Çalar saat

Muhtemelen pazartesi sabahları en nefret edilen günlerden biridir ancak yine de çalar saatler günlük hayatımızın vazgeçilmezidir. İster zil sesi, ister radyo müziği veya ışıkla olsun: Çalar saat zamanında kalkmamızı ve önemli randevularımızı kaçırmamamızı sağlar. Tchibo’da çok çeşitli gereksinimler için çalar saatler bulunmaktadır. Çalar saatinizi online mağazamızdan çok kolay ve hızlı bir şekilde satın alın!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Radyo frekanslı çalar saat: Saati saniyesine kadar doğru gösterir

Saatin kaç olduğunu tam olarak öğrenmek istiyorsanız o zaman radyo frekanslı bir çalar saat sizin için doğru şeydir. Anteni sayesinde bu çalar saat her zaman güncel saati gösterir. Bu arada, radyolu saatlerimizden gelen sinyal, tüm Batı Avrupa'ya standart bir saat sağlayan, Frankfurt am Main yakınlarındaki DCF77 vericisinden gelmektedir. Yani radyolu çalar saatlerde asla saati ayarlamanız gerekmez ve doğruluğuna yüzde yüz güvenebilirsiniz.
Zamanın ötesinde bir klasik: Masanın üzerinde duran siyah bir retro çalar saat.

Biraz retro olmazsa olmaz: Eski tarzda çalar saat

Günümüzde birçok cihazın bir uyandırma fonksiyonu vardır: Akıllı telefonlar ve tabletler, Fitness bileklik, PC ... Ancak tüm bu kullanışlı cihazlarda eksik olan bir şey vardır: Tarz. Sabahları son on yılların cazibesiyle uyanmak istiyorsanız retro bir çalar saat satın almaya değer. İki yarım küre çanı olan yuvarlak çalar saat ise en tipik modeldir. Bu seçenek, sanayileşme zamanından beri piyasadadır ve bu güne kadar çekiciliğini kaybetmemiştir. Minimalist fonksiyonlara sahip basit, analog bir çalar saatin başka bir avantajı daha vardır: Kullanımı çok kolaydır.
İyi bir ruh hali içinde uyanmak: Yatağında uzanan bir kadın komodinin üzerindeki saatli radyosunu kapatır.

Sabahları iyi bir ruh hali için radyolu çalar saat

Kendisine bir çalar saat satın alan pek çok kişi, birkaç günden sonra aynı alarm sesini artık duyamaz. Radyoda motive edici bir sabah yayınıyla uyanmak çok daha zengin çeşitlidir. Çalar saatiniz internete de bağlıysa neredeyse sınırsız sayıda istasyon seçeneğiniz vardır. Her durumda, geleneksel ultra kısa dalgadan veya kısaca FM'den çok daha iyi ses çıkaran en son radyo standardı DAB+ çok daha gelişmiştir. Tchibo’nun online mağazasına bir göz atın ve en sevdiğiniz cihazı bulun!

Çok fonksiyonlu dijital çalar saat

Bir çok elektronik cihazda olduğu gibi eski çalar saatlere de son zamanlarda çok sayıda fonksiyon eklenmiştir. Birçok dijital çalar saat günümüzde sıcaklığı ve nemi gösterebilir ve böylece yatak odasında çok fonksiyonlu bir gösterge panosu görevi görebilir. Tasarım konusunda da çalar saatler ön saflarda yer alır. Bazı avangart cihazların görünümü küçük uzay gemileri gibidir ve sizi ses yerine ışık efektleriyle uyandırır. Sonunda, hangi fonksiyonlara ihtiyacınız olduğuna ve hangisine ihtiyacınız olmadığına kendiniz karar verirsiniz. Gece boyunca hareketlerinizi izleyen ve ardından sizi doğal ritminize en yakın zamanda uyandıran uyku fazı çalar saati, her durumda pratik olanıdır.

Bu şekilde çalar saatiniz mümkün olduğu kadar uzun süre kullanılabilir

Pilin düzenli olarak değiştirmesinin yanı sıra, dijital çalar saatlerde dikkat edilmesi gereken pek bir şey yoktur. Ancak geleneksel bir mekanik aksama sahip analog bir çalar saatin de uygun bakıma ihtiyacı vardır. Modelinize çok bağlıysanız, her üç ila beş yılda bir saatinizi bir saatçiye kontrol ettirmeniz iyi olur. Saatçide mekanik aksam ara sıra yeniden yağlanabilir. Bu sayede çalar saatiniz uzun yıllar sizinle olacaktır.
Çalar saat kontrolü: Analog bir çalar saatin mekanik aksamına bakış.

TCM mührü bizim kalite sözümüzdür

Tchibo çalar saatler de tüm ürünlerimiz gibi sıkı kalite standartlarına tabidir. Tüm tek parçalardan son işlemeye kadar her şey kontrol altındadır ve ürünlerimizde mümkün olan en yüksek kaliteyi garanti ederiz. Tüm ürünlerimizde bulabileceğiniz TCM mührü bunu garanti etmektedir. TCM "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelmektedir. Satın alırken bu mühre güvenebilirsiniz!
Rahat bir şekilde uyanmak: Genç bir kadın yatakta uyanık yatıyor, yanında uyuyan bir adam ve başucundaki masanın üzerinde bir çalar saat var.