Elektrikli Süpürgeler

Zeminler, her türlü kir parçacığı için gerçek mıknatıslardır. Halıları, parke ve fayansları çok fazla çaba sarf etmeden temiz tutmak isteyen herkes elektrikli süpürge kullanır. Pratik ev aletleri işimizi kolaylaştırır ve temel ekipman olarak vazgeçilmez bir alettir. Zaman içinde farklı avantajlara sahip çeşitli modeller geliştirilmiştir. Tchibo'da elektrikli süpürge ve doğru cihazı satın almak için ipuçları bulabilirsiniz!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

İdeal elektrikli süpürgeyi bulun

Yeni elektrikli süpürgenizden neler talep ettiğiniz, nasıl ve nerede kullanılacağı, hangi modelin sizin için doğru olduğunu belirler. Bu tür kişisel faktörlere ek olarak emiş gücü, filtre sistemi ve hacmi gibi özellikler de uygun bir ev yardımcısının seçiminde belirleyici bir rol oynar. Elektrikli süpürge dünyasında yolunuzu kolayca bulabilmeniz için farklı tasarım ve sistemlere genel bir bakış sunuyoruz.
Kot pantolon ve pembe tişört giyen bir kadın, yemek odasının ahşap zeminini elektrikli süpürgeyle temizliyor - arka planda beyaz mutfak görülüyor.

Torbalı zemin ekipmanı: Elektrikli süpürgeler arasında klasik

Klasik elektrikli süpürgesi, kullanışlı ev elektroniğinin en yaygın modelidir ve her zeminde kullanılabilir. Kumaş, ahşap veya fayans gibi zemin kaplamalarından kiri kolayca çıkarabilirsiniz. Bu sayede cihaz, geniş alanları ve farklı zeminleri olan aile evleri için idealdir. Daha da fazla esneklik için kablosuz olarak da mevcuttur; bu da kabloları çekme ve takma zahmetinden kurtulmanızı sağlar ancak şarj gücüne bağlıdır. Hangi seçeneğin evinize en uygun olduğuna siz karar verirsiniz.
Bir kadın elinde beyaz el süpürgesiyle beyaz örtülü, hazır bir yatağın üzerinden geçiyor.

Küçük ama iyi: El süpürgesi

El süpürgesi, zemin elektrikli süpürgesinin küçük kardeşidir ve küçük kirler veya yüzeyler için ideal bir temizleyicidir. Cihaz sessiz, kompakt ve hemen çalışmaya hazırdır. Örneğin, ayakkabılarınızla dışarıdan koridorda kir girerse büyük elektrikli süpürgesini yerinden çıkarmak can sıkıcıdır. Kullanışlı el süpürgesi, karmaşık olmayan bir çözüm sunar ve sabit temizlik sağlar. Yemek masasının altındaki veya kanepedeki kırıntılar da kolayca temizlenebilir. Bu nedenle, küçük ev aletleri daha güçlü modellere göre pratik bir tamamlayıcı niteliğindedir.

Torbalı mı torbasız mı elektrik süpürgesi?

Torbalı elektrikli süpürgeler cihazın standart modelidir. Emilen kir burada düzenli olarak atılması gereken özel torbalarda toplanır. Torbasız elektrik süpürgeleri kirleri bir kaba toplar. Bu cihazlar biraz daha pahalı olsa da, uzun vadede elektrikli süpürge torbasından tasarruf edersiniz; aynı zamanda çevre dostudur. Ev tozuna karşı alerjiniz varsa torba kullanmanızı öneririz çünkü bu tozla teması önler.

Güçlü elektrikli süpürge teknolojisi

Elektrikli süpürge satın alırken karşılaşılan yaygın hata, emiş gücünü cihazın watt gücüyle aynı olduğunu düşünmektir. Bu, ürünün ne kadar enerji kullandığını gösterir ve performansla karıştırılmaması gerekir. 1.400 watt'ın altındaki elektrikli süpürgeler de zemininizi güçlü bir şekilde temizler ve aynı zamanda daha da ekonomiktir. Ayrıca, emilen kiri tutan ve yaşam alanına dağıtmayan bir filtre sistemi olmasına da dikkat etmelisiniz. Yeni elektrikli süpürge yeterince sessizse ideal cihazı buldunuz demektir. Yaklaşık 70 dB'lik çalışma gürültüsü iyi bir değer olarak kabul edilir.
Bir kadın oturma odasındaki ahşap zeminini elektrikli süpürgeyle temizliyor, elektrikli süpürge başlığı da yakından görünüyor.

Tescillenmiş kalite; elektrikli süpürgelerimizde bile

Kalitemizin altını çizmek için Tchibo ürünleri farklı kalite sertifikaları taşırlar. FSC'den Fairtrade'e kadar sertifika ortaklarımız yalnızca sürdürülebilir üretimi değil, aynı zamanda vadettiklerini de garanti eder. "TCM – Certified Merchandise" mühürlü ürünler, Tchibo'nun ödün vermeyen teknik özellikleri altında özel üretimi simgeler. Böylece alışveriş keyifli bir hale gelir!
Kırmızı ve beyaz çizgili bir süveter giyen bebek, zemindeki kırmızı ve siyah elektrikli süpürgenin yanında oturuyor.