Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil hayvanlar hayatımızı zenginleştirir ve bize unutulmaz anlar yaşatır. Bu nedenle, evde dört duvar arasında minik dostlarımızın iyi hissetmesi için hayvan dostu bir ekipman olmazsa olmazdır. Köpek yatağından hayvan oyun alanına kadar her türlü ihtiyaçları sağlanmalıdır. Tchibo'da tüm gereksinimler için yüksek kaliteli evcil hayvan ürünleri bulabilirsiniz. Ürün yelpazesine şimdi göz atın ve en sevdikleriniz için mükemmel ürünleri keşfedin!
  • Ahşaptan Yapılmış Köpek Kanepesi
Köpeğe geniş, rahat bir favori dinlenme yeri sunar
Ahşaptan Yapılmış Köpek Kanepesi
Köpeğe geniş, rahat bir favori dinlenme yeri sunar
399,95TL
  • Mikrofiber Hayvan Havlusu
Özellikle emici mikrofiber yapı
Mikrofiber Hayvan Havlusu
Özellikle emici mikrofiber yapı
69,95TL
Kedi Diş Temizleme Oyuncağı
59,95TL
Taşınabilir Köpek Matarası
49,95TL
-18 %
Köpek Oyuncağı
79,95TL
64,95TL
  • Köpek Yatağı ve Yastığı
Köpeğiniz için rahat ve güvenli yatma alanı
Köpek Yatağı ve Yastığı
Köpeğiniz için rahat ve güvenli yatma alanı
149,95TL
Çıngıraklı Kedi Topları
64,95TL
  • Neon Mavi Köpek Topu
Ekstra dayanıklı ve uzun ömürlü
34,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
-14 %
Neon Mavi Köpek Topu
Ekstra dayanıklı ve uzun ömürlü
34,95TL
29,95TL
  • tesa Yapışkan Evcil Hayvan Tüyü Temizleyici Tiftik Rulosu
Evcil hayvanların ev, ofis veya bir çok farklı kumaş veya benzeri yüzeyler üzerinde oluşturduğu tüy kalıntılarını temizlemeye yardımcı olur.
74,95TL
54,95TL
Hızlı Görünüm
-26 %
tesa Yapışkan Evcil Hayvan Tüyü Temizleyici Tiftik Rulosu
Evcil hayvanların ev, ofis veya bir çok farklı kumaş veya benzeri yüzeyler üzerinde oluşturduğu tüy kalıntılarını temizlemeye yardımcı olur.
74,95TL
54,95TL
1

İlk ekipman olarak evcil hayvan ürünleri

Hayvan dostumuzun yeni evine hızlıca alışması için için dikkate alınması gereken birkaç şey var. Yeni köpeğinizin uyumak ve dinlenmek için ona özel bir yere ihtiyacı olabilir. Yastıklı rahat bir köpek yatağı ve köpek battaniyesi, ailenizin yeni üyesine hoş geldiklerini belirtir. Gerekli başlangıç ekipmanları arasında, mutfağa yerleştirilebilen sağlam malzemeden yapılmış ona özel bir mama kabı da içerir. Kap, gerekli miktarda mamayı güvenle alabilecek büyüklükte olmalıdır. Kaymaz ek taban, mamanın evinize yayılmasını engeller.

Sadece oynamak istiyorlar!

Köpeğinizin yeni aksesuarları, yalnızca uyuma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için değildir. Evcil hayvanların sağlıklı gelişimi için oynama alışkanlıklarını da desteklemek önemlidir. Tchibo köpek oyuncağı ile çok yönlü çekme, fırlatma ve peluş ürünler sayesinde hayvan dostunuzla hızlı bir şekilde yakın bir bağ kurabilirsiniz. Yüksek kaliteli köpek tasmaları eğlenceyi dışarıya taşır ve bahçedeki temiz havada gerekli aktiviteyi sağlar.

Köpek nasılsa kedi de öyle: İsteğe uygun evcil hayvan ürünleri

Evde bize eşlik eden sadece köpekler değildir. Kediler de insan yakınlığının ve bizimle birlikte yaşamanın keyfini çıkarırlar. Köpek için geçerli olan şeyler elbette kedi aksesuarları için de geçerlidir. Kadife patiler için bir veya daha fazla uyuma yeri, çekici bir beslenme yeri ve canlandırıcı kedi oyuncakları başlangıç için olmazsa olmazlar arasındadır. Dışarıya çıkamayan kediler, kendi evlerindeki tırmalama tahtalarını kullanarak doğal tırmalama ihtiyaçlarını giderebilirler. Bu da mobilyalarınıza fayda sağlayan bir evcil hayvan ürünüdür.

Evcil hayvanlar için uygun tüy bakımı ürünleri

Evcil hayvanlar tüylü varlıklardır. Cinsi ve kürk yapısına bağlı olarak köpekler ve kedilerin tüy bakımı çeşitli şekillerde desteklenmelidir. Evcil hayvanlar kendilerine bakarlar ancak özellikle uzun tüylü cinsler genellikle düğümlerden ve tüy dolaşmalarından zarar görür. Bu duruma uygun bir fırça veya eldiven ile sevdiklerimize yardımcı olmak gerekir. Tüy değişimi sırasında düzenli olarak fırçalayarak ve tarayarak büyük tüy kaybını kontrol etmek için hem dostunuza hem de kendinize bir iyilik yapın. Kedi dostunuz iki günde fırçalayarak ona yardımcı olabilirsiniz.

Keşfedin ve göz atın: Evcil hayvan ürünlerini online satın alın

Yeni bir evcil hayvanın gelişi heyecan verici bir deneyimdir. Doğru ekipmanı satın almak da hoş bir hoş geldin hediyesi olur. Bu nedenle Tchibo size online alışverişte evcil hayvan ürünlerinin bulunduğu geniş bir dünya sunar. Geniş ürün yelpazesinde minik dostunuz için ideal aksesuarları bulabilirsiniz.

Tchibo'nun kalite vaadi

Evcil hayvan ürünlerinin sağlam, dayanıklı ve temizlemesi kolay olması gerekir. Köpeklerin, kedilerin ve insanların hayvan aksesuarlarından uzun süreli faydalar elde etmesini sağlamak için TCM mührümüz ile en iyi kaliteyi ve pratik uygunluğu garanti ediyoruz. Tchibo Certified Merchandise sıkı üretim kriterlerine tabidir. "Salyaya dayanıklı" "diş dostu" veya "yüzebilir" gibi ek ipuçlarına dikkat edin. Bize güvenin ve sevimli dostunuz için ideal ürünü bugün bulun!