Ev Eşyaları

Neredeyse hiçbir ev, geleneksel ev eşyaları olmadan düşünülemez. Bir mutfak günümüzde buzdolabı, ocak ve lavabodan çok daha fazlasıdır. Ve bir banyoda duş, lavabo ve tuvaletin yanı sıra genellikle ayrıca bir çamaşır makinesi bulunur. Çok sayıda pratik ürün günlük yaşamımızı kolaylaştırmakta ve düzenli olarak yapılması gereken çalışmalarda – örneğin yemek yapmaktan çamaşır yıkamaya ve temizlik yapmaya kadar bize yardımcı olmaktadır. Evinizde halen eksik olabilecek her şeyi Tchibo’da bulabilirsiniz.
-18 %
Mikrofiber Toz Fırçası
54,95TL
44,95TL
3 Adet Seyahat Düzenleme Çantası
179,95TL
Metal Bulaşık Malzemesi Standı
129,95TL
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası, Küp
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası, Yatay
129,95TL
119,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Buzdolabı Şişe Koyma Aparatı
69,95TL
Dekoratif Saklama Sepeti Seti
199,95TL
Elektrikli Mini Masa Süpürgesi
199,95TL
Kapı için Askılı Düzenleyici
84,95TL
Elektrikli Mini Masa Süpürgesi
199,95TL
Çift Taraflı Kıyafet Fırçası
109,95TL
-7 %
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası, Küp
129,95TL
119,95TL
Temizleme Fırçası, Tencere ve Tava
79,95TL
Seyahat Ayakkabı ve Çamaşır Torbası
109,95TL
  • 2 Adet Bulaşık Süngeri
Biyolojik olarak parçalanabilen hammaddelerden üretilmiştir
2 Adet Bulaşık Süngeri
Biyolojik olarak parçalanabilen hammaddelerden üretilmiştir
69,95TL
Bulaşık Malzemeleri Standı
129,95TL
-12 %
Mandal Torbası
79,95TL
69,95TL
-30 %
Tebeşir Kumaş Kalemi
49,95TL
34,95TL
XL Çamaşır Yıkama Torbası
129,95TL
  • tesa® Powerbond® Ayna Çift Taraflı Montaj Bandı, 5m:19mm
5m*19mm ebatlarındadır. Aynalar için idealdir. Maksimum 70 x 70 cm boyutundaki ve 4 mm kalınlığındaki aynaları yapıştırır. Banyolar gibi nemli mekanlara uygundur.
tesa® Powerbond® Ayna Çift Taraflı Montaj Bandı, 5m:19mm
5m*19mm ebatlarındadır. Aynalar için idealdir. Maksimum 70 x 70 cm boyutundaki ve 4 mm kalınlığındaki aynaları yapıştırır. Banyolar gibi nemli mekanlara uygundur.
79,95TL
Ayakkabı ve Çamaşır Seyahat Torbası
109,95TL
1

Ev eşyaları dendiğinde tam olarak neyi anlamalıyız?

Ev eşyaları veya aletleri, günlük işlerinizi kolaylaştıran veya belirli etkinlikleri yapmanızı mümkün kılan mekanik veya elektrikli cihazlardır. Bunlar arasında kahve makinesi veya tost makinesi gibi mutfak aletleri, çamaşır makinesi ve ütü gibi çamaşır bakım ürünleri ayrıca elektrikli süpürge gibi başka elektrikli ev aletleri de vardır. Ortalama bir evde bu yardımcıların çoğu günümüzde doğal karşılanıyor, diğerleri ise çok az parayla sahip olabileceğiniz hoş bir lüks. Tchibo size, her oda için uygun donanımı seçme konusunda yardımcı olur.
Mutfak için her şey: Mikser, blender ve su ısıtıcısı gibi çeşitli ev aletleri mutfakta bir tezgah üzerinde bir arada duruyor.

Mutfak için ev eşyası: Mutlaka olması gereken nedir?

