Salon konsolu

Hoş bir yaşam atmosferi yayarlar ve hemen hemen her odaya sığarlar: Salon konsolu. Başlangıçta, "sideboard" adı İngilizce'den gelir ve "salon konsolu" gibi bir anlama gelir. Bu, çok farklı şekillerde kullanılabilen geniş, yarım yükseklikte bir çekmece sandığı anlamına gelir. Tchibo'da farklı modellerden oluşan kapsamlı bir seçki bulacaksınız. Salon konsol'unuzu şimdi online mağazamızdan satın alın!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Salon konsolu – mobilyalar arasında çok yönlü

Almanya'da insanlar uzun zamandır "Salon konsolundan" bahsetmiyor. Bu çok işlevli mobilya parçası birkaç yıl önce ortaya çıktığında, İngilizce'den terimi benimsedik. Netlik için, salon konsolu ve şifonyer arasındaki fark nispeten küçüktür, ancak vardır. Çekmeceli sandıklarda sadece çekmeceler olsa da, yan tahtalar farklı bölme türlerini birleştirir. Yüksek konsol´lar aksine, her zaman yüksekten daha geniştirler ve bu nedenle sadece depolama alanı değil, aynı zamanda çok fazla depolama alanı da sunarlar. Tchibo'da daha fazla bilgi edinin ve yeni konsolonuzu bulun!

Çok yönlü salon konsolu

Farklı bölmeleri ve geniş depolama alanı nedeniyle, salon konsolu çok çeşitli ihtiyaçlara uyum sağlar. Klasik bir çekmece sandığı gibi kullanabilir ve kıyafetlerinizi yatak odasında saklayabilirsiniz. Ancak salon konsolu mutfakta esnek bir şekilde de kullanılabilir – salon konsolu, depolama kabini veya depolama alanı olarak. Banyoda bile, bir konsol kolayca yerini bulur ve havluları ve kozmetikleri düzgün bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Çeşitlilik sayesinde daha fazla depolama

Farklı tipleri nedeniyle, bir salon konsolu giyimden yemeklere ve kitaplara kadar çok çeşitli nesnelere ev sahipliği yapabilir. Diğer mobilyaların aksine, salon konsol´ları onlara oldukça esnek bir depolama alanı sunar. Yeni bir dolap arıyorsanız ve dairede çok az alanınız varsa, bir salon konsolu çözümünüz olabilir. Ve hepsinden iyisi: Salon konsol´ları odada büyük dolaplardan çok daha az yer kaplıyor ve böylece evin refahına katkıda bulunuyor.

Yüksek konsol: Pratik ve güzel bir varyant

Salon Konsolu genellikle bir buçuk ila iki metre genişliğindedir. Boyları genellikle bir metreden azdır. Bu sizin için çok düşükse, salon konsolun bir sonraki akrabası tam size göre: bir buçuk metre yüksekliğindeki yüksek konsol. Bu mobilya parçasını, örneğin mutfak ve yemek odasında son derece çok yönlü de kullanabilirsiniz. Burada, bir yüksek konsol depolama alanına ek olarak iyi bir çalışma alanı sunar. Tchibo'da yüksek kaliteli tasarımda hem salon konsolu hem de yüksek konsol´lar bulacaksınız.

Salon konsolları genellikle bir buçuk ila iki metre genişliğindedir. Boyları genellikle bir metreden azdır. Bu sizin için çok düşükse, konsolun bir sonraki akrabası tam size göre: bir buçuk metre yüksekliğindeki yüksek konsol. Bu mobilya parçasını, örneğin mutfak ve yemek odasında son derece çok yönlü de kullanabilirsiniz. Burada, bir yüksek konsol depolama alanına ek olarak iyi bir çalışma alanı sunar. Tchibo'da yüksek kaliteli tasarımda hem salon konsolu hem de yüksek konsollar bulacaksınız.

Salon konsolu: Mobilya bakımı kolaylaştı

Çoğu mobilyada olduğu gibi, aynı şey salon konsolu için de geçerlidir: ürünün kalitesi ne kadar yüksekse, düzenli bakım o kadar önemlidir. Masif ahşap veya ahşap kaplamadan yapılmış modeller, çatlak oluşmaması için mümkün olduğunca kuru kalmalıdır. Zaman zaman, onları doğal bir bakım yağı ile ovalayabilirsiniz, ancak yılda üç ila dört kez daha sık değil. Basın panosu veya plastiklerden yapılmış salon konsolu temizlenmesi çok daha kolaydır. Burada yüzeyleri zaman zaman nemli bir bez ve geleneksel temizleyicilerle temizlemek tamamen yeterlidir.

TCM etiket kalite standartlarımız anlamına gelir

Tchibo'dan bir salon konsolu, çok uzun süre keyif alacağınız dayanıklı bir mobilya parçası. TCM mührü vardır,böylece ona güvenebilirsiniz,. Kısaltması "Tchibo Certified Goods" anlamına gelir. Tüm Tchibo ürünleri gibi mobilyalarımız da bu üç harfle donatılmıştır. Üretimin tüm aşamalarında katı kalite standartlarımıza uyulmasıni sağlarlar.