Çift Taraflı Battaniye
1.199,00TL
Mikro LED'li Ağaç
1.499,00TL
LED Yıldız Işık Perdesi
749,00TL
 • Elektrikli Kahve Değirmeni
Yüksek kaliteli paslanmaz çelik konik öğütücü ile elektrikli kahve öğütücü
2.039,00TL
Hızlı Görünüm
Elektrikli Kahve Değirmeni
Yüksek kaliteli paslanmaz çelik konik öğütücü ile elektrikli kahve öğütücü
2.039,00TL
Ölçekli Kahve Değirmeni, Elektrikli
26 öğütme ayarı
3.049,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
LED Kapı Süsü
1.099,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
-24 %
Çok Fonksiyonlu Pilli Lamba
529,00TL
399,00TL
Manikür ve Pedikür Aleti
449,00TL
2 Adet Seyahat Düzenleme Çantası
379,00TL
7'si 1 Arada Kompakt Outdoor Alet
179,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Solar Işık Zinciri
999,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet Altın Yaldızlı Tatlı Tabağı
749,00TL
LED'li Dekoratif Çelenk
629,00TL
LED Bataryalı Işık Zinciri "Yıldızlar"
559,00TL
-15 %
2 Adet Amerikan Servisi
329,00TL
279,00TL
2 Adet LED Toprak Çubuğu
499,00TL
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
Led Yılbaşı Ağacı Yıldızı
569,00TL
Led Dış Mekan Yıldız »Küme«
1.259,00TL
 • Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Siyah
 • Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Gri Mavi
 • Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Mint
 • Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Beyaz
Tek tuşla bir porsiyondan fazla filtre kahve hazırlayan makine
2.499,00TL
Hızlı Görünüm
Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Gri Mavi
Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Mint
Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Siyah
Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«, Beyaz
Tek tuşla birkaç porsiyon filtre kahve hazırlayan makineTek tuşla bir porsiyondan fazla filtre kahve hazırlayan makineTek tuşla bir porsiyondan fazla filtre kahve hazırlayan makineTek tuşla bir porsiyondan fazla filtre kahve hazırlayan makine
2.499,00TL
2.499,00TL
2.499,00TL
2.499,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
2 Adet LED Bahçe Lambası
579,00TL
 • Cafissimo Easy Siyah
 • Cafissimo Easy Kırmızı
 • Cafissimo Easy Gri
 • Cafissimo Easy Beyaz
Evde kahve keyfi artık çok kolay!
4.499,00TL
Hızlı Görünüm
Cafissimo Easy Kırmızı
Cafissimo Easy Siyah
Cafissimo Easy Gri
Cafissimo Easy Beyaz
Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!
4.499,00TL
4.499,00TL
4.499,00TL
4.499,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
 • Cafissimo Easy Siyah
 • Cafissimo Easy, Black & Gold
 • Cafissimo Easy Gri
 • Cafissimo easy PETROL
 • Cafissimo Easy Kırmızı
 • Cafissimo Easy Beyaz
Evde kahve keyfi artık çok kolay!
4.499,00TL
Hızlı Görünüm
Cafissimo Easy, Black & Gold
Cafissimo Easy Siyah
Cafissimo Easy Gri
Cafissimo easy PETROL
Cafissimo Easy Kırmızı
Cafissimo Easy Beyaz
Evde mükemmel kahve keyfi bu kadar kolay olabilir!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde mükemmel kahve keyfi bu kadar kolay olabilir!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!
2.499,00TL
4.499,00TL
4.499,00TL
3.499,00TL
4.499,00TL
4.499,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
 • Cafissimo Easy Siyah
 • Cafissimo Easy Kırmızı
 • Cafissimo Easy Beyaz
 • Cafissimo Easy Gri
 • Cafissimo Easy Light Beige
Evde kahve keyfi artık çok kolay!
4.499,00TL
Hızlı Görünüm
Cafissimo Easy Siyah
Cafissimo Easy Kırmızı
Cafissimo Easy Beyaz
Cafissimo Easy Gri
Cafissimo Easy Light Beige
Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde mükemmel kahvenin tadını çıkarmak çok kolay olabilir!
4.499,00TL
4.499,00TL
4.499,00TL
4.499,00TL
3.499,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
1 ...

Ev Mobilyaları ve Yaşam Fikirleri

Eviniz rahatlamak ve iyi hissetmek için bir sığınaktır. Sizin ve sevdiklerinizin özgürce ve kaygısızca yaşamla doldurabileceği bir yer. Ve bunun için de size ve yaşamınıza uyan bir dekorasyona ihtiyacınız var. tchibo.com.tr ’de uygun fiyatlara yüksek kaliteli mobilyalar keşfedin ve yaşam fikirlerimizden ilham alın!

