Salon konsolu

Alan sorunlarını çözerler, hoş bir yaşam atmosferi sağlarlar ve neredeyse her odaya sığarlar: Salon konsolları. "Salon konsolları" adı orijinal olarak İngilizce “Sideboard” kelimesinden gelir ve "Yan konsol" gibi bir anlama gelir. Burada tamamen farklı şekillerde kullanılabilen geniş, yarım yükseklikte bir şifonyer kastedilmektedir. Tchibo'da çeşitli türlerde geniş bir model yelpazesi bulacaksınız. Salon konsolunuzu şimdi online mağazamızdan uygun fiyata satın alın!
-21 %
-21 %
2 Kapaklı Komodin
2 Kapaklı Komodin
1.899,00TL
1.499,00TL
1.899,00TL
1.499,00TL
-21 %
-21 %
2 Kapaklı Komodin
2 Kapaklı Komodin
1.899,00TL
1.499,00TL
1.899,00TL
1.499,00TL
Önü Modern Dokulu Yüksek Büfe
2.499,00TL
  • Çekmeceli Dolap
Masif ahşap kulplu 8 geniş çekmece
1.299,00TL
799,00TL
Hızlı Görünüm
-38 %
Çekmeceli Dolap
Masif ahşap kulplu 8 geniş çekmece
1.299,00TL
799,00TL
  • Örgülü Asma Koltuk
Masif kayın ağacından yapılmış ahşap parçalar
Örgülü Asma Koltuk
Masif kayın ağacından yapılmış ahşap parçalar
699,95TL
Katlanabilen Gözlü Konsol
3.499,00TL
Çekmeceli ve Bölmeli Komodin
1.999,00TL

Salon konsolu – Mobilyalar arasındaki çok yönlü

Almanya'da uzun zamandır "Salon konsolu"ndan söz edilmiyor. Birkaç yıl önce bu çok fonksiyonlu mobilya parçası ortaya çıktığında, bu terimi İngilizceden aldık. Açık söylemek gerekirse: Salon konsolları ve komodinler arasındaki fark nispeten küçüktür ancak yine de fark vardır. Komodinlerde sadece çekmeceler bulunurken, salon konsolları farklı bölme tiplerini kombine eder. Yüksek konsolların aksine, her zaman daha yüksek ve geniştirler ve bu nedenle sadece depolama alanı değil, aynı zamanda çok miktarda depolama alanı da sunarlar. Tchibo'dan bilgi edinin ve yeni salon konsolunuzu bulun!

Çok yönlü kullanılabilen salon konsolları

Farklı bölmeleri ve geniş depolama alanları sayesinde salon konsolları çok sayıda farklı ihtiyaca göre uyarlanabilir. Salon konsolunu klasik bir komodin gibi kullanabilir ve yatak odasında giysilerinizi içine yerleştirebilirsiniz. Ancak salon konsolları mutfakta da esnek bir şekilde kullanılabilir – Örneğin büfe, kiler veya depolama alanı olarak. Banyoda bile bir salon konsolu kendisine sorunsuz yer bulabilir ve havlu ve kozmetik ürünlerini düzenli bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur.

Esneklik sayesinde alandan tasarruf

Sahip olduğu çeşitli bölme türleri sayesinde, bir salon konsolu giysilerden bulaşıklara ve kitaplara kadar çok farklı nesneleri saklayabilir. Diğer mobilyalardan farklı olarak salon konsolu size oldukça esnek bir oturma alanı sunmaktadır. Yeni bir dolap arıyorsanız ve dairenizde az yer varsa belki de salon konsolu size uygun çözümdür. Hepsinden önemlisi: Salon konsolları odada büyük dolaplardan çok daha fazla tutulmuş görünür ve böylece rahatlığa katkı sağlar.

Yüksek konsol: Pratik ve güzel bir seçenek

Salon konsolları genellikle bir buçuk ila iki metre arasında bir genişliğe sahiptir. Yüksekliği ise genellikle bir metrenin altında olur. Bunun yeterli olmadığı durumlarda salon konsolunun akrabası olan yüksek konsol doğru seçimdir: Yüksek konsol bir ila bir buçuk metre arasında bir yüksekliğe sahiptir. Bu mobilya parçasını da çok yönlü olarak kullanabilirsiniz, örneğin mutfakta ve yemek odasında. Yüksek konsol oturma alanının dışında da ayrıca bir çalışma alanı sunar. Tchibo’da hem salon konsollarını hem de yüksek konsolları yüksek kaliteli tasarımda bulabilirsiniz.

Salon konsolları: Mobilya bakımı kolaylaştırıldı

Çoğu mobilyada olduğu gibi, salon konsolu için de aynı şey geçerlidir: Ürün ne kadar değerli olursa, düzenli olarak bakımı o kadar önemlidir. Masif ahşap veya ahşap kaplamadan yapılmış modeller, çatlakların oluşmaması için mümkün olduğunca kuru kalmalıdır. Zaman zaman doğal bir bakım yağıyla ovabilirsiniz ancak bu işlem yılda en fazla üç veya dört kez yapılmalıdır. Mukavva veya plastikten yapılmış salon konsollarının bakımı çok daha kolaydır. Bu konsollarda, ara sıra nemli bir bez ve geleneksel temizlik maddeleri ile yüzeylerin temizlenmesi tamamen yeterlidir.

TCM mührü bizim kalite standardımızı ifade etmektedir

Tchibo’nun salon konsolu, uzun süre memnun kalacağınız uzun ömürlü bir mobilya parçasıdır. Ayrıca buna güvenebilmeniz için bir TCM mührüne de sahiptir. Kısaltmanın açılımı "Tchibo Certified Merchandise” yani, Tchibo Onaylı Ürün’dür. Tchibo’nun tüm ürünlerinde olduğu gibi mobilyalarımız da bu üç harf ile donatılmıştır. Bu harfler, üretimin her aşamasında sıkı kalite standartlarımıza uyulduğunu göstermektedir.