Çocuk Yatakları; mükemmel derecede rahat ve pratik

Sağlam, güvenli ve çocuk dostu tasarım: Modern çocuk karyolalarından beklentiler çok fazla, sonuçta çocuklar rahat olmalı ve yataklarında kendini iyi hissetmelidir. Ancak çocuklar yataklarında oynamayı veya yaramazlık yapmayı da sevdiklerinden, dayanıklılık ve sağlamlık gibi özellikler önemlidir. Tchibo’da tam da bunu sağlayan çocuk karyolaları bulursunuz. Çeşitli modelleri keşfedin ve erkek veya kız çocuklar için karyolalar satın alın!
Yumuşak Jarse Bebek Battaniyesi
Cilt dostu, saf pamuk
129,95TL

Her yaş ve zevke uygun çocuk karyolaları

“İtfaiye aracında” kestirmek veya bir “ağaç evde” öğle uykusu? Modern çocuk karyolaları birçok şeyi mümkün kılar. Sayısız yapım türü ve tasarımlar sayesinde çocuk karyolaları en farklı istekleri dahi karşılar. Bebeğiniz için güvenli bir yatma yerinin olmasına mı önem veriyorsunuz veya Nevresimler, oyuncaklar vb. için çok fazla saklama alanına mı ihtiyacınız var: Karyolalarımız her ihtiyaca uygun bir çözüm sunar.
Burada güvenli ve korunaklı uyunur: En küçükler için bebek karyolası.

En küçükler için bebek karyolası

Üç yaşına kadar çocuğunuz için Tchibo’dan bir bebek karyolası en iyi seçimdir. Bebek karyolasını çevreleyen parmaklıklar sayesinde içinde güvenle yatar ve aynı zamanda Bebek odasında olan bitenleri de rahatlıkla izleyebilir. Bu tür çocuk yataklarında genel ölçüler 60 x 120 cm ve 70 x 140 cm şeklindedir. İpucu: Bebek karyolası için basma kenarları olan bir yatak almak en iyisidir. Böylece bebeğiniz yatağında ilk ayağa kalkma denemelerini yaptığında sağlam bir dayanak bulur.
Bir oyun karyolası ile çocuk odası bir macera oyun alanına dönüşür.

Küçük çocuklar için karyola

Çocuklar için bir macera yatağından daha güzel bir şey yoktur: Burada uygulamaların önünde sınır yoktur; gemi şeklinde çocuk karyolasından, araba karyolaya kadar her şey mümkündür. Bu tarz oyun karyolalarının yanı sıra, birçok çocuk odasında bir ranza da iyi seçim olabilir. Böylece kardeşler için yerden tasarruflu bir uyku alanı oluşturursunuz. Yine çocukların sevdiği: Yüksek karyola. Böylece yatma yerinin altında oyuncaklar veya bir çalışma masası için yeterince yer bulunur.

Daha büyükler için bir genç karyolası

Yavrularınız büyüdüğünde, çocuk odasındaki Mobilyalardan beklentileri de değişir. Macera karyolası, depolama alanı sunan, güzel tasarımlı sade bir karyolaya dönüşür. Bu çok fonksiyonlu karyolalar, modeline göre çekmeceler veya raflar ile donatılmıştır. Çocuğunuzun en yakın arkadaşının rahat uyuyabileceği bir yer olması için açılıp büyütülebilen çocuk karyolası da çok pratiktir.

Erkek ve kız çocuk karyolasında dikkat edilmesi gerekenler

Yeni doğan veya genç için olsun: Her çocuk karyolasının belirli kriterlere sahip olması gerekir. Bunlar arasında GUT GEMACHT projemiz ile de desteklediğimiz sağlam malzemeler ve yüksek dayanıklılık ile kendini gösteren yüksek kalite de sayılabilir. Bunun yanında özellikle daha büyük çocuklarda tasarım da önemli bir rol oynar, bunu da güzel nevresim takımları ile ek olarak destekleyebilirsiniz.
Çocuk karyolasını sadece çekerek açın, işte en iyi arkadaşının da gece yatacağı yatak hazır.