UV Koruyucu Takım
129,95TL
 
Seçenekler:
 
-35 %
Mayo
99,95TL
64,95TL
 
Seçenekler:
 
Tankini Bikini Seti
169,95TL
 
Seçenekler:
 
Sörf Şortu
Sörf Şortu
109,95TL
109,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
-18 %
Deniz Şortu
109,95TL
89,95TL
 
Seçenekler:
 
-54 %
Deniz Şortu
109,95TL
49,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Siyah Pembe Uv Korumalı Kısa Neopren Tulum
80 ışık koruma faktörlü - UV 801 standardına göre test edilmiştir
149,95TL
109,95TL
Hızlı Görünüm
-26 %
Siyah Pembe Uv Korumalı Kısa Neopren Tulum
80 ışık koruma faktörlü - UV 801 standardına göre test edilmiştir
149,95TL
109,95TL
Sörf Şortu
Sörf Şortu
109,95TL
109,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Kız çocuklar için mayolar, erkek çocuklar için deniz şortları

Kız çocuğunuz için plaj kıyafeti arıyorsanız, mayolarla bikini arasında seçim yapabilirsiniz. Erkek çocuk mayoları kız çocuk mayo rahat yüzme şortları ve dar kesim modeller olarak ayrılabilir. Çocuklar için klasik plaj modasının yanı sıra bir çocuk bornozu da önemlidir: Yüzdükten sonra çocuğunuzu sağlıklı ve sıcak bir şekilde sarmalar. Küçükler için bebeğinizin poposunu güvenli bir şekilde kuru tutan özel hijyen korumalı, suya dayanıklı bebek mayoları ve deniz şortları da uygundur. Kız çocuk bikini , kız çocuk mayo modelleri erkek çocuk mayo modelleri , kız çocuk mayo bikini modelerini keşfedin. Kız çocuk mayo fiyatları ve erkek çocuk mayo fiyatlarını inceleyin.

UV korumalı çocuk plaj modası: güneşin altında güvende

Işıldayan yaz güneşinin birçok avantajı vardır: Sadece vücudu ısıtmakla kalmaz, ruh halinizin iyi olmasını da destekler. Bununla birlikte, UV radyasyonu nedeniyle, hassas bebek ve çocuk cildinde güneş yanığı gibi hızlı bir şekilde negatif sonuçlar olabilir. Bebekler ve çocuklar için UV korumalı kıyafetler tavsiye edilir, böylece küçük denizkızları ve korsanlar güneşin zararlı etkilerine karşı iyi korunur. Özel kaplaması UV ışınlarının kıyafetin içerisinden geçmesini engeller.

Bir yaz aşkından daha fazlası: çocukla birlikte büyüyen mayosu

Özellikle hayatlarının ilk yıllarında çocuklar çok hızlı büyür. Bu da yeni alınan çocuk pantolonlarının, tişörtlerinin ve tabii plaj kıyafetlerinin genellikle kısa bir süre sonra küçük gelmesine neden olur. Askılarının uzunluğu ayarlanabilen bikini üstleri gerektiğinde kızınızın vücut ölçülerine göre uyarlanabilmesini sağlar. Örneğin üçgen modeller de sırt kısmından istenilen şekilde düğümlenebilir. Çocuk deniz şortları belindeki şerit bant ile esnek şekilde ayarlanabilir.

Sevimli çocuk mayoları için malzeme ve tasarım

Küçüklerin plaj eğlencesinin bölünmemesini garanti etmek için, plaj kıyafetleri yeterli hareket özgürlüğünü sağlamalıdır. Likra son derece uzun ömürlü ve formunu koruyan bir malzemedir, cilt dostudur ve bu nedenle hassas bebek ve çocuk cildi için uygundur. Bir diğer avantajı da hızlı kurumasıdır. Çocuğunuz bir su canavarıysa ve dudakları morarıp dişleri birbirine çarpana kadar sudan çıkmıyorsa, neopren bir kıyafet doğru seçimdir.

Sevimli fırfırlar, capcanlı renk çeşitleri veya çizgi film kahramanlı cool baskılar - hem kız hem erkek çocukları hoşlarına giden plaj kıyafetlerini isterler! Çocuklar için Tchibo plaj modasında ayrıca TCM damgası ile kanıtlanmış kaliteye güvenebilirsiniz. Sizin için en iyi malzemeleri, kusursuz üretimi ve elbette yenilikçi ürünleri ve tasarımları garanti ederiz.