Kanepe

Kanepeler, kendi dört duvarınızda maksimum konfor için vazgeçilmezdir. Klasik kanatlı sandalyeden rahat dinlenme kanepelerine kadar, pratik mobilya parçaları birçok farklı amaç için kullanılabilir. Yeni kanepenizin gerçekten kullanışlı olması için onu yerleştirmeyi düşündüğünüz yere uygun olmalıdır. Hangi modellerin mevcut olduğunu ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini size göstereceğiz. Yeni kanepenizi hemen Tchibo'dan online sipariş edebilirsiniz!

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Hangi kanepe doğru tercihtir?

Kanepe satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, yeni mobilya parçasının hangi amaçla kullanılacağıdır. Mevcut olan bir koltuğa ek, mutlaka mükemmel oturma konforu ve rahat bir sırt dayanağı ile puan almalıdır. Yeni kanepenin eski mobilyalarınıza uygun olduğundan veya hatta yeni vurgular oluşturduğundan emin olun. Dekoratif mi yoksa pratik mi bir parça istiyorsunuz? İlk durumda, örneğin klasik kanatlı veya kulüp kanepeleri söz konusu olurken, gevşeme ve masaj kanepeleri özel ekstra fonksiyonlarla puan alır. Zevkinizin sizi yönlendirmesine izin verin – Tchibo'da çeşitli kanepe modelleri hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız.
Kanepeler arasında bir klasik: Salonda küçük bir sehpa ve siyah bir zemin lambası bulunan koyu renkli bir kulüp koltuğu.

Gerçek klasikler: Kanatlı kanepeler ve kulüp kanepeleri

Yüksek sırt dayanakları, yanlarda çıkıntılar ve geniş kanatlı kanepe, 17. yüzyılda hava akımına karşı koruma sağlamak için moda olan klasik bir mobilya parçasıdır. Günümüzün iyi yalıtımlı daireleri artık ısı korumalıdır ancak kanatlı kanepelerle belirli bir kraliyet cazibesi yayabilirler. Çünkü oturma mobilyaları bir zamanlar daha lüks evlerde bulunuyordu. 1930'ların Art Deco tarzı kulüp kanepeleri moderndir ancak yine de gerçek klasiklerdir. Genellikle sosyal salonlarda ve erkek kulüplerinde kullanılan mobilya parçaları, kendi salonunuzda şık bir atmosfer yaratır.
Kanepede rahatlama: Beyaz giyinmiş bir kadın, bir pencere önünde siyah renkli deri bir kanepede oturuyor ve elinde bir fincan çay var.

Mükemmel ekstra: Rahatlama kanepesi ve masaj kanepesi

Rahatlama kanepelerinin tek bir amacı vardır: Şık zarafetle mümkün olan en yüksek oturma konforu. Bu parçalar koltuğun tamamlayıcısı olarak mükemmeldir çünkü aynı derecede rahattırlar. Taburesi olan veya olmayan bir kanepe, ilave elektrikli fonksiyonlar veya klasik donanımlar isteyip istemediğinize karar vermekte özgürsünüz. İster modern ister geleneksel tasarım olsun: Rahatlama kanepeleri evinize rahatlatıcı bir ekstra sağlar. İstediğiniz zaman kişisel bir masajla kendinizi şımartabileceğiniz özel masaj kanepeleri ile bir adım daha ileri gidebilirsiniz. Bu sadece konforlu değil aynı zamanda sırt sorunlarınız varsa sağlığınız için gerçek bir artıdır.

Kanepe temizliği nasıl yapılır?

Döşemeli mobilyalarınızın yüzeyi kirlenmişse karbonat tozu size yardımcı olabilir. Karbonat tozunu kolayca ilgili alanlara serpin ve elektrik süpürgesiyle temizlemeden önce gece boyunca etki etmesini sağlayın. Veya üzerine karbonat tozu koyup, kirli koltuğu temizlediğiniz sıcak suya batırılmış bir sünger de kullanabilirsiniz. Bu yöntemde de ertesi gün kurumuş kalıntıları temizlemelisiniz. Pratik ev çözümlerine rağmen, risksiz bir temizlik için doğru ürünü kullanmak her zaman son derece önemlidir. Kanepe kılıfınızda inatçı kirler varsa profesyonel bir döşeme temizleme hizmeti kullanmalısınız.

Küçük oda için kanepe

Çalışma odasında veya cumbalı pencerede bir oturma alanı oluşturmak veya çok fazla yer olmayan bir kış bahçesine kanepe yerleştirmek istiyorsanız yerden tasarruf sağlayan bir çözüm aramalısınız. Derin bir kulüp kanepesi veya geniş yer kaplayan sallanan bir sandalye yerine, daha dik oturduğunuz dar ve yüksek modeller burada daha uygundur. Burada, örneğin kol dayanağı olan ve döşemeli bir oturma yüzeyi ve sırt dayanağı olan bir kanepe idealdir. Deri veya suni deriden üretilmiş bir kılıf zarif görünür. Klasik bir hasır kanepe çok hafiftir ve yerinden kolayca kaldırabilirsiniz.
İş yerinde rahatça oturmak: Uzun, siyah bir kanepe, monitör ve klavyesi olan siyah bir masanın önünde duruyor.

Kanepe satın alırken TCM mührü ile garanti edilmiş kalite

Yeni mobilya parçaları için iyi kalitenin belirleyici bir özellik olduğunu bildiğimiz için ürünlerimizi katı standartlara göre seçiyoruz. "Tchibo Certified Merchandise", bir tema dünyasındaki ürünlerin sadece Tchibo için üretildiği ve sadece gereksinimlerimizi karşılayan iş ortakları tarafından üretildiği anlamına gelir. Ayrıca size en iyi kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Hemen online mağazada yüksek kaliteli ürünlerimize bir göz atın!
İyi kalite sayesinde rahatlama: Genç bir kadın, kavisli kol dayanakları olan ahşap kanepesinde rahat bir şekilde oturuyor.