Ev Eşyaları

Neredeyse hiçbir ev, geleneksel ev eşyaları olmadan düşünülemez. Bir mutfak günümüzde buzdolabı, ocak ve lavabodan çok daha fazlasıdır. Ve bir banyoda duş, lavabo ve tuvaletin yanı sıra genellikle ayrıca bir çamaşır makinesi bulunur. Çok sayıda pratik ürün günlük yaşamımızı kolaylaştırmakta ve düzenli olarak yapılması gereken çalışmalarda – örneğin yemek yapmaktan çamaşır yıkamaya ve temizlik yapmaya kadar bize yardımcı olmaktadır. Evinizde halen eksik olabilecek her şeyi Tchibo’da bulabilirsiniz.
Küçük Takı Çantası
119,95TL
Elektrikli Mini Masa Süpürgesi
109,95TL
Katlanabilen Temizlik Kovası
119,95TL
Eksra İnce Elbise Askısı Seti
Eksra İnce Elbise Askısı Seti
64,95TL
64,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Çıtçıtlı Düğme Seti
149,95TL
Yüksekliği Ayarlanabilen Kıyafet Standı
369,95TL
  • Toz Fırçası, Yeşil
1 ekstra uzun ve düz toz alıcı, 1 küçük toz fırçası
69,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
-28 %
Toz Fırçası, Yeşil
1 ekstra uzun ve düz toz alıcı, 1 küçük toz fırçası
69,95TL
49,95TL
Çamaşır Sepetli Dolap
249,95TL
Bulaşık Süzme Matı, Gri
Kururken su lekesi olmaz
79,95TL
-16 %
Yer Tasarruflu Katlanan Etek ve Pantolon Askısı
59,95TL
49,95TL
-22 %
-21 %
Çekmece Düzenleme Kutusu, Kare
Çekmece Düzenleme Kutusu, Dikdörtgen
89,95TL
69,95TL
69,95TL
54,95TL
-16 %
Saklama Kutusu
119,95TL
99,95TL
Dekoratif Saklama Sepeti Seti
129,95TL
  • Ütü Tutucu
Düzenli ve yer tasarrufu ederek muhafaza etmek için
Ütü Tutucu
Düzenli ve yer tasarrufu ederek muhafaza etmek için
129,95TL
Arzum Tripper Seyahat Ütüsü
Seramik taban
189,95TL
  • Buzdolabı Şişe Tutucusu
Şişeler ve kavanozlar için dizme yardımcısı - az yer kaplayarak saklar
49,95TL
39,95TL
Hızlı Görünüm
-20 %
Buzdolabı Şişe Tutucusu
Şişeler ve kavanozlar için dizme yardımcısı - az yer kaplayarak saklar
49,95TL
39,95TL
-14 %
Kapı için Askılı Düzenleyici
69,95TL
59,95TL
Buzdolabı Şişe Koyma Aparatı
49,95TL
-40 %
Derz Arası Fırçası
49,95TL
29,95TL
-40 %
Üniversal Temizlik Fırçası
49,95TL
29,95TL
  • Hatıra Kutusu
Fotoğraflar, posta kartları veya seyahatten hatıra objeleri için harika bir saklama imkanı
Hatıra Kutusu
Fotoğraflar, posta kartları veya seyahatten hatıra objeleri için harika bir saklama imkanı
139,95TL
-30 %
Mantar Saklama Sepeti
129,95TL
89,95TL
2 Adet Çekmece Düzenleme Kutusu, Büyük
84,95TL
1 ...

Ev eşyaları dendiğinde tam olarak neyi anlamalıyız?

Ev eşyaları veya aletleri, günlük işlerinizi kolaylaştıran veya belirli etkinlikleri yapmanızı mümkün kılan mekanik veya elektrikli cihazlardır. Bunlar arasında kahve makinesi veya tost makinesi gibi mutfak aletleri, çamaşır makinesi ve ütü gibi çamaşır bakım ürünleri ayrıca elektrikli süpürge gibi başka elektrikli ev aletleri de vardır. Ortalama bir evde bu yardımcıların çoğu günümüzde doğal karşılanıyor, diğerleri ise çok az parayla sahip olabileceğiniz hoş bir lüks. Tchibo size, her oda için uygun donanımı seçme konusunda yardımcı olur.
Mutfak için her şey: Mikser, blender ve su ısıtıcısı gibi çeşitli ev aletleri mutfakta bir tezgah üzerinde bir arada duruyor.

