Dekoratif Lamba Çeşitleri

Dekoratif lambalar genellikle bir odayı tamamen aydınlatmaz, ancak özel aksanlar ayarlar. İster güzel bir resme yönelik bir spot ışığı olarak, ister raftaki atmosferik bir ışık dizisi olarak veya olağanüstü efektler için bir zemin lambası olarak olsun - oturma odalarınıza dekoratif ışıklarla belirli bir şey vermenin birçok yolu vardır. Tchibo'nun çekici lamba yelpazesine göz atın ve en sevdiğinizi bulun!
LED Yıldız Işık Perdesi
749,00TL
5 Adet LED'li Bahçe Meşalesi
2 Adet Büyük LED'li Bahçe Meşalesi
1.009,00TL
TL/ks 201,80
879,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
LED Outdoor Yıldız Silüeti
1.149,00TL
4 Adet LED Tealight Mum, Beyaz
4 Adet LED Tealight Mum, Gümüş Rengi
299,00TL
299,00TL
Led Mikro Işık Zinciri »Damla«
Led Mikro Işık Zinciri »Yıldızlar«
Led Mikro Işık Zinciri »Çam Ağacı«
299,00TL
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Led Yılbaşı Ağacı Yıldızı
569,00TL
LED'li Dekoratif Çelenk
629,00TL
2 Adet LED Çam Kozalağı Mum
449,00TL
2 Adet LED Mum, Beyaz
2 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
2 Adet LED Mum, Kırmızı
499,00TL
499,00TL
499,00TL
4 Adet LED Tealight Mum, Kırmızı
249,00TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Kozalaklar
299,00TL
399,00TL
Mikro Işık Zincirli LED Mum
499,00TL
LED Elmas Şekilli Işık Zinciri
249,00TL
LED Küreli Işık Zinciri
379,00TL
LED Metal Yıldız, Küçük
LED Metal Yıldız, Büyük
599,00TL
699,00TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Damlalar
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
LED Motifli Işık Zinciri
349,00TL
2 Adet LED'li Gerçek Uzun Mum, Sedef-Beyaz
2 Adet LED'li Gerçek Uzun Mum, Mat Altın Rengi
399,00TL
399,00TL
1

Ruh hali yapıcılar olarak dekoratif lambalar

Tavan aydınlatması genellikle bir odanın temel parlaklığından sorumlu olsa da, dekoratif armatürler dakik veya dolaylı ışık oluşturur. Böylece odada özel bir atmosfere katkıda bulunurlar. Örneğin, antika bir çekmeceli sandığı veya vurgulu aydınlatmalı güzel bir bitkiyi etkili bir şekilde sahneleyebilirler. Ya da lambaları kendilerini göz alıcı yapın. Çünkü genellikle dekoratif lambalar alışılmadık bir tasarıma, parlak bir renge sahiptir veya olağandışı malzemelerden yapılmıştır.
Göz alıcı olarak dekoratif lamba: Gri bir kanepe, çeşitli yeşil bitkiler ve yanında turuncu ışık yayan oval bir lamba duran küçük bir bank içeren bir oturma odası.

Özel aydınlatma efektleri için zemin armatürleri

Zemin lambaları ile yaşam alanınızda özel aydınlatma efektleri elde edilebilir. Düşük yükseklikleri nedeniyle, bunlar tesisinizde aşağıdan yayılır. Bu, eski daireler veya çatı katları gibi yüksek tavanlı odalarda özellikle güzel görünüyor. Duvardaki bir resim veya uzun bir palmiye ağacı gibi ev aksesuarlarındaki ışık konisini yönlendirerek ışık ve gölge ile ustaca oynayın. Serin LED aydınlatma ile bir salon atmosferi yaratırsınız, daha sıcak ışıkla rahat hale gelir. İster gizli bir zemin lambası ister dekoratif bir lamba haline gelen göz alıcı bir model tercih edin - örneğin endüstriyel tasarımda kromdan yapılmış.
Resimler için dekoratif lambalar: Gri bir duvara ve beyaz bir yatağın üstüne, bir dizi ışıkla sınırlanmış siyah çerçevelerde üç resim asar.

Resimler için dekoratif lambalar: Sanatsal sahneleme

Açık aksanlarla çalışmanın bir başka yolu da görüntülerin aydınlatılmasıdır. Özel dikkat etmek istediğiniz bir fotoğrafın veya resmin üzerine veya arkasına bir ışık kaynağı yerleştirilir. Resmin arkasındaki küçük LED lambalarla dolaylı aydınlatma sağlarsınız. Öte yandan, bir görüntüyü doğrudan lekelerle aydınlatabilirsiniz. Her durumda, aydınlatma türünü konuya göre hizalayın. Ne kadar çok ayrıntı olursa, ışık o kadar yoğun olabilir. Ancak sadece evde değil, ışıklı resimlerle sanatsal vurgular yaratırsınız: Ofis ışıkları olarak da kullanılır, resimlerdeki LED'ler rahat bir çalışma atmosferine katkıda bulunabilir.

Bahçenizi nasıl parlatabilirsiniz?

Dış mekan aydınlatmasında dekoratif lambalar da eksik olmamalıdır. Balkon veya terasın üzerindeki ışıklar dizisi yaz aylarında rahat bir hava yaratır. Meyve ağaçlarındaki fenerler bahçeyi büyülü bir ışıkla yıkıyor. Fenerler akşamları dışarıda oturmayı gerçek bir zevk haline getirir. Ve masadaki LED mumlar titreşen parıltılarıyla gerçek balmumu mumlarına benziyor - romantik bir ruh hali kendiliğinden ortaya çıkıyor! Tchibo online mağazasında bahçe ve eviniz için çok çeşitli dekoratif lambalar bulacaksınız.

LED ile aydınlatma – avantajları

LED ile aydınlatma günümüzde neredeyse standarttır. Küçük lambalar çeşitli avantajları birleştirir. Yer ve enerji tasarrufu sağlarlar ve akkor lambaların aksine, ılık olurlar, ancak sıcak olmazlar. Buna ek olarak, LED lambalar için üç açık renk arasında seçim yapın. Sıcak beyaz ışık (3.300 Kelvin'in altında) loş dolaylı aydınlatma için mükemmeldir. Daha parlak seviyorsanız, dekoratif lambanız için evrensel beyazı (5.300 Kelvin'in altında) veya gün ışığı beyazını (5.300 Kelvin'den fazla) tercih edin.
Gri bir kanepe, yuvarlak, koyu bir sehpa ve tavandan sarkan dört dekoratif lambali sıcak, sarı ışıkta yıkanmış büyük bir TV içeren bir oturma odası.

TCM: Kaliteyi gösteren üç harf

Dekoratif lambalar, diğer tüm Tchibo ürünleri gibi, TCM mührünü taşır. Bu üç harfin arkasında "Tchibo Certified Goods" terimi vardır. Bu da yüksek kalite standartlarımızın altını çiziyor. Bu, tedarikçilerimizin ve hammaddelerimizin sıkı bir şekilde seçilmesiyle başlar ve satışa kadar tüm işleme süreci boyunca devam eder. Bu, sonucun size uzun süre zevk verecek yüksek kaliteli bir ürün olmasını sağlamanın tek yoludur.
Tchibo kalitesinde lambalar: Üzerinde açık, mantar şeklinde dekoratif lambanin durduğu, yatak ve başucu masası içeren beyaz mobilyalı bir yatak odası.