Dolap

Dolaplar her odaya, her dekorasyona uyar ve saklanması gereken her şey için yer sağlar. Mobilya parçaları, çeşitli model ve tasarımlar sayesinde, akla gelebilecek tüm stillere ve yaşam koşullarına kolayca entegre edilebilir. Ancak doğru dolabın seçimi buna rağmen her zaman kolay değildir. Geniş ürün yelpazesi içinde nasıl karar verebileceğinizi ve hangi gardırobun size uygun olduğunu söyleyeceğiz!
-16 %
Banyo Dolabı "Eklund"
3.599,00TL
2.999,00TL

Pratik, kullanışlı ve şık

En uygun dolap, günlük hayatta kullanışlı ve işlevsel olması gereken mobilyalardan biridir. Ek saklama alanı sunmalı, evi düzenli göstermeli ve mümkün olduğunca az yer kaplamalıdır. Bununla birlikte lüks bir giyinme odası mı ya da eğimli tavanın altına girecek daha ince bir model mi olacağı elbette dolabın uygun olacağı tasarım tarzı için de belirleyicidir. Dolayısıyla satın alma kararı, bireysel zevk ve yeni dolabın yerleştirileceği çevreye göre değişecektir.
Uygun dolap: Yatak odasının bir yanını kaplayan, sürgülü kapılı ve orta kısmı ahşap süslemeli büyük, beyaz bir yatak odası dolabı.

Yatak odası için uygun dolap

Verimli alan kullanımı için yatak odasında öncelikle tavana doğru olan alanı değerlendirmek için yüksek bir dolap seçmelisiniz. Mobilya böylelikle basık görünmez. Ölçüler uysa bile elbette dolabın açılması gerektiği de genelde unutuluyor. Dar odalarda dolap kapısının aniden başka mobilyalara çarpması sorun yaratabilir. Böyle durumlar için dönen kapaklı dolaplar veya kullanılmayan köşelere konumlandırılabilen, sürgülü kapılı köşe gardıropları vardır. Bireysel olarak yapılandırılabilen bir gardırop sistemi ile en uygun mobilyalara sahip olursunuz.
Mutfak için en uygun dolaplar: Duvar dolapları, tezgah altı dolapları ve yine dolapla donatılmış bir orta mutfak bloğu olan beyaz bir mutfak.

Mutfak için saklama alanı

Mutfakta yerleştirilmesi gereken çok fazla şey vardır. Her şeyin yerli yerinde olması için bu odaya özellikle tezgah altına veya üstüne asılı olarak monte edilen klasik alt ve üst dolaplar uygundur. Ancak mutfakta, yerden tasarruf ederek mobilyaların geri kalanına uyan ve örneğin döner saklama alanı sayesinde bol miktarda kullanışlı saklama alanı sunan bir köşe dolabını da tercih edebilirsiniz. Dolabın mutfakta tuhaf görünmemesi için rengi ve şekli ile diğer mobilyalara uygun bir tasarıma dikkat etmelisiniz, çünkü mutfak eşyaları için ahşap bir elbise dolabı tuhaf görünür.

Oturma odası için hangi dolap uygundur?

Oturma odası da ilave saklama imkanlarından faydalanır. Burada örneğin, kır evi tarzına mükemmel şekilde uyan büyük bir salon dolabı bulunabilir. Monte edilmiş vitrini ile en sevdiğiniz porselenleri veya içecek koleksiyonunuzu uygun bir şekilde sergileyebilirsiniz. Ayrıca farklı saklama alanı sistemlerine sahip kompakt duvar üniteleri de oturma odasında güzel görünür. Açık raf veya çekmeceli olarak, zevkinize göre özgürce seçim yapabilir ve hoş bir düzen ile harika bir yaşam atmosferi yaratabilirsiniz.

Hol dolapları ile hoş karşılama

Hol ve giriş alanındaki dolaplar çok kullanışlı oluyor. Özellikle burada, kendinizin ve misafirlerinizin rahatı için davetkar bir atmosferin olması büyük rol oynamaktadır. Portmantolar bu nedenle çok sayıda saklama opsiyonlarıyla donatılmıştır ve ayakkabılar, mantolar, ceketler, şallar, eldivenler, şapkalar ve bisiklet kaskları için saklama alanı sunarlar. Farklı malzemeler veya tasarımlarla, diğer mobilyalarınızın tarzını ifade edebilir ve daha ilk bakıştan stilinizi kanıtlayabilirsiniz.
Koridorda saklama alanı: Giriş alanında entegre portmantolu bir ahşap dolap, yanında koyu kahverengi çerçeveli büyük bir ayna.

Kalite ve sürdürülebilirlik garantisi mühürler

Tchibo’da uygun fiyatlı kaliteye güvenebilirsiniz. Seçkin tedarikçiler ve sıkı kontrollü üretim sayesinde, dayanıklı ve verdiği sözleri yerine getiren ürünler üretiyoruz. Bunu ilk bakışta TCM mührümüzden anlayabilirsiniz. Çünkü "Tchibo Certified Merchandise" olarak işaretlenmiş olan her ürün, Tchibo’nun kalite kriterlerine uygundur. Ayrıca dolaplarımızın büyük çoğunluğu FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiştir, çünkü sürdürülebilirlik bizim için çok önemlidir.
Yüksek kaliteli saklama alanı: Genç bir kadın geniş, açık gardırobunun önünde duruyor ve elinde çizgili bir üst olan tahta bir askı tutuyor.