Schließen
Montlar

Çocuk Mont Modelleri

Çocuğunuz hareketi sever! Özellikle de doğada çocuğunuz tam anlamıyla kendini bırakabilir, okul ve ev ödevlerini unutup sadece çocuk olabilir. Dışarıda arkadaşlarla futbol veya kovalamaca oynamak - Tchibo'nun çocuk montları ile küçük kaşifler her macera için en iyi donanıma sahip olur. En küçükler de doğayı ve açık havada olmayı sever. Uzun bebek arabası gezintileri için de bebek montlarımızı keşfedin!
  • Kapitone Ceket
Etek ve kollarda saçak ile
199,95TL
129,95TL
Hızlı Görünüm
  • Haki Mevsimlik Parka
Kapalı dikişler sayesinde rüzgâr ve su geçirmez, hava alır
249,95TL
159,95TL
Hızlı Görünüm
  • Mavi Beyaz Mont
Kaplama ve kapalı dikişler sayesinde rüzgar ve su geçirmez, hava alır
329,95TL
214,95TL
Hızlı Görünüm
  • Lacivert Ceket
Çevre dostu ecorepel® emprenye ve entegre kapüşonu sayesinde su ve kir tutmaz
129,95TL
99,95TL
Hızlı Görünüm
  • Mikropolar Mont
Yumuşak ve sıcak tutan mikropolar
  • Mavi Yağmur Montu
Kaplama ve kapalı dikişler sayesinde rüzgar ve su geçirmez, hava alır
249,95TL
169,95TL
Hızlı Görünüm
  • Lacivert Mevsimlik Mont
Kaplama ve kapalı dikişler sayesinde rüzgar ve su geçirmez, hava alır

Çocuk montlarının içine - maceralar için dışarıya!

Sadece pratik değil, aynı zamanda şık! Trendy kuş tüyü mont, pratik mevsimlik mont veya günlük örgü hırka: Çocuk montları tamamen amacına uygun olmalıdır. Bu nedenle Tchibo'da kaliteli malzemelere, iyi bir işçiliğe ve akıllı, pratik detaylara sahip olan cool, çocuk dostu bir tasarıma değer veririz. Aynı zamanda çocuk montlarımızın olabildiğince sürdürülebilir şekilde üretilmesine dikkat ederiz. DOĞA DOSTU projemiz bunun için vardır!

Soğukta, rüzgarda ve yağmurda birlikte

Sonbaharda hiçbir şey renkli yaprakların üzerinde gezmekten daha eğlenceli değildir. İlkbabarda su birikintilerine zıplamak da tabii ki en iyisidir! Önerimiz: Değişken havalarda soğan görünümüne bürünün. Çocuk softshell montu rüzgara ve soğuğa karşı korur, ancak hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Termal yağmur montları çocuğunuzun yağmurda kuru kalmasını sağlar. Montlara uyumlu termal yağmur pantolonları ve çizmeleri de uygun fiyata bulabilirsiniz.

Çocukların severek giydiği çocuk montları

Sıcaklıklar yavaş yavaş yükselirken, trendy kot mont veya hafif örgü hırka gibi mevsimlik montlar, tişörtlere veya elbiselere iyi bir tamamlayıcıdır. Klasik tek renk modeller her çeşit kıyafete harika şekilde uyum sağlarken çiçekli, desenli veya favori süper kahramanlı eğlence baskılar renkli görünümler için çok dikkat çekicidir. Önerimiz: Mont seçimini çocuğunuzla birlikte yapın. Çocuğunuz montu severse, daha mutlu bir şekilde giyecektir.Uygun çocuk mont fiyatları ile Tchibo her zaman çocuğunuzun rahatlığını düşünür.

Outdoor kıyafetleri en iyi nasıl temizlenir?

Çamur lekeleri normalde 40° C'de problemsiz şekilde temizlenebilir, açık renk kumaşlar veya çimen lekeleri için mümkün olan en iyi ön işlem yapılmalıdır. Örneğin yağmur montlarımız, yağmur pançolarımız, kayak montlarımız ve kar kıyafetlerimiz gibi fonksiyonel kıyafetlerde "ecorepel®" damgasına dikkat edin. Bu çevre dostu emprenye ile su ve kir tutmama fonksiyonu yıkadıktan sonra da kalır ve ek olarak bir emprenye spreyi de alınabilir.

Burada hiçbir şey sıkmaz - beden seçimi için yardım

Montların mükemmel uyum sağlaması için, beden çizelgemizden yardım alabilirsiniz - Burada çocuğunuzun yaşına göre çocuğunuzun bedenini kolayca okuyabilirsiniz. Önerimiz: İkilemde kalırsanız kış montunu bir beden büyük alın, o zaman içerisine bir polar mont, bir kazak veya kayak pantolonu da rahatça giyilebilir. Bazen montun uyumu kollarındaki bantlar, belindeki kemer veya kapüşonundaki kordon şerit ile de ayarlanabilir.