Çocuk Karyola Modelleri

Sağlam, güvenli ve çocuk dostu tasarım: Modern çocuk karyolalarından beklentiler çok fazla, sonuçta çocuklarımız rahat olmalı ve yataklarında kendilerini iyi hissetmeliler. Ancak çocuklar yataklarında oynamayı veya yaramazlık yapmayı sevdiklerinden, dayanıklılık ve sağlam özellikler taşıyan mobilya satın almak önem taşır. Tchibo’da tam da bunu sağlayan çocuk karyolaları bulabilirsiniz. Çeşitli teklifleri keşfedin ve çocuklar için karyolalara göz atın!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Her yaş ve zevke uygun çocuk karyolaları

“İtfaiye aracında” kestirmek veya bir “ağaç evde” öğle uykusu? Modern çocuk karyolaları bir çok şeyi mümkün kılar. Sayısız yapım türü ve tasarımlar sayesinde çocuk karyolaları en farklı istekleri dahi karşılar. Bebeğiniz için güvenli bir yatma yerinin olmasına mı önem veriyorsunuz yoksa nevresimler, oyuncaklar vb. için çok fazla saklama alanına mı ihtiyacınız var: Karyolalarımız her ihtiyaca uygun bir çözüm sunar.

En küçükler için bebek karyolası

İlk iki veya üç yaşlarına kadar çocuğunuz için Tchibo’dan bir bebek karyolası en iyi seçimdir. Bebek karyolasını çevreleyen parmaklıklar sayesinde içinde güvenle yatar ve aynı zamanda bebek, odasında olan bitenleri de rahatlıkla izleyebilir. Bu tür çocuk yataklarında genel ölçüler 60 x 120 cm ve 70 x 140 cm şeklindedir. İpucu: Bebek karyolası için basma kenarları olan bir yatak almak en iyisidir. Böylece bebeğiniz yatağında ilk ayağa kalkma denemelerini yaptığında sağlam bir dayanak bulur.

Küçük çocuklar için Junior karyola

Çocuklar için bir macera yatağından daha güzel bir şey yoktur: Burada uygulamaların önünde sınır yoktur; gemi şeklinde çocuk karyolasından, araba karyolaya kadar her şey mümkündür. Bu tarz oyun karyolalarının yanı sıra, birçok çocuk odasında bir ranza da iyi seçim olabilir. Böylece kardeşler için yerden tasarruflu bir uyku alanı oluşturursunuz. Yine çocukların sevdiği: Yüksek karyola. Böylece yatma yerinin altında oyuncaklar veya bir çalışma masası için yeterince yer bulunur.

Daha büyükler için bir genç karyolası

Çocuklarınız büyüdüğünde, çocuk odasındaki Mobilyalardan beklentileri de değişir. Macera karyolası, depolama alanı sunan, güzel tasarımlı sade bir karyolaya dönüşür. Bu çok fonksiyonlu karyolalar, modeline göre çekmeceler veya raflar ile donatılmıştır. Çocuğunuzun en yakın arkadaşının rahat uyuyabileceği bir yer olması için açılıp büyütülebilen çocuk karyolası da çok pratiktir.

Erkek ve kız çocuk karyolasında dikkat edilmesi gerekenler

Her yaştan çocuk için: çocuk karyolasının belirli kriterlere sahip olması gerekir. Bunlar arasında GUT GEMACHT projemiz ile de desteklediğimiz sağlam malzemeler ve yüksek dayanıklılık ile kendini gösteren yüksek kalite de sayılabilir. Bunun yanında özellikle daha büyük çocuklarda tasarım da önemli bir rol oynar, bunu da güzel nevresim takımları ile ek olarak destekleyebilirsiniz.