Schließen
Çoraplar

Çocuk Çorap

Farklı Desenleri ile Çorap Çeşitleri

Ayak ve bacak sağlığına verdiğiniz önemin göstergesi olan çocuk diz altı çorap modelleri organik ve pamuklu ipliklerden üretilmiştir. Canlı renkleri ile dikkat çeken kız çocuk çorap çeşitleri oldukça fazladır. Erkek çocuk çorap modellerinde bulunan çizgi film karakterleri sayesinde çocuğunuz kendi çorabını kendi seçer. Zengin ürün koleksiyonundan seçim yapacağınız Tchibo'nun uygun fiyatları ve hızlı kargo avantajı ise alışveriş sıklığınızı artırır. Kış mevsimi gelirken rengarenk çeşit çeşit çorap modellerinden seçip hemen sepete ekleyin.
  • Organik Pamuklu Çorap
Güçlendirilmiş burun ve topuk
44,95TL
36,95TL
Hızlı Görünüm
  • Organik Pamuklu Çorap
Güçlendirilmiş burun ve topuk
44,95TL
36,95TL
Hızlı Görünüm
  • Renkli Organik Pamuklu Spor Ayakkabı Çorabı
Güçlendirilmiş burun ve topuk
29,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
  • Gri Organik Pamuklu Çorap
Güçlendirilmiş burun ve topuk
44,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
  • Beyaz Lacivert Organik Pamuklu Çorap
Güçlendirilmiş burun ve topuk
49,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
  • Kedili Organik Pamuklu Çorap
Güçlendirilmiş burun ve topuk
49,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
  • Pembe Beyaz Su Yeşili Desenli 5 Çift Organik Pamuklu Çorap
Güçlendirilmiş burun ve topuk kısımları
39,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
  • Desenli 5 Çift Organik Pamuklu Çorap
Güçlendirilmiş burun ve topuk kısımları
39,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
1

Çocuk çorapları seçilirken neye dikkat edilmelidir?

Dayanıklılık sihirli kelimedir, çünkü çocuk çorapları çok şeye katlanabilmelidir. Her durumda kaliteden ödün vermemelisiniz ve daima yüksek kaliteli çoraplar satın almalısınız, çünkü hava alabilen pamuklu kumaş ayak sağlığı için önemlidir. Ter dışarı iletilemediği zaman, ayakta nem oluşur. Topuk ve parmak kısımlarının güçlendirilmiş olmasına dikkat edin, çünkü bu şekilde çoraplar hızlıca yıpranmaz.

Hangi çocuk çorapları mevcuttur?

Tchibo'da çocuğunuz için geniş bir çorap ürünleri yelpazesi bulunur - iç kısmı havlulu yumuşacık bebek çoraplarından cool spor çoraplarına kadar. Çocuklar için son derece uygun olan özel çoraplar da çeşitlerimizin arasındadır. Örneğin kaydırmayan lastik noktacıklı çocuk çorapları buna dahildir: Bunlar yüksek seviyede kayma direnci sağlar, böylece çocuğunuz laminat parkenin üzerinde hevesle dolanırken hemen düşmez.

Dikişsiz külot çorapları ne sağlar?

Çocuklar ve bebekler sürekli büyüdükleri için, çocuk kıyafetleri ve ayakkabıları genellikle çok özel gereksinimleri karşılamak zorundadır. Normal çoraplarda parmakların üzerinden bir dikiş geçer, sıkı ayakkabılarda hemen baskı yapar. Bu nedenle, dikişsiz veya ekstra düz parmak dikişli özel çocuk çorapları hala büyümekte olan tüm hassas ayaklar için mükemmeldir. Çorapların kaymasını veya ayağı kesmesini engelleyen geniş bilek bantlarının olmasına dikkat edin.

Her hava için en iyi çocuk çorapları

Pamuktan üretilen hafif çoraplar yılın çoğu zamanı için mükemmeldir, ancak kışın kesinlikle çok incedir. Özellikle çocuklarınız evde çoraplarla saatlerce hoplayıp zıplarlar. Kesilmiş yün veya Merinos yünü içeren malzemelerden çocuk çoraplarını seçin. Elastan çorapların her zaman mükemmel şekilde oturmasını sağlar. Oynamak ve zıplamak için ideal olan kaymaz tabanlı ve yumuşak kürk astarlı çoraplardır.

Tchibo'dan çocuk çorapları için iyi sebepler

Renkli, parlak işlemeli veya çizgi film baskılı tek renk olması fark etmez: Tchibo'da çocuğunuz tamamen kendi zevkine göre desenlere ve renklere sahip olan çorapları bulabilir. Organik kumaşlı çocuk çorapları satın alarak, adil çalışma koşullarında sürdürülebilir üretimi destekleyen DOĞA DOSTU projesine katkıda bulunursunuz. TCM damgamız güvenebileceğiniz, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ifade eder. Çocuğunuz için güzel çorapları seçin!