• Mavi Pliseli Etek
Elastik bel lastiği sayesinde mükemmel oturur ve ideal şekilde uyar
79,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-25 %
Mavi Pliseli Etek
Elastik bel lastiği sayesinde mükemmel oturur ve ideal şekilde uyar
79,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 

Sportif ve rahat: Serbest zamanlar için kız çocuk etekleri

Yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış sade bir etek, kızınızın oynaması ve koşuşturması için mükemmel bir seçimdir. Yeterli hareket serbestliği sunar ve sorunsuz olarak çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yazın bir tişört ve soğuk aylarda kız taytları veya külotlu çorap ve uzun kollu tişört ile kombin edebilirsiniz. Bir kot etek de serbest zaman, kreş ve okul için güvenilir ve sağlam bir refakatçidir.
Neşeli detayları olan şık bir etek: Kızınız kendini gerçek bir prenses gibi hissedecektir.

Özel günler için: Işıltılı tül veya zarif pileli etek

Büyükannenin doğum günü veya en iyi kız arkadaşın partisi: Çocuğunuzun bazen biraz daha şık giyinmesi gerekebilir (veya kendi isteyebilir). Bizden ipucu: Şirin bir tül etek veya klasik bir pilili etek seçin! İki kat kumaştan oluşan ve yürüdüğünde hafifçe salınan katlı etek oldukça hoş görünür. Bununla hırkalar, bluzlar, uzun kollu tişörtler ve ince örgü kazakları kombin edebilirsiniz. Bulamadınız mı? Kız çocuk elbiseleri tekliflerimize de bir göz atın!
Havalı aksesuarlarla kızlar için harika kıyafetler oluşturun.

Her mevsime uygun kız çocuk etekleri

Yazın hafif, hızlı kuruyan jarse kumaştan mini etekler, oynamak ve su sıçratmak için idealdir. Havalar tekrar soğuyunca, kız çocuk eteklerinin dolaba saklanması gerekmez. Bir kot etek veya kadife etek, harika bir kıyafet oluşturmak için taytlar, botlar ve örme bir süveter ile kombin edilebilir. Okul veya kreş yolunda astarlı sıcak bir Kız çocuk montu ve şapka ve eldiven gibi Aksesuarlar rüzgar ve kötü havaya karşı koruma sağlar.

Tchibo’da kız çocuk etekleri: buna güvenebilirsiniz

İster okul için kot etek, ister parti için pilili etek: Tchibo'da kızınız ile birlikte her durum için harika kız çocuk etekleri seçersiniz. Tchibo’da sunulan tüm kıyafetlerin yüksek kalitesini garanti eden TCM mührüne dikkat edin. Bu, sürdürülebilir üretimden cilt dostu organik pamuğun kullanılmasının yanı sıra iyi bir uyum ve uzun bir ömür garanti eden dikkatli işlemeyi içerir. Hemen şimdi favori parçalarınızı seçin!