Duş Ürünleri

Birçok insan için sabah rutininin ayrılmaz bir parçasıdır: Duş. Burada vücut hijyenini sağlıyoruz, cildimize bakıyoruz, rahatlıyoruz ve hatta bazen şarkı söylüyoruz. Duşun tüm parçalarının yüksek kalitede ve son teknoloji olması konfor için önemlidir. Bir duş kabini, bir armatür veya tamamen yeni bir komple duş takımı arıyorsanız: Tchibo'da bulacaksınız. Online göz atın ve ilham alın!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Duş almanız çevreye ve cüzdanınıza yardımcı olur

Bazen kapsamlı bir banyo gibisi yoktur. Ancak gündelik yaşam için duş almak yeterlidir. Banyo yapmak yerine beş ila on dakika duş alarak, kullandığınız suyun en az yarısını tasarruf edebilirsiniz. Bu sadece daha sürdürülebilir olmakla kalmaz su faturasına da yansır. Bunun sırrı ekonomik duş başlıklarında saklıdır: Dakikadaki su akışına dikkat edin: Böylece çok fazla sudan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Yeni bir saç maşası, pedikür-manikür seti veya bir yüz masajı cihazı ile kendinizi şımartın ve evinizde sağlıklı yaşamın tadını çıkarın!
Klasik bir şıklık: Camdan bir köşe duşu olan banyo.

Cam duşlar: Zarif bir çözüm

Banyosunda bir duş perdesi olan herkes, bu kumaşın küflenmeye ve kirlenmeye oldukça yatkın olduğunu bilir. Cam panelli bir duş, çok daha şık ve pratik bir çözümdür. Cam sadece güzel görünmekle kalmaz aynı zamanda bir temizleyici ile çok hızlı bir şekilde temizlenebilir. Satın alırken temel bir soru, bu cam panelin çerçevesidir. Çerçevesiz bir cam bölme son derece şıktır ancak montajı daha zordur. Çerçeveli veya kısmen çerçeveli bir model, duvardaki küçük pürüzleri kolayca telafi edebilir. Duşakabininizi satın alırken, kapı dayanağının banyonuza uygun olduğundan ve/veya köşe girişinin kolayca erişilebilir olduğundan emin olun.
Rahatlık hissi için nazikçe su püskürtün: Su fışkırtan yuvarlak bir duş başlığı.

Doğru duş başlığı – Duşun sırrı

Duş başlıkları için çok sayıda farklı sistem ve model seçeneği mevcuttur. Günümüzdeki duş başlıklarının çoğu, yüzde 50'ye kadar daha az su tüketen özel filtrelerle donatılmıştır. Avantajı: Duş alırken neredeyse hiç fark edilmez. Püskürtülen suya hava eklenir, böylece duştaki his değişmez. Genel olarak, trend daha geniş bir duş başlığına doğru gitmektedir. Bu tür bir model, kolaylıkla ayarlanarak suyun hoş dağılmasını sağlar. Yağmur duşu, kendi banyonuzda huzur anları sağlar!

Doğru duş armatürü nasıl bulunur

Suyun duş başlığından eşit ve doğru sıcaklıkta çıkması için çeşitli duş armatürleri mevcuttur. Soğuk ve sıcak suyun buluştuğu bir karıştırıcı batarya, duş armatürlerinin en iyisidir. Klasik iki kollu bir armatür, her iki sıcaklığı birbirinden bağımsız olarak ayarlamak için idealdir. Sudan tasarruf etmek istiyorsanız dönme yönüne bağlı olarak sıcaklığı değiştiren tek kollu armatürleri kullanmak daha iyidir. En modern seçenek ise sıcaklığın derecesini tam olarak ayarlayabileceğiniz duş termostatıdır. Sonunda neye karar verirseniz verin: Tchibo'da duşunuz için doğru armatürü bulacaksınız!

Duşunuzu şık bir hale getirin

Dekorasyon konusunda bir yeteneğiniz varsa duşunuzda da eğlenebilirsiniz. Bunu yapmanın en kolay yolu ise su geçirmez çıkartmalar kullanmaktır. Ancak çok daha fazlasını yapabilirsiniz: Sıradan fayanslar yerine, örneğin kişiye özel olarak basılabilen çeşitli duvar kaplamaları ve paneller mevcuttur. Böylece duşunuza renk katarsınız! Ayrıca paspasları, banyo tekstillerini ve duş aksesuarlarını çok fazla çaba harcamadan duvar tasarımına göre uyarlayabilirsiniz. Banyonuzu kendinizi iyi hissettirecek kişisel bir alana dönüştürün!
Renk vurgularını yerleştirin: Banyoda duş ve tuvaletin önündeki renkli banyo paspasları.

TCM mührü: Kalite garantiniz

Tchibo tema dünyası size kusursuz kalitede çok çeşitli ürünler vaat etmektedir. Bu sözün tutulması için TCM mührü vardır. Bu kısaltma "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelmektedir ve duşlardan banyo halılarına kadar tüm ürünlerimizde bulunmaktadır. Bu mühür ile tüm üretim adımlarının katı kurallara tabi olduğunu garanti ederiz. Kısaca: Bu kaliteye güvenebilirsiniz!
Duş alırken kalite garantisi: Genç bir kadın banyo aynasının önünde gülümsüyor ve saçına beyaz renkli bir havlu sarılı.