Büyük beden sütyenler - kıyafetiniz için destekleyici bir temel

Büyük beden sütyenler bizim günlük refakatçimizdir. Göğüsleri en iyi şekilde desteklemeli ve güzel bir göğüs görünümü sunmaları gerekir. Tchibo, size kalıp gibi oturan ve göğüslerinize çok iyi destek veren çeşitli büyük beden sütyenler sunar. Balenli veya balensiz büyük beden sütyenler, akşamları şık bir görünüm için çıkarılabilir askılı sütyenler veya büyük beden spor sütyenleri - online mağazamıza göz atın ve uygun fiyata sipariş verin!

Kadın Büyük Beden Sütyen

Toparlayıcı Sütyen
929,00TL
 
Seçenekler:
 
Dikişsiz Spor Büstiyeri
419,00TL
 
Seçenekler:
 
Dikişsiz Büstiyer, Pembe
349,00TL
 
Seçenekler:
 

Doğru büyük beden sütyen ölçüsü nasıl belirlenir?

Hiçbir şeyin sıkışmaması veya kaymaması için doğru büyük beden sütyen boyutunu seçmelisiniz. Göğüs altı genişliğini belirlemek için önce bir mezura ile göğüslerinizin altını ölçün. Ardından mezurayı göğsünüzün en geniş kısmına yerleştirin ve göğüs çevrenizi bulun. Hesaplama işlemini kolayca online olarak yapabilirsiniz: Pratik sütyen ölçüsü hesaplayıcımız, bu iki veriyle ölçüleriniz için doğru sütyen boyutunu hemen gösterir.

Çıkarılabilir askılı sütyenler ile etkili görünüm

Bazı giysiler için ince veya geniş askılı sütyen iyi bir seçim değildir. Pek çok kadın elbisesinin ve üstünün, askılı sütyenlerle pek uyumlu olmayan güzel bir sırt veya Carmen kesimi vardır. Bu tür durumlar için askısız bir sütyen önerilir. Tchibo size iki sütyeni bir arada sunuyor! Ayrıca online mağazamızdan uygun renkte kadın slip külotları da alabilirsiniz.

Bu egzersiz arkadaşları sizin için doğru seçimdir: Büyük beden spor sütyenleri

Egzersiz yaparken, göğsünüzün en iyi şekilde desteklendiğinden emin olmanız ve bu nedenle büyük beden spor sütyeni kullanmanız önemlidir. Büyük beden bir göğsünüz varsa geniş askılı spor sütyenleri önerilir, daha küçük göğüs ölçülerine sahip kadınlarsa büstiyerli atletler kullanabilir. Çapraz arka bölmeli spor sütyenleri, sırt için ek rahatlama sağlar. Tchibo'da egzersizinize uygun modelleri bulabilirsiniz.

Bir minimizer, dengeli bir vücut hattı kazandırır

Göğüs ölçülerini görsel olarak büyütmek isteyen kadınlar genellikle push-up sütyenleri tercih ederler. Bununla birlikte, göğüs ölçünüzü küçültmek ve görüntü olarak Cup boyutu kadar düşürmek istiyorsanız bir minimizer seçmelisiniz. Yüksek orta birleşme yeri ile hacim dağıtılır ve göğüslerin daha küçük görünmesi sağlanır. Minimizerların genellikle göğüsleri en iyi şekilde tutmak için geniş askıları vardır. Dengeli bir vücut hattı için büyük beden kadın iç giyimlerimizi keşfedin.

Büyük beden sütyeninizin doğru bakımı

Yeni büyük beden sütyeninizin uzun süre güzel kalmasını sağlamak için dikkat etmeniz gereken birkaç bakım ipuçları vardır. Bir sütyeni en fazla 40 derecede veya bir çamaşır filesi içinde narin yıkamada yıkamanız önerilir. Sütyeninizi elle yıkamanız ise onu daha da korur. Ayrıca yumuşatıcı kullanmaktan da kaçınmalısınız. Sütyenler yıkandıktan sonra her zaman bir yere serilerek kurutulmalıdır, aksi takdirde asılarak veya kurutucuda kurutulduklarında esnekliklerini ve duruşlarını kaybedebilirler. Tchibo bakım etiketine dikkat ettiğinizden emin olun!

TCM mührümüz, yüksek kaliteyi temsil eder

Tchibo'dan büyük beden bir sütyen seçerseniz yüksek kaliteli bir ürün satın aldığınızın garantisini veririz. "Tchibo Certified Merchandise" TCM mührümüz bunu kanıtlar. TCM mührü, sürekli kalite kontrollerini ve harici test laboratuvarlarıyla yakın işbirliğini garanti eder. Elbette yüksek standartlarımızı tüm tedarikçilerimize uyguladığımız için müşterimiz olarak yeni kıyafetlerinizden uzun süre keyif alabileceksiniz.