Beden, zihin ve ruh için sağlık ve bakım ürünleri

Arkanıza yaslanın ve rahatlayın, güzel şeyler düşünün ve vücudunuzu şımartın: Küçük molalar günlük yaşamda çok önemlidir. Çünkü bu molalar yeni ivme ve yeni enerji kazandırırlar. Evinizde de kendi kişisel bakım programınızla kendinizi şımartabilirsiniz. Güzel kokulu köpük banyolarından tepeden tırnağa güzellik bakımlarına kadar: Bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlığınız için bütünsel sağlık ürünlerimizden ilham alın. Ayrıca çok güzel sağlık hediyeleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilir ve kaliteye güvenebilirsiniz. Çünkü size her zaman yüksek değerde ve fonksiyonları ile etkileyici olan uygun fiyatlı sağlık ürünleri sunabilmemiz için ürünlerimiz dahili test laboratuvarlarımızda ve harici test enstitülerinde düzenli kalite kontrollerinden geçmektedir. Bu kaliteyi "Tchibo Onaylı Ürün" için olan şirket içi TCM mührünüzden de görebilirsiniz.
Manikür ve Pedikür Aleti
449,00TL
-24 %
Gözenek Temizleyici
569,00TL
429,00TL
Manikür ve Pedikür Aleti
449,00TL
Ultra Kompakt Banyo Tartısı
649,00TL
Elektrikli Kaş Şekillendirici
329,00TL
Elektrikli Kaş Şekillendirici
329,00TL

Evde nasıl rahatlarsınız?

Uzun bir günün ardından sıcak bir banyo harikalar yaratır. Bu ısı kaslarınızı gevşetir, kan akışını hızlandırır ve bağışıklık sisteminizi uyarır. Sıcak banyonun yanı sıra, sıcaklık veren sağlık ürünlerini de kullanabilirsiniz: Örneğin sıcak su şişeleri, ısıtmalı yastıklar veya kiraz taşından yastıklar da lokal olarak kullanılabilir. Sizin kuru ısınız, tam bir banyonun nemli ısısı kadar yoğun değildir. Bu nedenle sağlık ürünleri ısıya duyarlı kişiler ve hamile kadınlar için de genellikle uygundurlar.

Renklerle atmosfer yaratın

Renklerin de ruh sağlığı üzerinde etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Etrafınızda hangi rengin hakim olduğuna bağlı olarak, ilgili rengin canlandırıcı, sakinleştirici veya ruh halinizi değiştirici bir etkisi olabilir. Örneğin sarı rengi yorgun olduğunuzda, tazeleyici bir etkiye sahip olduğu için kullanabilirsiniz. Rahatlamak istiyorsanız, mavi veya mor doğru seçim olacaktır. Çünkü bu renkler stresli zihinleri sakinleştirir. Bunları düşünerek oturduğunuz dairenizi hemen yeniden boyamanıza veya döşemenize gerek yoktur. Rahatlatıcı bir banyodan veya sabah duşundan sonra havlu veya bornoz renginin sizin üzerinizde nasıl bir etkisi olduğunu bir deneyin.

Sevdiklerinize hediyeler verin

Sevdiğiniz biri için uygun bir hediye mi arıyorsunuz? Küçük bir mola vermek aslında herkese iyi gelir. Bu nedenle sağlık ürünleri hediye olarak ideal ürünlerdir. Banyo yaparken rahatlamayı tercih edenler, örneğin en sevdikleri kitabı veya bir kadeh şarabı koymak için rahat bir banyo yastığını veya pratik bir banyo tepsisini almaktan memnun olur. Sevdiğiniz veya sevdikleriniz için fitness önemliyse, yorgun kaslara masaj yapmak için masaj yağı harika bir hediye olur. Kadınlar için güzellik setleri gibi vücut bakımı için yüksek kaliteli ürünlerle veya doğal havludan yapılmış rahat bir bornozla bile, hediye vereceğiniz kişiye şunu söyleyebilirsiniz: "Kendine iyi bir şey yap - bunu hak ediyorsun".

Sağlık ürünlerini satın almada kriterler

Sağlık ürünlerini seçerken, uyumlu maddelerden üretildikleri gerçeğine güvenebilmelisiniz. Sonuçta bu ürünle kendiniz için iyi bir şey yapmak istiyorsunuz. Örneğin mumlarda veya banyo katkı maddelerinde bulunan kokular söz konusu olduğunda uçucu yağlar genellikle iyi tolere edilir. Ürünün uçucu yağlar içerip içermediğini ürün açıklamasından veya yoğun, doğal kokusundan da anlayabilirsiniz. Tekstil ürünlerinde doğal lifler aynı şekilde çok uygundur. Bu, örneğin pamuk olabilir: Bu doğal elyaftan yapılmış bornoz cilt dostudur ve aynı zamanda bakımı da çok kolaydır. Viskoz da sağlıklı yaşam ürünleri için önerilen bir malzemedir. Bu malzemede, doğal selülozdan yapay olarak üretilmiş bir elyaf söz konusudur. Bu malzeme özellikle cilt üzerinde uyumludur ve genellikle iyi tolere edilir.

Sağlık ve bakım ürünlerinde fonksiyonellik

Hoş ve yararlı olanı neden birleştirmiyorsunuz? Pratik faydaları olan çok sayıda uygun fiyatlı sağlık ürünü vardır. Ayrıca modern ürünler genellikle düşündüğünüzden daha fazla fonksiyona sahiptir: Günümüzde kızılötesi sayesinde elektronik bir termometre ile artık vücut sıcaklığı doğrudan kulaktan veya alından saniyeler içinde ölçülebilir. Bluetooth fonksiyonunu kullanarak, örneğin çocuğunuzun değerlerinin düzenli olarak akıllı telefonunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin nabzı veya kan basıncını raporlamak için diğer cihazlar da bu fonksiyona sahiptir. Diğer elektronik sağlık ürünlerinde – örneğin manikür, epilasyon veya oda tazeleme için – ihtiyaca bağlı olarak aydınlatma, zamanlayıcı, bağlantılı uygulamalar ve daha fazlasını içeren modeller de mevcuttur. Bilmekte fayda var: Online olarak sağlık ürünleri satın alırken "Test edilmiş güvenlik" için CE mührüne güvenebilirsiniz. Bu mühür, bu ürünün Almanya'da onaylanmış ve kontrol edilmiş kaliteli bir ürün olduğu anlamına gelir.