Ofis için Çalışma Masası

Ofis masasından ne anladığınız, ona ne için ihtiyaç duyduğunuza bağlıdır. Evrak işlerini yalnızca ara sıra evde yapan ve belgeler için bir rafa ihtiyaç duyanlar, bir ofis masası hakkında, onu iş için düzenli olarak kullanan ve günde birkaç saat oturan birinden farklı fikirlere sahiptir. Tchibo’da her ikisi de var: ev için küçük ofis masası ve çalışma odası için konforlu model.
-25 %
Basic Çalışma Masası
3.599,00TL
2.699,00TL

Ev için ofis masası

Evde oluşan yazı işlerini halledebileceğiniz bir ofis masası arıyorsanız bu, muhtemelen oturma odası veya yemek odasında duracaktır. Bu durumda özel bir çalışma odası veya ofis gerekli değildir. Ancak, masanın çok fazla yer kaplamaması ve görsel olarak da uygun görünmesi gerekir. Küçük ahşap ofis masası pratik ve aynı zamanda güzeldir veya ayaklı ya da alt dolaplı, cam, ahşap veya sunta plakalı tablası olan narin modellerden de seçebilirsiniz.

Kendi saklama bölmeleri olan ofis masası

Hoş bir ofis masası görünümüne, üzerinin kağıtlar ve ufak nesnelerle dolu olmaması da dahildir. İdeal olan altlık olarak çekmeceli dolap modülleri, bir üst modül veya buna ait bir raf elemanıdır. Belgelerin konulması için dik klasörler pratiktir, ataçlar, yapışkan bantlar ve diğer ufak tefek şeyler için küçük çekmece kutuları kullanılabilir. Ofis masası üzerinde düzeni sağlamak için binlerce aksesuarı Tchibo’da bulabilirsiniz. Online mağazamızda gezinin ve dekorasyonunuza uygun pratik düzenleme yardımcılarını seçin!

Her şey ofis masasına bağlı

Örneğin şık metal ayakları üzerinde duran cam tezgahlı bir model gibi sade bir ofis masası versiyonunda karar kılarsanız, başka yerde yer açmalısınız. En basit çözüm, ofis masasını içinde klasörler, faturalar, yapıştırma kalemleri, pullar ve kırtasiye için ayrılmış bir rafın yanına koymaktır. Alternatif olarak küçük ve büyük bölmeleri olan şık bir komodin kullanılabilir. Ofis masası tezgahını mümkün olduğu kadar boş tutmak isterseniz laptop veya bilgisayar için ideal durumda yükseklik ayarı da olan ayrı küçük bir bilgisayar masası mükemmel çözümdür.

Düzenli çalışma ve ofislere uygun ofis masası

Homeoffice çalışıyorsanız veya bir ofis dekore etmeniz gerekiyorsa bir ofis masasından beklentiler tamamen farklı olur. Ofis mobilyalarında işlevsellik ön plandadır. Ofis masasının monitör, klavye, gerekli belgeler ve diğer ekstralar için yeterince büyük olması gerekir. L şeklindeki bir köşe ofis masası, hem odadaki alanı en iyi şekilde kullanır ve hem de oldukça fazla yer sunar. Bazı modeller, entegre alt yapıları veya raf modülleri sayesinde yazıcı, ofis malzemeleri ve klasörler için doğrudan ek alan sunarlar. İpucu: Bir kablo düzenleme kutusu, masa altındaki sinir bozucu kablo karmaşasına son verir, akıllıca bir ofis malzemesi!

Ofis masasında yükseklik ve oturma pozisyonuna dikkat edin

Tchibo’da konsantre ve sürekli çalışmaya göre tasarlanmış çok çeşitli ofis masaları bulabilirsiniz. Yükseklik ayarlı ofis masaları da buna dahildir, çünkü ergonomik oturma pozisyonu için iyi bir çözümdür. Ofis masası ve sandalyesi, yükseklik bakımından, sırtın düz, omuzların düşük ve kolların alt kısımlarının rahat duracağı şekilde birbirine uyarlanmalıdır. Gönlünüzde sabit ayaklı bir ofis masası varsa bunun, yerine oturma seviyesi ve ideal durumda sırt dayama kısmı ayarlanabilir bir ofis sandalyesi seçebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz kalite

Kalite Tchibo’da yüksek kaliteli malzeme ve işçilik anlamına gelir. Bunun sonucunda uzun bir kullanım ömrü doğar. Böylelikle kaynaklardan tasarruf edilir ve çevre korunur. Müşterilerimiz kalite iddiamızın karşılandığını TCM mührü "Tchibo Certified Merchandise” ile anlayabilir. Özellikle ofis masaları ve diğer mobilyalar söz konusu olduğunda, sürdürülebilir olarak üretilmiş ahşaba çok önem veriyoruz. "FSC® sertifikalı ahşaptan" mührü, size sorumlu ormancılıktan elde edilmiş olduğunu garanti eder.