Komodin

Akşam son, sabah ise ilk görülen onlardır; bu da, sevdiğiniz bir komodin seçmeniz için başlı başına bir nedendir. Ancak tasarım her şey değildir, aynı zamanda bir komodin pratik de olmalıdır: bir lamba, okunan kitap ve çalar saat için yer sunması gerekir, belki de ilaçlar, mendiller veya diğer küçük eşyalar için küçük bir çekmeceye sahip olmalıdır. Tchibo'da çeşitli komodinler ve uygun bir model satın almak için ipuçları bulacaksınız.
Bitki Kutusu, Siyah
2.309,00TL
Bitki Kutusu, Beyaz
2.309,00TL
  • 2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL
Hızlı Görünüm
2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL

Komodin = Gece masası?

Akşamları yatakta biraz kitap okumaktan hoşlananlar onu sever: Komodin. Önemli gece lambasının durduğu ve gözleriniz kapandığında kitabınızı koyduğunuz yer. Burada bir gözlük de kendine yer bulur, aynı şekilde bir su bardağı, saç tokası ve akşam, gece veya sabah elinizin altında bulundurmak istediğiniz diğer tüm şeyler için de yer var. Her şeyin yerli yerinde olması için komodinin genişliğinin en az 30 cm ve belki bir veya birden fazla çekmecesinin olması gereklidir. Buraya ayrıca ilaçlar, bir ziynet kutusu veya önemli fikirler için kağıt kalem de konulabilir.
Komodinde iyi hissettiren ışık: Üzerinde kahverengi bir yatak örtüsü ve bej kırlentlerin bulunduğu çift kişilik yatağın yanında yuvarlak lambalı ahşap dikdörtgen bir komodin duruyor.

Komodininizin üstündeki lamba

Uyumadan önce ne yapmaktan zevk aldığınıza bağlı olarak, az ya da çok ışığa ihtiyacınız vardır. Rahat olmalı, yeterince parlak ama gözü de almamalı, bu nedenle bir gece lambası seçimi dikkatlice düşünülmelidir. Komodin ve lambanın yükseklik bakımından birbirine uygun olmasına dikkat edin. Tchibo’dan yüksek bir komodin seçerseniz lambanın ayağının da yüksek olması gerekmez. Öte yandan alçak bir komodin üzerindeki küre lamba ile okuduğunuz derginin üzerine yeterli ışık ulaştırılması da zor olur. Özellikle bazalı yataklarda komodinin çok alçak olmaması gerekir, çünkü yatağın kendisi normalden yüksektir.
Üzerinde siyah kıvrımlarla süslenmiş iki bej kırlentin bulunduğu, bir çift kişilik yatağın yanında, yuvarlak bir ahşap komodin duruyor.

Tarzınıza uygun komodin

Tasarım söz konusu olduğunda, malzeme kadar şekil ve renk de rol oynar. Tüm mobilyalarda olduğu gibi komodininizi de zevkinize göre çok çeşitli stiller arasından seçebilirsiniz. Antik görünümlü bir komodinden, camdan yapılmış fütüristik bir modele veya canlı renklerde modaya uygun vintage bir komodine kadar her şey mümkün. Tchibo mobilyalarında sıklıkla bulabileceğiniz açık renkli ahşap İskandinav tarzı da özellikle popüler. Beyazla kombin edilmiş kayın veya çamdan yapılmış bir komodin burada klasiktir. Masif kayın ayrıca çok sağlam, asil ve dayanıklıdır.

Şekil sorusu; köşeli, yuvarlak veya kavisli

Geleneksel komodin, kare veya hafif dikdörtgen bir yüzeye sahip kare şeklindedir. Ancak biçim açısından farklı varyantlar da mümkündür. Örneğin yuvarlak bir komodin, yatak odasında dekoratif ve rahat bir vurgu oluşturur. Duvara serbestçe asılan komodinler, malzeme açısından çok hafif veya oldukça sağlam olarak kavisli veya daha köşeli bir şekilde de mevcuttur. Tekerlekli bir komodin kolayca kaydırılabilir. Tchibo ürünleri serisinde sadece farklı şekillerde komodinler değil, aynı zamanda yatak odanız için lambalar, yataklar, çekmeceler ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Komodin, banyoda ve holde de şık durur

Bir komodini mutlaka yatak odasına koymak zorunda değilsiniz. Koridordaki küçük bir komodin, elinizin altında bulundurmanız gereken önemli şeyleri koymak için de idealdir: anahtarlar, gözlükler, biletler, ruj. Koridordaki bir komodin şapkalar, atkılar veya eldivenler için bir raf olarak da mükemmeldir. Küçük bir banyonuz varsa ve aynalı dolabın yanı sıra eşyanız için biraz saklama alanına ihtiyacınız varsa küçük bir komodin de idealdir. Denizcilik temalı mavi-beyaz bir tasarım burada özellikle şık durur.
Holde beyaz bir duvarın önünde, üzerinde iki seramik kalp, örgü bir ahşap çelenk ve bir lamba bulunan çekmeceli dikdörtgen beyaz bir komodin durmaktadır.

Kalite sözümüz

Müşterilerimize sürekli yüksek kaliteyi garanti etmek için ürünlerimizin tüm üretim sürecinde düzenli olarak sıkı kontroller gerçekleştiriyoruz. Malzeme ve ham madde seçiminde de kriterlerimiz yüksektir. Ürünlerimizi, başarılı kontrollerden sonra TCM "Tchibo Certified Merchandise” mührü ile işaretliyoruz. Uzun süre keyifle kullanacağınızı umduğumuz yüksek kaliteli bir ürün seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Bu, bahçe banklarından komodinlere kadar ve diğer tüm Tchibo ürünleri için geçerlidir.
Genç bir anne, gece lambası yanarken, küçük çocuğu ile yatakta yatarak kitap okuyor.