-27 %
Organik Pamuklu Jersey Elbise
89,95TL
64,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Lacivert Piliseli Elbise
Yumuşak dökümlü viskoz karışımı
64,95TL
44,99TL
Hızlı Görünüm
-30 %
Lacivert Piliseli Elbise
Yumuşak dökümlü viskoz karışımı
64,95TL
44,99TL
 
Seçenekler:
 

Her duruma uyan kız çocuk elbiseleri

Kızınızın daha çok tül ve parıltı sevmesi veya renkli baskılı, puantiyeli veya çizgili spor elbiseleri tercih etmesi fark etmez; kız çocuk etekleri daima birçok şeyi göğüslemeli ve mümkün olduğu kadar çok dayanıklı olmalıdır. Kadife veya kot gibi pamuklu kumaşlar sağlamdır ve etrafta koşuşturmak için harikadır. Daha zarif bir şey istiyorsanız yüksek kaliteli jarse kumaş, minik yaramazınız için çok uygundur. Düğme ve eklentilerin yerlerine yeterince sıkı dikilmiş olduğundan emin olun.
Yaz için havalı kız çocuk elbiseleri.

Yaz için havalı kız çocuk elbiseleri

Yaz ayları çocuklar için birçok güzel deneyim sunar. Dondurmacı ziyareti, hayvanat bahçesi gezisi ve aynı şekilde parkta eğlenmek de buna dahildir. Sıcak havalar nedeniyle nefes alabilen jarse veya pamuk gibi malzemelerden yapılmış bir askılı elbise, güneş ışınlarının tadını çıkarmak için en iyisidir. Şifon kumaş gibi narin malzemelerden yapılmış elbiseler ve Etekler de çocuğunuzun fazla sıcaklamaması için iyi bir seçimdir.
Yün kız çocuk elbiseleri, kışın da güzelce ısıtır.

Kış için kalın kız çocuk elbiseleri

Karda yürüyüş veya bir gezinti; yün veya kot ya da kadife gibi daha kalın kumaşlardan yapılmış giysiler, soğuk hava koşulları için idealdir. Kızınız mutlaka en sevdiği yazlık elbiseyi mi giymek istiyor? Termal iç çamaşırı ve kalın bir külotlu çorap ile kombin ettiğinizde, hafif bir sweat elbise de kış günlerinde sıcak tutabilir. Kız çocuk elbisesi kısa kolluysa altına giydireceğiniz bir Kazak güzelce ısınmasını sağlar.

Özel günler için elbiseler

Büyükannenin doğum günü, akrabalarla aile yemeği, bir aile kutlaması: Çocukların özel gün kıyafetleri giymesi için zaten birçok fırsat var. Burada örneğin, fiyonklar veya payetler gibi eğlenceli ekstralar içeren zarif bir tül elbise, kızlar için uygun bir kıyafettir. Kızınız için alternatif arıyorsanız, etek ve bluzu, gündelik spor ayakkabılarla birleştirmek de ortaya güzel bir sonuç çıkaracaktır.

Kız çocuk elbiseleri için doğru ölçüyü bulmak

Ebeveyn olarak, çocukların ne kadar hızlı büyüdüğünü ve ölçülerinin ne kadar sık değiştiğini bilirsiniz. Tavsiyemiz: Emin olmadığınız durumlarda daima bir beden büyük alın. Bir kız çocuk elbisesinin iyi oturduğunu nasıl anlarsınız:

● Uzun kollu bir elbisede kolların bileğin üstünü kapatması gereklidir.
● Elbise rahatlıkla başın üzerinden geçmelidir.
● Yakası ideal durumda boynuna yakın olmalı ama çok dar olmamalıdır.

Diğer ipuçları için Çocuklar için ölçü kılavuzuna bakın!
Özel günler için biraz daha asil bir seçim yapılabilir!