Evinizi rahat hale getirin

Yumuşak halılar, lambaların sıcak ışıkları ve rahatlamak için en sevdiğiniz mobilyalar ile yaratılmış rahat bir atmosfer ile evinizi dekore edebilirsiniz. Ve bunun için ne bir iç mimara ve ne de pahalı tasarımcı parçalarına ihtiyaç duyarsınız. Önemli olan, kişisel tarzınız ve yaşam ihtiyaçlarınız. Ve bunun yanında biraz da dekorasyon becerisi:

Bir oda konsepti tasarlamak

Net bir konsept ile odalar daha iyi düzenlenebilir. Çünkü o zaman, tasarıma başlamadan önce yaşam ihtiyaçlarınızı ve sahip olmanız gerekenleri bire bir olarak not etmiş olursunuz; ve sağdan, soldan uygun olmayan mobilya veya dekorasyonlar satın alma riskiyle karşı karşıya kalmayacaksınız. Oturma, yemek ve çalışma köşeleri için aynı anda alana mı ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde oda ayırıcı olarak kullanılabilecek mobilyalar düşünmelisiniz; örneğin yüksek raflar. Ya da güzel, büyük boy halınızı yerleştirmek istiyorsunuz. Kanepenin önüne uyar mı? Yoksa en iyisi altına mı?

Tarzınızdan çıkma cesareti

Bir oda konsepti, hiçbir şeyi değiştiremeyeceğiniz ve deneyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öyle olsa dekorasyon yapmanın zevki kalmazdı. Küçük, ustalıkla konumlandırılmış tarz değişikliği odaya hava katar. Ve genel olarak net bir çizgi ile pek fazla yanlış yapamazsınız: Dekoratif parçalarla veya sıra dışı kombinasyonlarla bireysel vurgular belirleyin. Bunu yaparken sadece kişisel tercihlerinizi takip edin ve arada bir, birbirine zıt renk ve desenleri bir araya getirin.

Renkleri kullanın

Kullanılan renklerin, bir odanın atmosferine etkisi büyüktür. Bu şekilde, yaşama hissini doğrudan etkileyebilirsiniz: Odanızı örneğin bir rahatlama vahasına dönüştürmek istiyorsanız mor özellikle uygundur. Buna karşılık yeşil tonlarının harekete geçirici etkisi vardır ve böylelikle çalışma odasında en yüksek performanslara ulaşmak için uygundur. Gri bir ev kesinlikle sönük kaçmaz, aksine optik bir derinlik hissi verir, böylelikle küçük, gri renge boyanmış bir oda olduğundan büyük görünür. Bunun karşıt etkisi bej renktir. Büyük, dominant mobilyalar, bu renkte biraz daha küçük görünür.

Saklama alanı oluşturma

Kesin olan bir şey var: Derli toplu bir daire çok daha güzel görünür. Ve her şey yerli yerinde olunca yaşam daha eğlenceli hale gelir. Çünkü sadece sürekli bir şeyler aramakla geçireceğiniz vakti azaltmanın yanında, temizlik süresinden de çokça vakit kazanırsınız. Açık olarak ortada duran nesnelerin tozunu almak mı? Hayır, teşekkürler! Çokça saklama alanı sunan fonksiyonel mobilyalarda her şey daha iyi korunur, örnek olarak yükseklikleri ayarlanabilir raflı dolaplar veya akıllı yatak altı saklama sandıklarında. Ve kazanılan yeri, hoş dekorasyonlarla güzelleştirebilirsiniz.

Mobilya satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Yaşam alanı, yaşam gereksinimleri, bütçe ve daha fazlası; dekorasyon için tüm bunlar dikkate alınmalıdır. Bu durumda mobilya satın almak da gerçek bir meydan okumaya dönüşür. Gerçi hangi mobilya parçalarının nihayetinde size ait olacağı konusundaki kararı sizin yerinize biz veremeyiz. Ancak size memnuniyetle bazı temel kriterler konusunda ipuçları veririz:

Malzeme kalitesi

Örneğin malzeme olarak yüksek kaliteli ve özenle işlenmiş ahşap türleri önerilebilir. Çünkü bu doğal ürünler sadece sağlam ve uzun ömürlü değildir. Ahşap mobilyaların aynı zamanda antibakteriyel bir etkisi vardır ve hava nemi düzenleyici olarak işlev görürler. Böylelikle daha sağlıklı bir oda iklimine katkıda bulunurlar. Meşe veya kayın ağacından yapılmış yüksek kaliteli masif ahşap, sağlamlığı nedeniyle özellikle yatak veya gardırop gibi sık kullanılan mobilyalar için uygundur. Oturulan mobilyaların döşemelerinde zararlı madde içermeyen kumaşlar kullanılmış olmalıdır. Doğal pamuktan kaplamalar tavsiye edilir, zira bunlar cildi korur ve uzun süre biçimlerini korur.

Bakım kolaylığı

Hayat dolu bir hanede zaman zaman dökülen, saçılan şeyler olur. Uygun mobilyalarla sorun değil. Örneğin çıkarılabilir kumaş kaplamaları olan mobilyalar zahmetsizce temizlenebilir. Yüksek kaliteli pamuktan, günlük örtüler ve yastık kılıflarını da, renk kalitesi ve şekilleri zarar görmeden kolayca makinede yıkayabilirsiniz. Örneğin yemek masaları gibi sık kullanılan yüzeylerin kolay temizlenmesi de oldukça önemlidir. Lake kaplamadan oluşan bir tabla kolayca temizlenebilir ve böylece daima temiz ve parlak görünür.

