-25 %
Mercan Rengi Organik Pamuklu Etek
Cilt dostu, saf pamuklu
79,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
-33 %
Kadife Etek, Lacivert
Yumuşak kadifeden
59,95TL
39,95TL
 
Seçenekler:
 
-38 %
Organik Pamuklu Etek, Kırçıllı Antrasit
Modaya uygun parlak bel bantlı
59,95TL
36,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Mavi Pliseli Etek
Elastik bel lastiği sayesinde mükemmel oturur ve ideal şekilde uyar
79,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-25 %
Mavi Pliseli Etek
Elastik bel lastiği sayesinde mükemmel oturur ve ideal şekilde uyar
79,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
-18 %
Tül Etek
69,95TL
56,95TL
 
Seçenekler:
 

Sportif ve rahat: serbest zaman için kız çocuk etekleri

Pamuklu eşofman kumaşından sade bir mini etek kızlar için oynarken ve etrafta zıplarken mükemmel bir seçimdir. Yeterli hareket özgürlüğünü sunar ve çamaşır makinesinde problemsiz şekilde yıkanabilir. Yazın bir tişörtle ve soğuk aylarda taytın veya külotlu çorabın yanı sıra uzun kollu bir tişörtle kombine edilir. Kot etek de serbest zamanda, anaokulunda ve okulda güvenilir ve sağlam bir eşlikçidir.

Özel durumlar için: parlak tül veya asil pliseli etek

Büyükannenin doğum günü veya en iyi arkadaşının partisi: Şimdi ve sonra çocuğunuz biraz daha iyi giyinmelidir (veya bunu yapmak ister). Önerimiz: Tatlı bir tül etek,çocuk tütü etek veya klasik bir pliseli etek seçin! İki kattan oluşan etekler çok güzel görünür ve yürürken hafifçe sallanır. Hafif hırkalar, bluzlar, uzun kollu tişörtler ve ince örgü kazaklar buna uygundur. Kız çocuk eteklerindeki kampanyalarımız için de tıklayın! Birbirinden çeşitli kız çocuk etek modellerini keşfedin. Kız çocuk kırmızı etek, kız çocuk siyah etek ve kız çocuk kadife etek modellerini keşfedin. Uygun çocuk etek fiyatlarını inceleyin.

Yılın her zamanı için çocuk etekleri

Yazın hafif, hızlı kuruyan Jersey kumaştan üretilen kısa etekler oynarken ve suda zıplarken idealdir. Sıcaklıklar tekrar düştüğünde, çocuk eteklerinin dolaptan gitmesi gerekmez. Kot etek veya kadife etek anında bir külotlu çorap, çizme veya örgü kazak ile harika bir kıyafet olarak kombine edilebilir. Okul veya kreş yolunda iç astarlı sıcak tutan bir kız çocuk montu ve bere, eldiven gibi aksesuarlar rüzgardan ve yağmurdan korur.

Tchibo'da kız çocuk etekleri: buna güvenebilirsiniz

İster okul için kot etek ister kutlama için pliseli etek: Tchibo'da kızınız ile birlikte her durum için harika çocuk eteklerini seçebilirsiniz. Tchibo'nun kampanyalı çocuk kıyafetlerinin yüksek kalitesini ifade eden TCM damgasına dikkat edin. Buna sürdürülebilir üretimden gelen cilt dostu organik pamuk kullanımının yanı sıra iyi oturması ve uzun ömürlü olması için özenli işçilik de dahildir. Şimdi favori parçanızı internetten seçin!