Çocuk Tişörtleri

Okulda, çocuk doğum günü eğlencesinde veya oyun parkında: Çocukların beğenecekleri ve tüm maceralarında onlara eşlik edebilecekleri tişörtlere ihtiyacı olur. Ancak çocuklar için aynı zamanda sağlam, bakımı kolay ve uzun ömürlü olan materyaller esastır. Havalı süper kahraman tişörtleri veya modası geçmeyen basic'ler: Tchibo’nun tişörtleri ve üstleriyle giyinmek çocuk oyununa dönüşür. Her amaca uygun neşeli tasarımlı, cilt dostu, kız ve erkek çocuk tişörtlerini keşfedin.
2 Adet Küçük Çocuk Uzun Kollu Tişört
549,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Uzun Kollu Tişört
549,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Pötikareli Bluz
Fırfırlı ve yarasa kollu
Pötikareli Bluz
Fırfırlı ve yarasa kollu
79,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Polo Yaka Tişört
629,00TL
 
Seçenekler:
 
-24 %
Küçük Çocuk Uzun Kollu Tişört
329,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Uzun Kollu Tişört
599,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Organik Pamuklu Uzun Kollu Tişört, "J" ve "Academy"
529,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Çocuk Uzun Kollu Tişört
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Uzun Kollu Tişört
219,00TL
 
Seçenekler:
 

Çocuğumun hangi tişört ve üstlere ihtiyacı var?

Örneğin bayram etkinlikleri veya büyükanne ve büyükbaba ziyaretleri için tek renkli üstler, kızlar veya erkekler için kırışmaz polyesterden yapılmış gömlekler idealdir. Gündelik kullanım ve boş zamanları için çocuğunuzun yeterli sayıda farklı kesim ve malzemelerden yapılmış, bakımı kolay pamuklu tişörtleri olmalıdır. Üstler soğuk günlerde katman olarak uzun tişörtlerin altında veya yazın tişörtlere havadar bir alternatif olarak giyilebilir.

Harika detaylı, çocuk dostu tasarımları keşfedin

Yeni favori tişört mü aranıyor? Karanlıkta ışıldayan aplikasyonlar veya parıldayan veya hareket eden eklentiler gözlerinin ışıldamasını sağlar. Hareketli payetli tişörtler günümüzde çok revaçtadır: Payetler, elle üzerinden geçildiğinde diğer yöne dönebilir. Böylece farklı renge sahip arka yüzeyi sayesinde yepyeni bir desen ortaya çıkar. Satın alırken sadece tüm detayların çocuklara uygun şekilde işlendiğine ve kolayca düşmeyecek olmasına dikkat edin.

Çocuk tişörtleri hakkında küçük bir materyal dersi

Çocuk modası amacına uygun ve sağlam olmalıdır. Çocuk tişörtlerinin dayanıklı bir malzemeden yapılmış olması da buna dahildir. Örneğin pamuk uygundur. Burada dayanıklılık tek avantaj değildir: Çoğu pamuklu tişört rahatlıkla kurutucuda kurutulabilir. Tekstillerin zararlı madde içermediği ve cilt dostu olduğunu garanti edebilmek için "Öko-Tex® Standard 100" veya "Organic Cotton" mühürlerine dikkat edin.

Baskılı tişörtlerin doğru biçimde bakımı

Renkli baskılı tişörtler, erkek ve kızlar için aynı derecede revaçtadır. Çocuklarınızın motiflerden mümkün olduğunca uzun süre keyif alabilmesi için şu bakım ipuçlarını dikkate almalısınız: Baskılı tişörtleri ters çevirerek, çamaşır makinesinde çok sıcak olmayan programlarda yıkayın, kurutucu kullanmaktan kaçının. Tişörtü ütülerken yine tersten ütüleyin, ısıyı en düşüğe ayarlayın ve buhar fonksiyonunu kullanmayın. Etiketteki bakım talimatlarını da dikkate alın.

Çocuk tişörtleri ve üstleriniz için sözümüz

Kıyafet, amacını yerine getirmeli ancak iyi de görünmeli ve uzun ömürlü olmalıdır. Bu nedenle erkek ve kız çocukları için uzun kollu tişörtler, üstler ve tişörtlerimizi yüksek kaliteli materyallerden üretiriz. Bununla birlikte daima işlevselliği dikkate alır ve en üst kalite yönergelerine uyarız. "Tchibo Certified Merchandise” mührümüz kısaca TCM Mührü bunu size kanıtlar. GUT GEMACHT Projemiz ile sürdürülebilir üretim ve organik materyaller için girişimde bulunuruz.