Çocuk mayoları: Haydi suya!

Giyin, kendinizi iyi hissedin ve serin suya dalın: Yüzme havuzuna gitmek veya deniz kenarında bir tatil, küçük su kuşları için çok eğlencelidir. Çocuklar için mayo söz konusu olduğunda sevimli baskılar ve havalı tasarımlar özellikle önemliyken, çocuk dostu malzemeler çocuğunuzun hassas cildini zararlı çevresel etkilerden korur. Tchibo'da kız ve erkek çocuklar için mayoların yanı sıra yumuşacık çocuk bornozlarını keşfedin.
Küçük Çocuk 80 Faktör UV Korumalı Takım
999,00TL
 
Seçenekler:
 
Küçük Çocuk 80 Faktör UV Korumalı Takım
899,00TL
 
Seçenekler:
 
Sörf Şortu
Sörf Şortu
199,00TL
199,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Havlu Panço, Pembe
Organik Pamuklu Havlu Panço, Mavi
699,00TL
699,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Bebek Külot Mayo
309,00TL
 
Seçenekler:
 
UV Koruyucu Kombin
529,00TL
 
Seçenekler:
 
Sörf Şortu
Sörf Şortu
199,00TL
199,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Kızlar için çocuk mayolar, erkekler için mayo şortlar

Kızlar için yüzme kıyafeti arıyorsanız mayo veya bikiniler arasından seçim yapabilirsiniz. Erkek çocukların yüzme modası, havalı yüzme şortları ve dar kesimli modeller arasında bölünmüştür. Çocuklar için klasik mayoların yanı sıra bir çocuk bornozu da önemlidir: Bu çocuğunuzu su keyfinden sonra sıcakça sarmalar. En küçüklerin, altlarını kuru ve güvende tutmak için özel hijyenik korumaya sahip su tutmaz bebek mayoları uygundur.
Özel, UV geçirmeyen malzemeden yapılmış bir mayo, güneş yanığına karşı koruma sağlar.

UV korumalı çocuk mayoları: güvenle güneşe

Parlayan yaz güneşinin birçok avantajı vardır: Sadece vücudu ısıtmakla kalmaz, moralleri de yükseltir. Ancak UV ışınları nedeniyle, hassas bebek ve çocuk cildi için kısa sürede güneş yanığı gibi olumsuz sonuçları olabilir. Küçük deniz kızlarınız ve deniz maceracılarınızın güneşin zararlı etkilerine karşı iyi korunmaları için bebekler ve çocuklar için UV koruyucu giysiler önerilir. Özel kaplaması, UV ışınlarının kıyafetlerinden geçmesini engeller.
Birlikte büyüyebilen çocuk mayoları çoğunlukla yeniden satın almanın önüne geçer.

Yaz aşkından fazlası: Birlikte büyümek için mayolar

Çocuklar özellikle ilk yaşlarında inanılmaz hızla büyür. Bu nedenle çok kısa bir süre içerisinde yeni Çocuk pantolonları ve tişörtler ve tabii ki mayoların alınması kaçınılmaz olur. Bikininin üst kısmındaki uzunluğu ayarlanabilir askılar, bunların ihtiyaç halinde kızınızın beden ölçüsüne uyarlanabilmesini sağlar. Üçgen modeller de sırtta ihtiyaca göre düğümlenebilir. Çocuk yüzme şortları bel ipi ile esnek biçimde ayarlanabilir.

Sevimli çocuk mayoları için malzeme ve tasarım

Küçüklerin suda rahatça eğlenebilmesi için mayolarının yeterince hareket serbestliği sunması gereklidir. Cilt dostu olan ve bu nedenle bebeklerin ve çocukların hassas ciltleri için uygun olan Lycra, özellikle dayanıklı ve boyutsal olarak stabil bir materyaldir. Diğer bir avantaj: Çabuk kurur. Çocuğunuz “Su kuşu” ailesinden ise ve morarmış dudakları ve titremekten birbirine vuran dişlerine rağmen sudan çıkmaya ikna edilemiyorsa bir neopren giysi doğru seçimdir.

TCM kalitesi sayesinde büyük ve küçükler için endişesiz su keyfi

İster sevimli fırfırlarla, ister parlak renkli varyasyonlarla ister komik kahramanların havalı baskılarıyla; hem kızlar hem de erkekler sevdikleri mayolar için mutlular! Tchibo mayoları ile ayrıca TCM kalite mührü sayesinde kanıtlı kaliteye güvenin. Bununla size en iyi malzemeleri, kusursuz üretimi ve tabii ki yenilikçi ürünleri ve tasarımları garanti ediyoruz.
TCM kalite mührü sayesinde size en iyi malzemeler, kusursuz üretim ve yenilikçi ürün ve tasarımları garanti ediyoruz.