-10 %
Lacivert Çizgili Ev Ayakkabısı
Kanvas üst tabanlı
94,95TL
84,95TL
 
Seçenekler:
 
-20 %
Termal Çizme
249,95TL
199,95TL
 
Seçenekler:
 
-20 %
Termal Çizme
249,95TL
199,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Beyaz Spor Ayakkabı
Krom kullanılmadan tabaklanmış üst taban
149,95TL
129,95TL
Hızlı Görünüm
-13 %
Beyaz Spor Ayakkabı
Krom kullanılmadan tabaklanmış üst taban
149,95TL
129,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Gri Süet Ayakkabı
Üst malzeme ve iç taban deri - krom kullanılmadan tabaklanmıştır
212,95TL
147,95TL
Hızlı Görünüm
-30 %
Gri Süet Ayakkabı
Üst malzeme ve iç taban deri - krom kullanılmadan tabaklanmıştır
212,95TL
147,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Siyah Yağmur Botu
Büyüklüğü eşitlemek için ilave iç taban
179,95TL
119,95TL
Hızlı Görünüm
-33 %
Siyah Yağmur Botu
Büyüklüğü eşitlemek için ilave iç taban
179,95TL
119,95TL
 
Seçenekler:
 
Yağmur Çizmesi
199,95TL
 
Seçenekler:
 
Yağmur Botu
179,95TL
 
Seçenekler:
 
Termal Çizme
199,95TL
 
Seçenekler:
 
Çocuk Yağmur Çizmesi
159,95TL
 
Seçenekler:
 
Desenli Çocuk Ayakkabısı
Günlük kullanım
69,95TL
 
Seçenekler:
 

İlk adımdan itibaren doğru çocuk ayakkabısı

Küçükler hala dört ayak üzerinde hareket ediyor olsalar bile, bebek ayakkabıları faydalıdır: Yumuşak ama kaymayan taban düz zeminlere basmalarına izin verir. Patikler sıcak tutar, fakat çocuk çorapları gibi çıkarılması kolay değildir. Bebek 9 ila 12 ay arasındaylen ilk adım denemelerini yaptığında, ayakkabılar sağlam olmalıdır. Daha yüksek bir konç, tokalar ve cırt cırtlar ayak desteğini sağlar, ancak malzemeler esnek kalır ve tasarımı bebek modası için uygundur. Çocuklar için ayakkabı , çocuk ayakkabıları , çocuk spor ayakkabı modellerini keşfedin. Uygun çocuk ayakkabı fiyatları sizleri bekliyor. Çocuk ayakkabısı modellerini keşfedin. Çeşitli kız çocuk ayakkabı ve erkek çocuk ayakkabı sizleri bekliyor. Kız çocuk bot ve erkek çocuk bot , çocuk sandalet , ev ayakkabısı çocuk, çocuk deri ayakkabı , çocuk yazlık ayakkabı , çocuk yağmur çizmesi modellerini keşfedin.

Uygun çocuk ayakkabısı ölçüsünü böyle belirleyin

Çocukların ayakları hala şekillendirilebilir olduğundan, yanlış hizalama oluşumunu önlemek için iyi bir uyum önemlidir. Önerimiz: Tchibo'dan çocuk ayakkabıları satın almadan önce, ayakları tam olarak ölçün. Eğer ölçüleri farklı çıkarsa, her zaman daha büyük olan ölçüye göre karar verin. Çocuklar için beden rehberimizde tarif edildiği şekilde ayakların ana hatlarını ölçmeniz en doğrusudur. Belirlenen uzunluk ölçüsüne 12 ila 17 mm ekleyin. Böylece ayağın hala hareket alanı kalır ve ayakkabıyı satın aldıktan sonra büyüseler bile giyilebilir.

Ev için ayakkabı: ayaklar için oyun arkadaşları

"Vın vın, ben bir itfaiyeciyim" - küçük yaramazınız köşe başından en yüksek hızla döner, fren mesafesi uzar. "Görev sürüşü" cam vitrinin içinde son bulmasın diye, çocuklar için ev ayakkabıları idealdir. Lastik tabanlar veya durdurucu parçalar kontrolsüz şekilde kaymalarını engeller. Deri ve fonksiyonel kumaşlar gibi yumuşak, hava alan üst malzemeler ve sıcak tutan iç astar küçüklerin ayakkabılarının içerisinde iyi hissetmelerini ve severek giymelerini sağlar.

Lastikli: yağmurlu havalar için çocuk ayakkabıları

Su birikintisine atlayın ve etrafa su sıçratın: Bu küçükler için en büyük şeydir. Su geçirmez ayakkabılarla hiç problem olmaz! Lastik çocuk çizmeleri ayakları kuru tutar, kaydırmayan alt kısmındaki profil ile tutuş sağlar ve kolay temizlenir. Ek olarak dayanıklı, kolay yıkanan pantolon ile yağmurlu havalarda eğlence engellenmez. Kuru, soğuk havalarda astarlı çocuk çizmeleri ve izole katmanı kışlık çocuk ayakkabıları doğru seçimdir.

Okul ve oyun alanı için modaya uygun ayakkabılar

Kaydıraktan kaymak, kumdan kale inşa etmek ve oyun parkında yakalamaca oynamak: Çocuk spor ayakkabıları ve hafif montlar, ilkbaharda ilk sıcak güneş ışınları düştüğünde ortaya çıkar. Termometre yüzmek için uygun sıcaklıklara tırmanıyorsa, havadar çocuk sandaletleri ayakları korumak için yeterlidir. Tabii ki Tchibo'da kız ve erkek çocuk ayakkabıları çocukların arkadaşlarından saklama ihtiyacı duymacağı tasarımlara sahiptir.

Malzeme ve işçilik kalitesi: buna güvenebilirsiniz

Tchibo'nun çocuk ayakkabıları kalite sözümüzü yerine getirir. Bunu "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM damgası gösterir. Bu işaret yalnızca üretim ve malzeme konusundaki katı test kriterlerimizi karşılayan ürünlere verilir. Bunun için her ürün için şunlar geçerlidir:

●   harici kuruluşlar tasarından zararlı madde içermemesi için kontrol edilmesi
●   Üretimde sürdürülebilirlik (DOĞA DOSTU projesi)
●   Güvenliği arttıran reflektörler