-22 %
Organik Pamuklu Jersey Elbise
89,95TL
69,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Mavi-Beyaz Çizgili Organik Pamuklu Jersey Elbise
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
79,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-25 %
Mavi-Beyaz Çizgili Organik Pamuklu Jersey Elbise
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
79,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Lacivert Piliseli Elbise
Yumuşak dökümlü viskoz karışımı
64,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
-23 %
Lacivert Piliseli Elbise
Yumuşak dökümlü viskoz karışımı
64,95TL
49,95TL
 
Seçenekler:
 

Her harekete uyum sağlayan kız çocuk elbiseleri

Kızınız ister tülleri ve parıltıları tercih etsin isterse renkli baskılı, puantiyeli ve çizgili sportif elbiselerin üzerinde dursun - kız çocuk elbiseleri her zaman olabildiğince dayanıklı olmalıdır. Kadife veya jean gibi pamuklu kumaşlar sağlamdır ve etrafta zıplamak için harikadır. Biraz daha asil olmak gerektiğinde, kaliteli şekilde işlenmiş Jersey kumaş kızınız için çok uygundur. Düğmelerin ve aplikelerin yeteri kadar iyi dikildiğinden emin olun.

Yaz için havadar kız çocuk elbise modelleri

Yaz aylarında çocukları birçok güzel deneyim bekler. Dondurmacıya yapılan ziyaret, hayvanat bahçesi gezisi veya parkta oynamak. Sıcak havalar sayesinde Jersey veya pamuk gibi hava alan kumaşlardan üretilen hafif askılı bir elbise güneş ışınlarının keyfini çıkarmak için doğru seçimdir. Şifon gibi zarif malzemelerden üretilen elbiseler ve etekler çocuğunuzun çok sıcaklamaması için iyi bir tercihtir.Uygun kız çocuk elbise fiyatları ve kalitesiyle keşfedin.

Kış için sıcak tutan kış çocuk elbiseleri

Karda bir yürüyüş veya yılbaşı kermesinde bir alışveriş - soğuk havalarda jean veya kadife gibi yünden ve kalın kumaştan üretilen elbiseler idealdir. Kızınız kesinlikle favori yazlık elbisesini mi giymek istiyor? Termal içlik ve kalın bir külotlu çorap ile kombine edildiğinde, hafif bir eşofman kumaşından bir elbise de sıcak tutar. Kız çocuk elbisesi uzun kolluysa, içine giyilen bir kazak iyi hissettirecek şekilde sıcak tutar.

Özel anlar için kutlama elbiseleri

Büyükannenin doğum günü, akrabalarla Pazar yemeği, aile arasında bir düğün: Çocuklara kutlama kıyafetleri giydirmek için birçok fırsat bulunur. Burada kız çocukları için örneğin kurdeleler veya payetler gibi eğlenceli detayları olan şık bir tül elbise sunulur. Kızınız prenses elbiselerini sevmiyorsa, etek ve bluz ile günlük spor ayakkabı kombinasyonu herkesi mutlu edebilir.

Kız çocuk elbiseleri için doğru bedeni bulmak

Ebeveyn olarak çocukların ne kadar hızlı büyüdüğünü ve elbise bedenlerinin sık sık değiştiğini bilirsiniz. Önerimiz: İkileme düştüğünüzde her zaman bir beden büyük olanı satın alın. Ayrıca çocuk elbisesinin iyi oturduğunu böyle anlarsınız:

●   Uzun kollu elbiselerde kollar bileğe kadar uzanmalıdır.
●   Elbise başın üzerinden rahatça giyilmelidir.
●   Yaka ideal olarak boyuna yakın olmalıdır, ancak sıkmamalıdır.

Diğer öneriler için çocuk beden rehberimiz göz atın!