Elektronik Cihazlar

Hayatımız her geçen gün daha çok teknoloji ve teknolojik cihazlar ile şekilleniyor. Bugün neredeyse herkesin cebinde bir akıllı telefon var veya herkes günlük olarak bilgisayar kullanıyor. Bunun yanında sabah alarmı gibi daha basit teknolojiler de günlük hayatımızda önemli bir rol oynuyor. Radyo veya DVD player gibi birçok tüketici elektroniğinden de bahsetmek mümkün. Tchibo’da herkes ve her amaç için teknolojik cihaz bulabilirsiniz.
Renkli Ekran WiFi İnternet Radyosu, Siyah
3.719,00TL
Retro Mini Oyun Konsolu
619,00TL
Kablosuz Şarj İstasyonu, Antrasit
Kablosuz Şarj İstasyonu, Gri
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Bisiklet İçin Akıllı Telefon Tutucu
219,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Renkli Ekran WiFi İnternet Radyosu, Açık Kahverengi
3.719,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Ev için teknoloji – vazgeçilemeyen cihazlar

Gündelik hayatımızda sabahları uyanmak bile teknoloji ile başlıyor: Hatta bazen alarmımıza aldırmayıp yatakta bir kez daha dönmek istiyoruz – alarmlarımız olmasaydı düzenli olarak geç kalırdık. Sabahları daha keyifli kalkabilmek için bazen radyolu bir alarm da tercih edebiliyoruz. Tüm hava şartlarına karşı hazır olmak için bir higrometre/termometre veya dijital hava istasyonu kullanıyoruz. Bu sayede gün içerisinde karşılaşabileceğimiz hava durumlarına hazır oluyoruz. Bu ve bunun gibi birçok akıllı cihazı Tchibo Online mağazamızda bulabilirsiniz.

Müzik severler için: Radyo ve hoparlör teknolojisi

Müziğinizi yanınızdan ayırmak istemiyorsanız Tchibo size uygun teknolojiyi sunar. Ürünlerimiz arasında birçok dijital ve internet radyosu bulabilirsiniz - mutfak rafınız için dar yerlere sığan ve monte edilebilen veya banyonuz için su geçirmez radyolar bulunur. Bluetooth hoparlörlerimiz ile sisteminizin menzilini dilediğiniz kadar arttırarak evinizin her yerinde en sevdiğiniz parçaları bir daha hiç kaçırmayacaksınız. Dışarıdayken kesintisiz ve rahatça müzik dinlemek için Tchibo’da modern tasarımlı kulak içi ve Bluetooth kulaklıklar bulabilirsiniz.

Çocuklar için teknoloji: En gençleriniz için elektronik oyuncak

Çocuklar için de teknoloji gün geçtikçe anlam kazanıyor. Mobil telefonlar ve tüketici elektroniğini kullanma yaşı gittikçe küçülüyor - hem pratik sebeplerden hem de öğrenme ve deneyimleme için. Bir mobil DVD player uzun süren araba yolculuklarını kısaltır ve taşınabilir bir oyun konsolu, otobüs yolculuğunda veya çocuk doktoru için beklerken sıkıntıyı giderir. Tchibo’da çocuklar ve gençler için kaliteli teknolojiler bulabilirsiniz: İlk mobil telefon veya tabletten gösterişli oyuncaklara kadar.

Ömrünü tamamlayan teknolojiyi bu şekilde atabilirsiniz

Bilgisayar ve diğer elektrikli teknolojiyi evsel çöpe atmamalısınız; çünkü bunlar elektronik atığa girer. Atmak istediğiniz ürünü tercihen bir toplama noktasına veya geri dönüşüm alanına bırakın. Bunlar her yerde mevcuttur ve elektronik atığı ücretsiz olarak alır. Bununla birlikte 2016’dan beri elektrikli cihaz üreticileri, bu ürünleri sattıkları andan itibaren geri almak ile yükümlüdürler. Bazı durumlarda eskisini getir - yenisini götür gibi kampanyalarla bir miktar para da geri alabilirsiniz. Son olarak da ömrünü tamamlayan cihazınızı oturduğunuz yerde kayıtlı olduğu zaman yığma atık olarak atabilirsiniz.

TCM Sertifikasyonu’na güvenin

Online mağazamızda hem sizin için hem de tüm aileniz için uygun teknolojiyi artık bulabilirsiniz. Her ürünümüzde bulunan TCM Sertifikasyonu’muz en yüksek kaliteyi sağlar. TCM “Tchibo Certified Merchandise” (“Tchibo Onaylı Ürün”) anlamına gelir ve sıkı bir tedarikçi seçimi, özenli ham madde işlemesi ve birçok üretim işleminde ürün tamamlanan kadar özenli ham madde işlemesini garantiler. TCM Mührüne sahip ürünler aynı zamanda sadece Tchibo için üretilir.