Mutfak için ev eşyası: Mutlaka olması gereken nedir?

Ek aletler için neredeyse hiç yer olmayan küçük mutfaklarda bile adeta temel donanımın bir parçası olan birkaç ev eşyası vardır. Sıcak içecekleri seviyorsanız kahve makinesi ve su ısıtıcısı olmadan yapamazsınız. Mikrodalgalar, yiyecekleri hızla ve enerji tasarrufu sağlayarak ısıttıkları için modern evlerde giderek çok daha fazla kullanılmaktadır. Daha büyük mutfak ünitelerinde örneğin bulaşık makinesi için de yer vardır ve pek sevilmeyen bulaşık yıkama işinin yapılması görevini sizden devralır. Çok fazla ve severek yemek pişiriyor ve kızartıyorsanız çok fonksiyonlu bir mutfak robotu kullanmanız önerilir.
Banyodaki ev eşyaları: Bir anne, hasır çamaşır sepetinde duran çocuğunun yanında çömeliyor ve başının üzerinde bir havlu tutuyor arka planda ise bir çamaşır makinesi var.

Çamaşır makinesi, kurutucu, ütü: Çamaşırlar için ev eşyaları

Banyodaki en önemli ev eşyası muhtemelen çamaşır makinesidir. Banyoda az yeriniz varsa kurutuculu çamaşır makinesi olarak adlandırılan bir kombine cihaz kullanmanız önerilir. Yıkadıktan ve kuruttuktan sonra çamaşırlarınızdaki kırışıklıkları gidermek için Tchibo’da çeşitli ütüler bulabilirsiniz.

Temizliği kolaylaştıran pratik ev eşyaları

Her evde pek yapmak istemediğimiz ev işleri vardır. Ancak bunun için hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev aletleri de vardır. Özellikle bir daireyi elektrikli süpürgeyle temizlemek, özellikle halı veya kilimleri normal bir süpürgeyle temizlemeye kıyasla çok daha kolaydır. Pencereleri temizlemek için bir pencere süpürgesi elle silmeye uygun bir alternatiftir. Elbette geleneksel şekilde bahar temizliği de yapabilirsiniz. Tchibo'da örneğin süpürge, faraş veya yer paspası gibi uygun ev eşyalarını da bulacaksınız.

Bin küçük şey

Bunlar, endişelenmeden özellikle sıklıkla kullandığımız evdeki küçük yardımcılardır. Ancak çamaşır sepetleri, portmantolar, saklama kutuları, havlu askıları veya lavabodaki süzgeçler kırıldığında günlük hayatımızı kolaylaştırmak için bu küçük şeylerin ne kadar da önlemli olduğunu fark ederiz. Tchibo bu küçük yardımcılara önem verir ve ev için süzgeçlerden tiftik toplama rulolarına ve kozmetik aynalara kadar sayısız aksesuar sunmaktadır. Yardımcılarınıza her zaman güvenebilmeniz için TCM mührümüzle onayladığımız tüm ev eşyalarımızda yüksek kaliteyi garanti ediyoruz.
Ev yardımcıları iş başında: Üzerinde iki tencerenin durduğu bir ocak, yanında iki tava ve süslü bir metal sepet içinde duran pişirme kapları bulunan bir mutfak ünitesi.

TCM onay mührü: Garanti edilmiş kalite

Tchibo'dan alışveriş yaparsanız hayal kırıklığına uğramazsınız. Bunu size TCM kalite mührümüz garanti eder. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve malzemelerin dikkatli bir şekilde işlendiğini ve ham maddeden bitmiş ürüne kadar kapsamlı olarak sürekli kalite kontrollerinden geçtiğini vadeder. TCM ayrıca ayrıcalık anlamına gelir: Bizden satın alabileceğiniz tüm ev eşyaları sadece Tchibo için üretilmektedir. Online mağazamızı ziyaret edin ve ürün yelpazemizde günlük yaşamınız için pratik ve güvenilir ev yardımcıları bulun.
Güvenli ev eşyaları: Bir anne iki çocuğuyla birlikte mutfakta yemek pişiriyor, önünde hamur parçalarının olduğu bir fırın tepsisi var.