesini veya kaybolmasını önleyebilirsiniz. Pratik olan masanın kendisinin alan sunmasıdır: Birçok şey zaten bir dolapta veya çekmecelerde saklanabilir. Ancak belge ve klasörler için depolama alanı olarak birkaç bölmenin bulunduğu ayrı bir raf önerilir. Daha sonra her şeyi uygun dolaplar, kutular veya ayaklı klasörlere ayırabilir ve tüm önemli kağıtlara erişebilirsiniz. Kalem tutucular ve dosyalama kutuları, ofis malzemelerini dekoratif bir şekilde düzenleyip kolayca bulmanızı kolaylaştırır. Tchibo'da ofis ekipmanınız için her şey mevcuttur!

Ofis ekipmanlarının ince ayarı: Çalışma lambası

Optimum konsantrasyon ve üretkenlik için aydınlatma da ofis ekipmanları için önemlidir. İyi bir çalışma ışığı için doğrudan ve dolaylı aydınlatma sağlayan lambaları birlikte kullanmak en iyisidir. Sıcak ışıklı tavan lambası odayı aydınlatırken ilave bir masa lambası parlak ve net bir çalışma ışığı sağlar. Çalışma ışığını, gözünüze aşırı seviyede gelmeden iş yerinizi aydınlatacak, monitörde yansımayacak ve güçlü gölgeler oluşturmayacak şekilde yerleştirin. Örneğin, masa lambasını monitörün arkasına veya yanına yerleştirin ve rahat, dolaylı bir ışık için hafifçe yana çevirin.

Güzel ortamda daha iyi çalışılır

Kendinizi rahat hissettiğiniz bir odada daha iyi ve daha iyi çalışırsınız: Bitkiler sayesinde cansız görünen bir ofis çok daha canlı görünür. Çalışma odasını orman haline getirmemelisiniz; ancak bakımı kolay birkaç çiçek veya dekoratif saksılardaki yeşil bitkiler harika görünür. Beyaz duvarlar da resimlerle dekore edilebilir. Dikkat dağıtan çok parlak renkler ve motifler seçmeyin; bunun yerine örneğin manzara veya şehir manzarası olabilir. Renkli kahve fincanları veya bezler küçük mutfağa renk katar: Ofis ekipmanlarının sıkıcı olması gerekmiyor!

En yüksek kalite standardı: TCM mührü tarafından garantilenir

Tchibo'dan alışveriş yapanlar yüksek kaliteli bir ürün satın alırlar. Bu aynı zamanda masalarımız, masa sandalyeleri ve diğer ofis ekipmanlarımız için de geçerlidir. Kalite, "Tchibo Certified Merchandise”, kısaca TCM mührü ile onaylanmıştır. Malzeme seçiminde, tedarikçilerimizde ve işlemede en yüksek düzeyde özen gösterildiğini garantiler. Her üretim adımı düzenli kalite kontrollerine tabi tutulur. Online mağazamızı hemen ziyaret edin ve ofis mobilyaları ve mükemmel kalitede aksesuarlar alın!