Ek aletler için neredeyse hiç yer olmayan küçük mutfaklarda bile adeta temel donanımın bir parçası olan birkaç ev eşyası vardır. Sıcak içecekleri seviyorsanız kahve makinesi ve su ısıtıcısı olmadan yapamazsınız. Mikrodalgalar, yiyecekleri hızla ve enerji tasarrufu sağlayarak ısıttıkları için modern evlerde giderek çok daha fazla kullanılmaktadır. Daha büyük mutfak ünitelerinde örneğin bulaşık makinesi için de yer vardır ve pek sevilmeyen bulaşık yıkama işinin yapılması görevini sizden devralır. Çok fazla ve severek yemek pişiriyor ve kızartıyorsanız çok fonksiyonlu bir mutfak robotu kullanmanız önerilir.
Banyodaki ev eşyaları: Bir anne, hasır çamaşır sepetinde duran çocuğunun yanında çömeliyor ve başının üzerinde bir havlu tutuyor arka planda ise bir çamaşır makinesi var.

Çamaşır makinesi, kurutucu, ütü: Çamaşırlar için ev eşyaları

Banyodaki en önemli ev eşyası muhtemelen çamaşır makinesidir. Banyoda az yeriniz varsa kurutuculu çamaşır makinesi olarak adlandırılan bir kombine cihaz kullanmanız önerilir. Yıkadıktan ve kuruttuktan sonra çamaşırlarınızdaki kırışıklıkları gidermek için Tchibo’da çeşitli ütüler bulabilirsiniz.

Temizliği kolaylaştıran pratik ev eşyaları

Her evde pek yapmak istemediğimiz ev işleri vardır. Ancak bunun için hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev aletleri de vardır. Özellikle bir daireyi elektrikli süpürgeyle temizlemek, özellikle halı veya kilimleri normal bir süpürgeyle temizlemeye kıyasla çok daha kolaydır. Pencereleri temizlemek için bir pencere süpürgesi elle silmeye uygun bir alternatiftir. Elbette geleneksel şekilde bahar temizliği de yapabilirsiniz. Tchibo'da örneğin süpürge, faraş veya yer paspası gibi uygun ev eşyalarını da bulacaksınız.

Bin küçük şey

Bunlar, endişelenmeden özellikle sıklıkla kullandığımız evdeki küçük yardımcılardır. Ancak çamaşır sepetleri, portmantolar, saklama kutuları, havlu askıları veya lavabodaki süzgeçler kırıldığında günlük hayatımızı kolaylaştırmak için bu küçük şeylerin ne kadar da önlemli olduğunu fark ederiz. Tchibo bu küçük yardımcılara önem verir ve ev için süzgeçlerden tiftik toplama rulolarına ve kozmetik aynalara kadar sayısız aksesuar sunmaktadır. Yardımcılarınıza her zaman güvenebilmeniz için TCM mührümüzle onayladığımız tüm ev eşyalarımızda yüksek kaliteyi garanti ediyoruz.
Ev yardımcıları iş başında: Üzerinde iki tencerenin durduğu bir ocak, yanında iki tava ve süslü bir metal sepet içinde duran pişirme kapları bulunan bir mutfak ünitesi.

TCM onay mührü: Garanti edilmiş kalite

Tchibo'dan alışveriş yaparsanız hayal kırıklığına uğramazsınız. Bunu size TCM kalite mührümüz garanti eder. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve malzemelerin dikkatli bir şekilde işlendiğini ve ham maddeden bitmiş ürüne kadar kapsamlı olarak sürekli kalite kontrollerinden geçtiğini vadeder. TCM ayrıca ayrıcalık anlamına gelir: Bizden satın alabileceğiniz tüm ev eşyaları sadece Tchibo için üretilmektedir. Online mağazamızı ziyaret edin ve ürün yelpazemizde günlük yaşamınız için pratik ve güvenilir ev yardımcıları bulun.
Güvenli ev eşyaları: Bir anne iki çocuğuyla birlikte mutfakta yemek pişiriyor, önünde hamur parçalarının olduğu bir fırın tepsisi var.