Elektrikli ev aletleri

Çamaşır makinesi, buzdolabı, ocak: Bu büyük cihazlar, birçok evin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Ancak küçük elektrikli ürünler de zamandan tasarruf etmenize ve günlük yaşamda daha fazla konforun keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Bu konfor sabahları uyandırma görevi gören çalar saatle başlar ve akşamları kokteyli karıştıran mikser ile sona erer. Hangi elektrikli ev aletinin günlük yaşamınızı güzelleştirdiğini ve satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini okuyun. Favorileriniz olan aletleri şimdi online sipariş edin!
Cep Dürbünü "12x32"
629,00TL

Büyük bant genişliği: Elektrikli ev aletleri

Elektrikli ev aletleri teknolojisi, normalde zahmetli, elde yapmak zorunda kalacağınız işleri otomatik olarak yapan çok sayıda farklı cihazı kapsamaktadır. Mutfaktaki kahve makinesi kahvenizi sizin müdahaleniz olmadan hazırlar, çok fonksiyonlu mutfak robotu yemek için malzemeleri doğrar, karıştırır veya yoğurur ve dikiş makinesi ile pantolon dikişleri iğne ve iplikle uzun süre uğraşmadan onarılabilir. Ütü, buruşuk çamaşırları düzleştirir ve mutfak radyosu en sevdiğiniz müzikleri çalar.
Kullanışlı mutfak yardımcıları: Bir mutfak tezgahı üzerinde çeşitli elektrikli küçük ev aletleri koleksiyonu.

Hangi mutfak aleti kullanışlıdır?

Mutfaklarda kullanılabilecek çok sayıda elektrikli ev aleti çeşidi vardır ancak bunların hepsi her zaman gerekli değildir. Ocak veya mikrodalga fırın, yemek hazırlamak için bir elektrikli ev aleti olarak vazgeçilmez olsa da, bulaşık makinesi sadece konfor açısından bir artı sunar. Özellikle tek başına yaşayan kişiler bu lüksten kaçınabilir ve bulaşık fırçasını kullanabilir. Dijital bir tartı pişirme sırasında malzemelerin tartılmasını kolaylaştırır ancak bunu bir ölçü kabı da yapar. Öte yandan taze gıdaları saklamak istiyorsanız buzdolabı dışında pek bir seçeneğiniz yoktur. Waffle makineleri, süt köpürtücüler, çay makineleri, yoğurt makineleri veya buz küpü makineleri gibi özel küçük ev aletleri sık kullandığınız takdirde faydalıdır.
Elektrikli yardımcı: Bir temizlik robotu, fayanslarla döşenmiş bir oturma odası zemini üzerinde hareket eder.

Temizlik aletleri: Evi temizleyen elektrikli ev aletleri

Temizlik yapmak en zahmetli ev işlerinden birisidir. Bu konuda, sizin yerinize temizlik görevini yapacak olan yenilikçi elektronik cihazların sayısı her geçen gün artmaktadır. Elektrikli süpürge sadece kirin kısa sürede temizlenmesini sağlamakla kalmaz, zemini temizlemek ve arkanıza yaslanıp rahatlamak için bir elektrikli temizlik robotu da kullanabilirsiniz. Cam sildikten sonra oluşan çizgilerden rahatsız oluyorsanız bir pencere temizleyicisi kullanarak net bir görüş sağlayabilirsiniz. Ve bir şeyin yine de elle temizlenmesi gerekiyorsa Tchibo'da bu işi çok kolaylaştıran pratik yardımcılar bulabilirsiniz.

Elektrikli ev aleti satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Kullanacağınız elektrikli ev aletine karar verirken gerekli aletlerin seçimine ek olarak başka kriterler de rol oynar. Öncelikle pratik yardımcılar için gereken alana dikkate almanız gerekir. En iyi mutfak aletlerini kullanmak için bir çalışma alanınız yoksa bu hiçbir işinize yaramaz. Sürekli ileri geri hareket etmek eğlenceyi bozar ve kazanılan zaman kaybedilir. Ayrıca elektrikli ev aletinin kullanıldıktan sonra kolay temizlenebildiğinden emin olun. Aletleri önce zahmetli bir şekilde durulamanız gerekiyorsa genellikle dolabın içinde muhafaza edilirler. Elektrikli süpürgeler gibi daha büyük aletler için onu koyacak bir alana ihtiyacınız vardır. Orada elektrikli süpürge için bir priz bulunmalıdır.

Evin büyüklüğü belirleyicidir

Elektrikli ev aleti her zaman evin büyüklüğüne uygun olmalıdır. Tek kişi olarak yarı yarıya doldurduğunuz büyük boy bir buzdolabı gereksiz yere elektrik tüketir. Tam tersine, tüm aile için çok küçük olan bir alet ise genellikle sık alışveriş yapmanız ve etrafta dolaşmanız gerektiği anlamına gelir. Elektrikli süpürgeye benzer bir durum söz konusudur ancak burada performans belirleyicidir. Tek odalı daire için saplı küçük bir akülü el süpürgesi yeterliyken, en az 650 W'lık bir zemin modeliyle bütün bir evi daha iyi süpürebilirsiniz. Mutfakta iki kişilik 2 dilimli ekmek kızartma makinesi iyi bir seçimdir, dört kişilik bir aile için ise 4 dilimlik cihaz daha iyi bir seçimdir.
Birlikte kahvaltı: Genç bir baba, mutfak tezgahında bulunan gümüş renkli bir tost makinesine iki dilim kızarmış ekmek koyar.

TCM kalite mührü: Tchibo kaliteyi garanti eder

Elektrikli ev aletinizi Tchibo'dan sipariş ederseniz sadece bizim tarafımızdan test edilmiş ve onaylanmış ürünleri almış olursunuz. Bunun için "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM kalite mührü kullanılmaktadır. Özellikle ucuz elektronik cihazlar hızla kullanım ömrünün sonuna gelir ve sonunda iki kez ödemek zorunda kalırsınız. Üreticileri ve malzemeleri özenle seçiyoruz ve üretimi denetliyoruz. Sonuç olarak Tchibo için özel olarak üretilen elektrikli ev aletleri, evinizde uzun süre işini güvenilir bir şekilde yapacak aletleridir.
Kaliteli güvenlik: Küçük bir çocuk elektrikli süpürge kullanır.