Schließen
Tişörtler

Çocuk Tişört

Tişört modelleriyle Tchibo'da kaliteli çocuk modasını keşfedeceksiniz. Polo yaka tişört çocuk tasarımları, siyah çocuk tişört modelleri ya da sloganlı tişörtler gibi zengin ürün koleksiyonuyla farklı alternatifler bulabileceğiniz Tchibo'da çocuğunuzun hem içinde rahat edeceği hem de keyifle giyeceği tasarımlar bulacaksınız. Farklı renkler ve desenlerdeki tüm ürün modelleri için koleksiyonu hemen incelemeye başlayın!

Rengârenk Çocuk Tişört Modelleri

Okulda, günlük yaşantısında ya da özel günlerde en çok tercih edilen kıyafetler rengârenk çocuk tişört modelleridir. İster parlak yazılı olsun, ister çiçek desenli olsun isterse çizgi desenli... Koleksiyondaki bu trend ürünler ile çocuğunuz bir model gibi görünecek.
  • Organik Pamuklu Çocuk Tişört, Lacivert
Yumuşak dökümlü pamuklu Lenzing Viscose® kalitesi
  • Mavi Organik Pamuklu Papyonlu Gömlek
Cilt dostu saf organik pamuklu
89,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
  • 2 Adet Kısa Kollu Spor Tişörtü
Elastik, hızlı kuruyan malzeme - hava geçirir ve nem transferi sağlar
  • Mavi Beyaz Çizgili Organik Pamuklu Tişört
Ayrıntılı çiçek nakışlı
59,95TL
54,95TL
Hızlı Görünüm
  • Desenli Organik Pamuklu Gömlek
Cilt dostu, saf pamuklu
69,95TL
54,95TL
Hızlı Görünüm
  • Kırmızı Organik Pamuklu Tişört
Cilt dostu, saf organik pamuklu
42,95TL
34,95TL
Hızlı Görünüm
  • Pembe Kayısı Rengi Organik Pamuklu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
  • Beyaz Mavi Çizgili Organik Pamuklu Payetli Tişört
1 tişört - 2 görünüm: değişen payetlerinin üzerine elinizi sürdüğünüzde motif değişir
54,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
  • Fotoğraf Baskılı Beyaz Organik Pamuklu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
  • Mavi Kareli Organik Pamuklu Bluz
Fırfırlı ve yarasa kollu
69,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm

Çocuğum hangi tişörtlere ve atletlere ihtiyaç duyar?

Kutlama etkinlikleri veya büyükanne ve büyükbaba ziyareti için, örneğin, kız çocukları için monokrom üstler veya erkek çocuklar için kırışmayan polyesterden üretilen gömlekler idealdir. Günlük yaşam ve serbest zaman için çocuğunuz yeteri miktarda pamuklu, kolay yıkanan tişörte sahip olmalıdır. Atletler soğuk günlerde uzun kollu tişörtlerin altına giyilebilir veya yazlık tişörte havadar bir alternatif olabilir.

Harika tasarımlı, çocuklara uygun tasarımları keşfedin

Yeni favori tişörtünüzü mü arıyorsunuz? Karanlıkta parlayan aplikeler gibi heyecan verici detayların yanı sıra parıltılı veya hareketli elementler çocukların gözlerinin ışıldamasını sağlar. Değişken payetli tişörtler bugünlerde çok popülerdir: Payetler üzerine elinizi sürdüğünüzde döner. Böylece farklı renkteki arka kısımları tamamen yeni bir desen oluşturur. Satın alırken ekstra olan her şeyin çocuk dostu olarak işlendiğinden ve düşmeyeceğinden emin olun.

Çocuk tişörtleri için küçük malzeme bilgileri

Çocuk modası amacına uygun ve sağlam olmalıdır. Buna dayanıklı malzemeden üretilen çocuk tişörtleri de dahildir. Örneğin pamuk uygundur. Burada, dayanıklılık tek avantajı değildir: Çoğu pamuklu tişört kurutucuda kolaylıkla kurutulabilir. Kumaşların zararlı madde içermediğini ve cilt dostu olduğunu garanti eden "Öko-Tex® Standard 100" veya "Organic Cotton" gibi damgaların olduğuna dikkat edin.

Baskılı tişörtlerin doğru şekilde yıkanması

Kız ve erkek çocukları için renkli baskılara sahip olan tişörtler aynı şekilde popülerdir. Çocuğunuzun motiflerin keyfini olabildiğince uzun süre çıkarması için, aşağıdaki yıkama önerilerine dikkat edin: Baskılı tişörtlerinizi çok sıcakta yıkamayın ve makineye ters yüz ederek koyun, kurutucuya atmaktan kaçının. Ütülerken de tişört ters yüz edilmelidir, sıcaklığa en düşük kademeye getirin ve buhar fonksiyonunu kullanmayın. Etiketteki yıkama talimatlarını da göz önünde bulundurun.Özellikle siyah çocuk tişörtleri ve baskılı çocuk tişörtleri en çok tercih edilen tişörtlerdir.

Çocuk tişörtleri ve atletleri için sözümüz

Kıyafetler amaçlarını yerine getirmelidir, ancak iyi görünmesi ve uzun ömürlü olması da gerekir. Bu nedenle kız ve erkek çocuklar için uzun kollu tişörtlerimizi, atletlerimizi ve tişörtlerimizi kaliteli malzemeden üretiriz. Bunu yaparken, her zaman fonksiyonelliğe odaklanırız ve en yüksek kalite kurallarına bağlıyız. Bunu kısaca TCM damgası dediğimiz, "Tchibo Certified Merchandise" damgasıyla da gösteririz. DOĞA DOSTU projemizle kendimizi sürdürülebilir üretime ve biyolojik malzemelere adarız.