Kadınlar için kaban – Vazgeçilmez klasikler

Elbisenin yanı sıra kot pantolonla da uyum sağlar ve çok sayıda çeşitte mevcuttur: Kadınlar kabanla tüm yıl boyunca iyi ve şık bir şekilde giyinmiş olurlar. Kısa veya uzun, hafif veya ekstra sıcak - her mevsim ve her etkinlikte, yeni bir klasik olmak için gerekenlere sahip olan doğru modeli bulacaksınız. Tchibo, çevrim içi mağazasında kadınlar için kabanları, birçok modern renk ve bedende sunar!
Kapüşonlu Kapitone Manto, Siyah
2.499,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapüşonlu Kapitone Manto, Lacivert
Kapüşonlu Kapitone Manto, Zeytin Yeşili
2.299,00TL
2.299,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Kapüşonlu Kapitone Manto, Lacivert
Kapüşonlu Kapitone Manto, Zeytin Yeşili
2.299,00TL
2.299,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont, Yeşil
1.999,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapüşonlu Kapitone Manto, Boz Kahverengi
2.499,00TL
 
Seçenekler:
 

Her mevsim için vazgeçilmez

Yazlık elbisenin üzerine hafif kısa bir kaban, ilkbahar ve sonbahar için zamansız bir trençkot veya dondurucu soğukta ve karda sıcak tutan astarlı bir kuş tüyü kabanı: Her mevsimde ve her durumda kadınlar için uygun kaban mevcuttur. İster ofise veya iş yemeğine giderken size şıklığıyla eşlik etsin, ister gündelik için rahat bir varyant olarak veya açık hava etkinlikleri için fonksiyonel parka olarak: Kadınsı kabanların sezonu her zamandır ve temel olarak her gardıropta bulunmalılar.
Bir yün kaban çok yönlüdür ve ofis içinde çok uygundur.

Ofiste veya gündelikte, her zaman iyi giyinilmelidir

Ofiste veya gündelikte, her zaman iyi giyinilmelidir Kadınlar için kabanınızı etkinliğe göre kendiniz seçin. Çok yönlü olan yünlü kabanla her zaman doğru seçim yapmış olursunuz. Şık bir pantolona , eteğe veya kota uyum sağlar. Kadınlar için kısa kaban da esnek bir şekilde iş veya gündelik kıyafete dönüştürülebilir. Kadınlar için kış kabanı soğuk havalarda iyi bir seçimdir. Kısa veya uzun - önemli olan astarlı olması ve sıcak tutmasıdır ve mümkünse dik yakalı olmasıdır. Gündelik olarak sportif bir parka veya kapüşonlu bir kadın kabanı uygundur.
Elbise ve kabanı kombine ederken, kabanın uzunluğuna özellikle dikkat edin.

Hangi kaban hangi elbiseye uyum sağlar?

Kadınlar için kaban bir elbise ile mükemmel bir şekilde kombine edilir. Uzunlukların birbiriyle aynı olduğundan emin olun. Görsel uyumun sağlanması için eteklerin aynı hizada olması veya kabanın daha uzun olması gerekir. Yazlık bir elbise için ince kısa bir kaban seçin. Elbise, desenli ise, kaban tek renkli olmalıdır. Kadınlar için bej, lacivert veya siyah renkte kabanlar da sportif bir kıyafet ile çok güzel uyum sağlar. Bir gece elbisesi için A çizgisindeki şık kabanlar iyi uyum sağlar.

Kadın kabanlarında kış için doğru seçim

Kışın, kadınlar için kaban vazgeçilmezdir. Çok soğuk olmadığı sürece, klasik bir yün kaban harika bir seçimdir. Özellikle yüksek yün içeriğine sahip uzun versiyonu iyi ısıtır. Dar bel kısımlı formu, vücudunuzu vurgular ve hem kot pantolon hem de İskoç kumaşı etek ile harika görünür. Kadınlar için kuş tüylü şişme kaban sıcacık tutar ve dondurucu soğuklara ve karlara bile meydan okur. Değişen hava koşullarında, çıkarılabilen bir astara sahip olan katmanlı kabanlar idealdir!

Siyah bir kabana hangi aksesuar yakışır?

Kadınlar için siyah kaban zamansız olarak kabul edilir ve hemen hemen her kıyafetle kombine edilebilir. Sadece çok fazla siyah sert bir görüntü yaratabilir - özellikle pantolon veya etek de koyu renk olursa. Küçük renk nüansları her şeyi yumuşatır: Örneğin, renkli bir atkı veya bir şal - her ikisini de Tchibo’da bulabilirsiniz. Ayakkabılarınızın rengiyle, aksesuarlarınızın rengini uyumlu hale getirebilirsiniz. Böylece siyah kabanınız renklerle birleşir, bu da görünümü yumuşatır ve bunun üzerine iyi bir ruh hali sağlar.
Siyah kabanınıza mükemmel bir aksesuar olarak büyük bir yün şal

Tchibo'da Kalite Sözümüz

Tchibo ürünleri TCM damgasını taşıyor – tabii ki kadınlar için kabanlarımız da. TCM'nin açılımı "Tchibo Sertifikalı Ürünler" anlamına gelir ve kalite ve üretim açısından yüksek standartlarımızın altını çizer. Sadece çevresel ve sosyal standartlarımızı karşılayan seçilmiş tedarikçilerle çalışıyoruz. Tüm değer zinciri boyunca, kalite güvencesi, sürdürülebilirlik ve yüksek kaliteli malzemelere bilinçli olarak dikkat ediyoruz.