Lavabo Ürünleri

Banyoların olmazsa olmazları lavabolardır. Standart lavabodan ayaklı lavaboya, seramikten paslanmaz çeliğe kadar birçok farklı seçeneğe sahiptir. Tchibo online mağazamıza bir göz atın ve ilham alın! Çünkü bizde uygun fiyata yüksek kaliteli lavabolar ve çeşitli aksesuarlar, seçim ve kurulum için pratik ipuçları bulabilirsiniz.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Banyo için lavabo seçimi nasıl yapılır?

Eğer kiralık bir dairede yaşıyorsanız, lavabo seçimi yapmanıza gerek kalmayabilir. Kendi evinizde yaşıyorsanız bu durum farklıdır. Lavabonuzu değiştirmek veya küçük bir lavabo eklemek istiyorsanız, evyeyi dübellerle duvara sabitleme hakkında deneyim sahibi olmanız gerekir. Bu nedenle birçok kişi lavabolarının bir profesyonel tarafından monte edilmesini tercih eder. Bunu kendiniz yapmayı tercih ederseniz mağazalardaki lavabo ve armatürler için hazır sabitleme kitlerine bakabilirsiniz. Her durumda: Lavabo ile çalışırken güvenli bir şekilde çalışabilmek için önce dairenizin ana musluğunu kapatmalısınız.

Farklı lavabolar, farklı malzemeler

Tipik lavabo seramik veya benzer bir malzemeden yapılmıştır: Mineral dökümden. İlk bakışta bu kompozit malzeme seramikten zor ayırt edilir. Banyo için özel olarak tasarlanmıştır. Ancak tipik malzemelerin ötesinde bile çok fazla seçenek vardır. Özellikle paslanmaz çelik veya cam lavabolar giderek daha popüler hale geliyor ve banyoya alışılmadık, modern bir dokunuş katıyor. Buna ek olarak, özel desenlerle donatılabilecek çeşitli sentetik malzemeler de bulunmaktadır.

Başarılı bir genel konsept için lavabolar ve lavabo dolapları

Özellikle küçük bir banyoda dolaplı bir lavabo, ek depolama alanı yaratmak için genellikle en zarif çözümdür. Alt dolabı lavabodan bağımsız olarak satın alabilir ve karmaşık bir sabitleme işlemi yapmadan altına yerleştirebilirsiniz. Daha şık bir şey istiyorsanız entegre lavaboları olan ve daha sonra duvara bir bütün olarak monte edilen lavabo dolaplarını da düşünebilirsiniz. Tchibo'da her iki model de farklı tasarımlarda mevcuttur. Yeni lavabo için gerekli her şeyi sipariş edin ve tüm bunları online olarak daha rahat bir şekilde yapın.

Banyoda özel konfor: Çift lavabo

Evinizde banyonuzu kullanan birden fazla insan varsa ve banyo mobilyaları için bol yeriniz varsa çift lavabo buna değer. Böylece banyonuz aynı anda iki kişi tarafından dişleri fırçalamak, elleri yıkamak veya yüz bakımı için kullanılabilir. Temel olarak, tüm çift lavaboların yan yana iki tane bağlantısı vardır. Ancak su tahliyelerinde farklılıklar vardır. Bazı çift lavabolar tamamen bağımsız iki lavabodan oluşur, böylece her iki kullanıcı da tam rahatlıktan yararlanabilir. Bazılarında tek tahliyeli uzun bir hazne vardır. Bu sadece kurulumu kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda daha şık görünür.

Olağanüstü lavabolar: Tasarım ve yenilik

Tipik yuvarlak ve beyaz bir seramik lavabo mutfak için bir standarttır. Ancak bu hiçbir alternatifin olmadığı anlamına gelmez. Derin veya düz, eliptik veya açısal: Lavabolar artık tüm varyantlarda mevcuttur. Özellikle göz alıcı olan, duvara monte edilmeyip lavaboda serbest duran minimalist lavabo tasarımlarıdır. Biraz hayal gücü ve beceri ile herhangi bir çanağı böyle bir lavaboya dönüştürebilirsiniz. Tamamıyla bağımsız olmasını isterseniz yere ulaşan ayaklı bir lavabo seçebilirsiniz. Ancak bu tür olağanüstü fikirlerin uygulanması her zaman mevcut bağlantılara bağlıdır.

TCM mühürlü mükemmel ve dayanıklı lavabolar

Tchibo'nun ürünleri, lavabodan armatürlere ve alt dolaba kadar TCM mührünü seçkin kalitelerinin bir işareti olarak taşır. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir. Bu şekilde, tüm üretim adımlarında ödün vermeyen kalite standartlarımıza uyulmasını garanti ediyoruz. Ham maddelerin nereden geldiğini ve ürünlerimizin nasıl üretildiğini tam olarak kontrol ediyoruz. Bu nedenle satın alırken TCM mührüne güvenebilirsiniz!