Ofis için Çalışma Masası

Ofis masasından kastınız, ne için ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Evrak işlerini yalnızca ara sıra evde yapan ve evraklarını saklamak için bir yere ihtiyacı olan bir kişi, bir ofis masası hakkında, onu iş için düzenli olarak kullanan ve günde birkaç saat başında oturan bir kişiden daha farklı fikirlere sahiptir. Tchibo'da her ikisi de mevcuttur: Ev için küçük ofis masası ve ofis için konforlu modeli.
Modern Tasarımlı Konsol Sehpa
2.699,00TL

Ev için ofis masası

Eğer evrak işlerini evde yapabileceğiniz bir ofis masası arıyorsanız, yeri muhtemelen oturma odası veya yemek odasında olucaktır. Bu durumda ayrı bir çalışma odası veya ofis gerekli değildir. Ancak bu durumda ofis masası çok fazla yer kaplamaması ve görsel olarak çekici görünmesi gerekir. Ahşaptan yapılmış küçük bir masa veya altı çekmeceli üstü cam, ahşap veya suntadan yapılmış bir ofis masası aynı zamanda hem pratiktir hem de zarif durur.
Ofis masasında düzen: Beyaz döşenmiş bir çalışma odası, klasörlerin ve saklama kutuların bulundugu iki rafın arasında duran bir masa.

Kendi saklama alanına sahip olan ofis masası

Bir masaüstünün güzel görünümünde, en büyük etkenlerden biri ise, kağıtlar ve diğer fazlalıklardan arınmış olmasıdır. Bu sebepten dolayı ofis masasının altında çekmeceli dolap veya raf bulunması ideal olacaktır. Sabit klasörler evraklarınızı saklamak için pratik olmasıyla beraber, küçük çekmece kutuları ataşlar, kalemler ve diğer kırtasiyeler için idealdir. Masanızı düzenli tutmak için Tchibo ürün yelpazesinde binlerce aksesuar bulabilirsiniz. Online alışveriş mağazamıza bir göz atın ve döşemenize uygun pratik Düzenleyici Ürünler keşfedin!
Tezgahı ve koyu renkli metal ayakları olan bir ofis masası, karanlık bir duvara dayalı duruyor - yanında üstü kitaplarla dolu ve yeşil bir bitki olan beyaz çekmeceli bir dolap var.

Ofis masası hakkında bilmeniz gereken her şey

Eğer basit bir ofis masası tercih ederseniz, örneğin zarif metal ayaklı ve masaüstü camdan ise, bu durumda evraklarınızı başka bir yerde muhafaza etmeniz gerekecektir. En basit çözüm, ofis masasını klasörler, dosyalar, yapıştırıcı, pullar ve kırtasiye malzemeleri için ayrılmış birkaç rafı olan bir dolabın yanına yerleştirmektir. Alternatif olarak küçük ve büyük rafı olan şık bir şifonyer uygun olabilir. Eğer ofis masanızın üstünün büyük kısmını boş tutmak istiyorsanız, bilgisayar veya dizüstü için, ayrı bir küçük ve yüksekliği ayarlanabilen bir masa ideal çözüm olabilir.

Ofisiniz ve düzenli çalışmalarınız için ofis masası

Evden çalışıyorsanız ya da bir ofis kurmanız gerekiyorsa bir ofis masasından beklentileriniz elbette tamamen farklı olacaktır. Ofis mobilyaları söz konusu olduğunda, işlevsellik her şeyden önemli olmaktadır. Ofis masası hem bilgisayar monitörü ve klavyesi, hemde gerekli kağat işleriniz ve daha fazlası için, yeterince büyük olmalıdır. L şeklindeki bir köşe masası, özellikle büyük miktarda alan sunar ve bu da odanızdaki alanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Ayrıca bazı modellerimzde yazıcılar, ofis malzemeleri ve dosyalar için, ofis masalarımızın alt kısımlarında ekstra bir alan veya raf yapıları bulunmaktadır. İpucu: Bir kablo düzenleyici, masanın altındaki can sıkıcı kablo karmaşasına son verir – Bu Ofis Malzemeleri gerçekten çok faydalı!

Ofis masasının yüksekliğine ve oturma pozisyonunuza dikkat ediniz.

Tchibo'da yoğun ve uzun süreli çalışma için tasarlanmış çeşitli ofis masaları bulabilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilen masalar da buna dahildir ve ergonomik oturma pozisyonları söz konusu olduğunda iyi bir çözüm teşkil ederler. Ofis koltuğu ve ofis masasının yüksekliği, sırtınız düz, omuzlarınız esnek ve kollarınızın rahat etmesini sağlayacak şekilde ayarlanmalıdırlar. Sabit ayaklı bir masa seviyorsanız, bunun yanına oturma yüksekliği ve sırtlığı ayarlanabilen bir ofis koltuğu tercih edebilirsiniz.
Genç, sarışın, gülen bir kadın, ofis masasında sırtı dik bir şekilde oturuyor - klavyesi ve önünde bir monitör var.

Güvenebileceğiniz kalite

Tchibo'da kalitenin anlamı, yüksek kaliteli malzeme ve işçilikten ibarettir. Bu kalite, ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlar, kaynakları ve çevreyi korur. Müşterilerimiz için sağlamakta olduğumuz yüksek kalite standartlarımızı "Tchibo Certified Merchandise" kısaltması olan TCM damgasıyla ortaya koymaktayız. Özellikle ofis masası ve diğer mobilyalar söz konusu olduğunda, sürdürülebilir şekilde üretilmiş ahşaba da büyük önem veriyoruz. "FSC® sertifikası, ahşaplarımızın sorumlu ormancılıktan kazanıldığının garantisini verir.
Ofis masanız için en iyi kalite: Bir kadın ve bir erkek, çocuklarıyla birlikte monitörün karşısında, üstü camdan oluşan bir masada oturmuşlar ve gülüyorlar.