Ev Eşyaları

Neredeyse hiçbir ev, geleneksel ev eşyaları olmadan düşünülemez. Bir mutfak günümüzde buzdolabı, ocak ve lavabodan çok daha fazlasıdır. Ve bir banyoda duş, lavabo ve tuvaletin yanı sıra genellikle ayrıca bir çamaşır makinesi bulunur. Çok sayıda pratik ürün günlük yaşamımızı kolaylaştırmakta ve düzenli olarak yapılması gereken çalışmalarda – örneğin yemek yapmaktan çamaşır yıkamaya ve temizlik yapmaya kadar bize yardımcı olmaktadır. Evinizde halen eksik olabilecek her şeyi Tchibo’da bulabilirsiniz.
-25 %
Dikiş Makinesi Çantası
659,00TL
489,00TL
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Yeşil
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Bej
269,00TL
269,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, siyah
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, bej
259,00TL
259,00TL
-24 %
Dikiş İpliği Seti
409,00TL
309,00TL
Ütü Masası Kılıfı
379,00TL
Seyahat Ayakkabı ve Çamaşır Torbası
189,00TL
2 Adet Çamaşır Yıkama Filesi
179,00TL
2 Adet Sütyen Yıkama Filesi
249,00TL
2 Adet Yün Kurutma Topu
239,00TL
2 Adet Seyahat Düzenleme Çantası
379,00TL
Organik Pamuklu Ütü Masası Kılıfı
379,00TL
3'ü 1 Arada Çok Fonksiyonlu Fırça
189,00TL
Büyüteçli ve LED Işıklı Dikiş Sökücü
209,00TL
-26 %
2'si 1 Arada İri Kir ve Ayakkabı için Temizleme Fırçası
189,00TL
139,00TL
Kazıyıcılı Bulaşık Fırçası
229,00TL
-26 %
3 Adet Organik Pamuklu Bulaşık Bezi
189,00TL
139,00TL
2 Adet Kireç Toplayıcı
169,00TL
Üniversal Temizleme Fırçası
179,00TL
1

Ev eşyaları dendiğinde tam olarak neyi anlamalıyız?

Ev eşyaları veya aletleri, günlük işlerinizi kolaylaştıran veya belirli etkinlikleri yapmanızı mümkün kılan mekanik veya elektrikli cihazlardır. Bunlar arasında kahve makinesi veya tost makinesi gibi mutfak aletleri, çamaşır makinesi ve ütü gibi çamaşır bakım ürünleri ayrıca elektrikli süpürge gibi başka elektrikli ev aletleri de vardır. Ortalama bir evde bu yardımcıların çoğu günümüzde doğal karşılanıyor, diğerleri ise çok az parayla sahip olabileceğiniz hoş bir lüks. Tchibo size, her oda için uygun donanımı seçme konusunda yardımcı olur.
Mutfak için her şey: Mikser, blender ve su ısıtıcısı gibi çeşitli ev aletleri mutfakta bir tezgah üzerinde bir arada duruyor.

Mutfak için ev eşyası: Mutlaka olması gereken nedir?

Ek aletler için neredeyse hiç yer olmayan küçük mutfaklarda bile adeta temel donanımın bir parçası olan birkaç ev eşyası vardır. Sıcak içecekleri seviyorsanız kahve makinesi ve su ısıtıcısı olmadan yapamazsınız. Mikrodalgalar, yiyecekleri hızla ve enerji tasarrufu sağlayarak ısıttıkları için modern evlerde giderek çok daha fazla kullanılmaktadır. Daha büyük mutfak ünitelerinde örneğin bulaşık makinesi için de yer vardır ve pek sevilmeyen bulaşık yıkama işinin yapılması görevini sizden devralır. Çok fazla ve severek yemek pişiriyor ve kızartıyorsanız çok fonksiyonlu bir mutfak robotu kullanmanız önerilir.
Banyodaki ev eşyaları: Bir anne, hasır çamaşır sepetinde duran çocuğunun yanında çömeliyor ve başının üzerinde bir havlu tutuyor arka planda ise bir çamaşır makinesi var.

Çamaşır makinesi, kurutucu, ütü: Çamaşırlar için ev eşyaları

Banyodaki en önemli ev eşyası muhtemelen çamaşır makinesidir. Banyoda az yeriniz varsa kurutuculu çamaşır makinesi olarak adlandırılan bir kombine cihaz kullanmanız önerilir. Yıkadıktan ve kuruttuktan sonra çamaşırlarınızdaki kırışıklıkları gidermek için Tchibo’da çeşitli ütüler bulabilirsiniz.

Temizliği kolaylaştıran pratik ev eşyaları

Her evde pek yapmak istemediğimiz ev işleri vardır. Ancak bunun için hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev aletleri de vardır. Özellikle bir daireyi elektrikli süpürgeyle temizlemek, halı veya kilimleri normal bir süpürgeyle temizlemeye kıyasla çok daha kolaydır.Pencereleri temizlemek için bir pencere süpürgesi elle silmeye uygun bir alternatiftir. Elbette geleneksel şekilde bahar temizliği de yapabilirsiniz. Tchibo'da örneğin süpürge, faraş veya yer paspası gibi uygun ev eşyalarını da bulacaksınız.

Bin küçük şey

Bunlar, endişelenmeden özellikle sıklıkla kullandığımız evdeki küçük yardımcılardır. Ancak çamaşır sepetleri, portmantolar, saklama kutuları, havlu askıları veya lavabodaki süzgeçler kırıldığında günlük hayatımızı kolaylaştırmak için bu küçük şeylerin ne kadar da önlemli olduğunu fark ederiz. Tchibo bu küçük yardımcılara önem verir ve ev için süzgeçlerden tiftik toplama rulolarına ve kozmetik aynalara kadar sayısız aksesuar sunmaktadır. Yardımcılarınıza her zaman güvenebilmeniz için TCM mührümüzle onayladığımız tüm ev eşyalarımızda yüksek kaliteyi garanti ediyoruz.
Ev yardımcıları iş başında: Üzerinde iki tencerenin durduğu bir ocak, yanında iki tava ve süslü bir metal sepet içinde duran pişirme kapları bulunan bir mutfak ünitesi.

TCM onay mührü: Garanti edilmiş kalite

Tchibo'dan alışveriş yaparsanız hayal kırıklığına uğramazsınız. Bunu size TCM kalite mührümüz garanti eder. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve malzemelerin dikkatli bir şekilde işlendiğini ve ham maddeden bitmiş ürüne kadar kapsamlı olarak sürekli kalite kontrollerinden geçtiğini vadeder. TCM ayrıca ayrıcalık anlamına gelir: Bizden satın alabileceğiniz tüm ev eşyaları sadece Tchibo için üretilmektedir. Online mağazamızı ziyaret edin ve ürün yelpazemizde günlük yaşamınız için pratik ve güvenilir ev yardımcıları bulun.
Güvenli ev eşyaları: Bir anne iki çocuğuyla birlikte mutfakta yemek pişiriyor, önünde hamur parçalarının olduğu bir fırın tepsisi var.