Sağlam imalat

İyi mobilyalar sağlam olmalıdır. Bunu örneğin taşıyıcı elemanların yeterince kalın olmasından anlayabilirsiniz. Raflarda bunlar tabanlar ve yan duvarlardır. Yüksek kaliteli yataklar kendini örneğin masif ahşap veya lake kaplamadan oluşan sağlam çerçeveleriyle gösterir. Kanepelerde sağlam alt yaylar, döşemenin hızla gevşemesini önler. Bununla birlikte sağlamlık, hantallık demek değildir: Rattan mobilyalar da örneğin dokuma görünümleriyle çok sağlamdır.

Doğru ebat

Mobilya alırken göz kararınıza güvenmeyin. Çünkü özellikle online mağaza resimleri veya kataloglardaki ebatlar yanıltıcı olabilir. Öncesinde mevcut kullanım alanını da ayrıntılı olarak ölçün ve bunu yaparken de mobilyalar arasından geçecek yollar kalması için de yeterince yer planlaması yapın. Aynı şekilde kapıların açılması için de yeterince alanın bulunması gerekir. Boyutları ihtiyaca göre ayarlanabilen mobilyalar, küçük odalar için pratiktir: Örneğin, katlanır tablalı bir yemek masası, misafirler geldiğinde kolayca genişletilebilir.

Tchibo kaliteli uygun mobilyaları keşfedin

Mobilyalarımız, samimi bir ortamda pratik yaşam için işlevsellik ve çekici tasarımları birleştirir. Ek olarak, evinize sihirli dokunuş katan harika yaşam fikirleriyle size ilham vermek istiyoruz. Örneğin, aşağıdaki kategorilere göz atın ve yeni dekorasyonunuzu bulun:

Yatak odası mobilyaları

Aynalı zarif gardıroptan, entegre çekmeceli rahat oturma bankına, yüksekliği ayarlanabilen latalı çerçeveli çift kişilik yatağa kadar: Tchibo, yatak odası için size çok çeşitli pratik ve şık mobilya parçaları sunuyor. Yelpazemizde, fonksiyonel tasarımları ve yüksek kaliteleri ile etkileyici olan, birçok farklı elemanla kombine edilebilir mobilyalar bulacaksınız. Yatak odanız için mobilyalarımızı keşfedin.

Ev tekstilleri

Özellikle rahat vurgular için Tchibo size her yaşam alanı için yüksek kaliteli ev tekstili sunar. Mikrofiberden yapılmış yumuşak, emici banyo paspasları ve organik pamuktan yapılmış ekstra yumuşak nevresimlerin yanı sıra rahat havlu bornozlar ve özenle dokunmuş masa örtüleri bulacaksınız. Desen, renk ve malzeme seçimi için sürprizlerimizden ilham alın ve odalarınız için doğru tekstili bulun.

Oturma odası mobilyaları

Tchibo'da oturma odanız için yüksek kaliteli malzemeleri ve özenli işçiliği ile kendini kanıtlayan geniş bir mobilya ve dekorasyon yelpazesi bulacaksınız. Rahat koltuktan dekoratif büfe ve sehpaya kadar güzel bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey mevcut. Online tekliflerimize göz atın ve oturma odası için yeni mobilya favorilerinizi keşfedin.

Banyo mobilyaları

Banyonuz için ihtiyacınız olan her şeyi bizde bulabilirsiniz. Işıklı bir banyo aynası, pratik asma duş rafları, yerden tasarruf sağlayan dolaplar veya seramik sabunluklar olmasına bakılmaksızın. Özenli ve şık işlenmiş malzemelerden ve çekici tasarımlardan faydalanırsınız. Çünkü bizce: Banyoda da şıklık önemlidir. Banyonuz için yaşam fikirlerimiz ile banyoda geçirdiğiniz vakti bir keyfe dönüştürün.

Mobilyalarınız için sözümüz

Tüm ürünlerde bizim için özellikle önemli olan kalite ve sürdürülebilir üretimdir. Bu nedenle mobilyalarımız, LGA, TÜV Rheinland ve TÜV Süd gibi bağımsız, akredite test enstitüleriyle birlikte çalıştığımız sıkı kalite kontrollerine de tabidir. "Tchibo Certified Merchandise" mühründen, en sevdiğiniz ürünün zararlı maddeler için en sıkı testlere tabi tutulduğunu anlayabilirsiniz.

Ayrıca özenli üretim için sadece seçkin malzemeler kullanırız. Örneğin, FSC %100 etiketi, malzemesinin tamamen sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edildiği mobilyaları göstermektedir. Sertifikalı organik tekstillerimiz OCS 100 işaretini taşımaktadır. En az yüzde 95 oranında kontrollü organik tarımdan elde edilen pamuktan imal edilmişlerdir. OCS Blended mührü en az yüzde 50’lik organik pamuk oranına verilmektedir.