Dış Mekan Oyuncakları

Güneş ışığı geldiği anda birçok kişi dışarıya çıkar. İster bahçede ister parkta, ister oyun alanında veya plajda olun: Tchibo'nun çeşitli dış mekan oyuncaklarıyla, temiz havada her yaş için mutlu bir keyif haline gelir. Kum kalıpları, masa tenisi masası. Büyük çocuklar için uzaktan kumandalı drone'lar.Her türlü açık havada kullanılan oyuncak bulabilirsiniz.

Bahçe ve park klasikleri

Dış mekanda kullanım için oyuncak serisi çok geniştir. Bahçede oynanabilen çocuk oyunlarının en popüler klasikleri arasında şişme havuz, futbol hedef levhası, masa tenisi masası ve trambolin yer alıyor. Ancak bunlar parka götürmek için çok büyük. Yanınıza alabileceğiniz çeşitli spor oyunlarının aksesuarları, her türden top, badminton oyunu, boule, frisbee diski veya iki ağaç arasına gerilen slackline gibi ürünler park için idealdir. Artık tek eksik olan piknik sepeti: Yeşil alana çıkmak gibisi yok!
Çayırda duran ahşap bir kum kutusunun içinde ve yanında, renkli dış mekan oyuncakları; altında kum kalıpları, kürekler ve kovalar.

Kumun üstünde hiçbir şey durmaz; dış mekan oyuncakları

Dış mekan için en popüler çocuk oyuncaklarından biri, özellikle küçük çocuklar için kum oyuncaklarıdır: Kepçeler, kürekler ve kum kalıpları. Bahçedeki küçük kum alanı için olduğu kadar oyun alanı ve kumsal için de vazgeçilmezdir. Özellikle su eklendiğinde çok güzeldir: Küçük bir sulama kabı veya bir su değirmeni ile tamamen yeni olasılıklar ortaya çıkar! Küçük aşçılar için "çamur mutfak" gerçek bir heyecandır. Böyle bir çocuk mutfağı bahçeye kurulabilir ve bir lavabo ve raflarla en lezzetli kum keklerini pişirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.
Dış mekan oyuncaklarıyla eğlenin: Plajda kuma gömülü iki küçük plastik küreğin yanında kumdan bir kale.

Plaja uygun dış mekan oyuncakları

Yaz mevsimi plaj demektir. Açık havada kullanım için top, kum ve diğer oyuncakları plajda yanınıza alabilirsiniz. Plajda fırlatma oyunları için oyun havlularını da mükemmel bir şekilde açıp sabitleyebilirsiniz. Kum ve su için ihtiyacınız olan her şeyi sunan çeşitli plaj oyuncak setleri çok popülerdir. Sudan bahsetmişken: Şişirilebilir yüzme figürleri için Tchibo'ya bakın; çoğu artık bildiğimiz yüzme simidine hiç benzemiyor!

Sonbahar ve kış aylarında da dış mekan oyuncakları

Dış mekan oyuncakları sadece yaz mevsiminde mi kullanılabilir? Çok daha fazlası! Sonbaharda rüzgar esmeye başladığında uçurtmayı dışarı çıkarmanın vakti gelmiştir. Çocuklarınızla uçurtma uçuruyorsanız az rüzgar estiğinde bile uçacak küçük ve hafif bir model seçmelisiniz. Buna karşın yönlendirilebilir uçurtmalar büyük veya daha büyük çocuklar için daha uygundur. İlk kar düştüğünde kızaklar ve kürek tipi kızaklar öne çıkar ve büyük simit ile kum yerine kar üzerinde de çok güzel kayılabilir. Kışın en popüler sporlarından biri de buz patenidir; yeni başlıyorsanız spor ekipmanı olarak dizlik ve bir kask almayı düşünün!

Dış mekan oyuncaklarında yaşa dikkat edin

Çocuklar için doğru dış mekan oyuncağını arıyorsanız yaşa dikkat etmeniz önemlidir. Bazı oyuncaklarda “1 yaştan itibaren”, bazılarında ise “5 yaştan itibaren” yazılıdır. Oyuncakta yaş yazmıyorsa siz inisiyatif kullanın: Bazı iki yaşındaki çocuklar bisiklet ile güvenle yola çıkabilirler, bazıları ise ancak daha sonra başlayabilirler. Atlama ipleri belirli motorik kabiliyet gerektirir ve şişme oyuncaklar yalnızca yüzebilen çocuklar için uygundur. Her yaşta popüler olan dış mekan ahşap oyuncağı viking satrancıdır. En küçükler sadece figürleri taşırlar, büyük olanlar bu konuda ciddidir!
Dış mekan oyuncaklarını doğru yaş için kullanın: Kısa pantolon ve pembe mavi çizgili bir gömlek giyen küçük bir çocuk, üç tekerlekli bisikletini kullanıyor.

Yüksek kaliteli dış mekan oyuncakları

Dış mekan oyuncakları genellikle daha zorlayıcı kullanım şartlarına maruz kalır. Bu oyuncaklar fırlatılır, tekme atılır, vurulur, kumla doldurulur ve daha niceleri yapılır. Bu yüzden kaliteli olmaları çok daha önemlidir. Tchibo'da bu konuya dikkat ediyoruz! Seçilen malzemeler ve dikkatli işleme, oyuncaklarımızı stabil ve dayanıklı hale getirir: TCM "Tchibo Certified Merchandise" mührü bunu simgeler. Sürdürülebilir üretimden elde edilen ahşap FSC sertifikası ile tanınır ve "GUT GEMACHT" etiketi sürdürülebilirlik anlamına gelir.
Dış mekan oyuncaklarınız için iyi kalite: İki küçük çocuk, bir kum alanının kenarına yakın bir şekilde farklı kum kalıplarına bakıyor.