Oturma Bankı ve Bench

Bir bank, sizi adeta üzerine oturmanıza ve bacak bacak üstüne atmaya davet eder gibidir. İçerisi ve dışarı için mutfak veya yemek odası için ayrıca balkon için geçerlidir. Klasik mutfak tezgahı, çok çekici olan bir mobilya parçasıdır. Bahçedeki hava koşullarına dayanıklı bir oturma bankının kaldırılmasına gerek yoktur ve ilk güneş ışığında sizi dinlenmeye davet eder. Tchibo’ya bir göz atın ve yerinizi alın!

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

İskandinav tasarımından hava koşullarına dayanıklı modellere kadar oturma bankları

Mutfaktaki oturma bankı bir klasiktir. Açık renkli ahşaptan veya beyaza boyanmış, katlanabilir oturma yüzeyinin altında bol miktarda saklama alanı bulunan bu ürün pratik bir göz alıcıdır. İskandinav tarzını mükemmel hale getirmek için oturma bankını çizgili kumaşla örtün veya üzerine neşeli renklerde koltuk minderleri koyun. Koyu renkli ahşaptan, antika görünümlü ve ayakları kavisli olan bir oturma bankı mutfakta ve yemek odasında veya kış bahçesinde de şık görünür. Tchibo'da aradığınızı bulacaksınız: Koridor için sırt dayanağı olmayan ince bir oturma bankı idealdir, parlak renkli küçük modeller çocuk odası için mükemmeldir ve bahçe için bankın hava şartlarına dayanıklı olması gerekir.
Mutfağın merkezi noktası olarak oturma bankı: Genç bir kadın, köpeğiyle beraber mutfaktaki beyaz renkli bir oturma bankı üzerinde oturuyor.

Mutfak ve yemek odası için oturma bankı

Mutfağınızda bir masa için yeterli alan varsa uygun sandalyeler mi yoksa bir oturma bankı mı alacağınıza karar vermeniz gerekir. Sandalyelerin aksine, bankı taşımak o kadar kolay değildir. Diğer taraftan, ortada yer alır ve odanın bir parçasıymış gibi görünür. Rahat sırt dayanakları ile hızlı bir şekilde mutfağın merkezi veya yemek masasının en popüler yeri haline gelir. Mutfak ve yemek masası için pratik bir öneri: Oturma bankı için bakımı kolay olan malzemelerden yapılmış bir altlık seçin çünkü burada dökülmeleri ve kırıntıları asla tamamen önleyemezsiniz.
Kolayca konforlu hale getirin: Oturma odasındaki pencerenin önünde, renkli yastıklarla dekore edilmiş rahat bir köşe oturma bankı.

Oturma odasındaki ve kış bahçesindeki çay saati için

Oturma odası veya örneğin kış bahçesi için bir oturma bankı arıyorsanız bankın biraz döşemeye sahip olmasında bir sakınca yoktur. Bir kanepeye benzer şekilde, buradaki oturma bankı da kahve keyfi yapmak veya kitap okumak için rahat bir koltuk görevi görür. Ve sizi rahatsız eden kimse yoksa ayaklarınızı yukarı kaldırabilir ve bir anlığına gözlerinizi kapatarak rahatlayabilirsiniz. Mutfakta oturma bankı için muhtemelen 120 cm yeterlidir, oturma odasında 3 kişilik olacağı için biraz daha geniş olabilir. Tchibo'da ayrıca bir koltuk veya şezlong kadar rahat döşemeli oturma bankları bulacaksınız.

Küçük ve pratik: Gardırop için oturma bankı

Ayakkabılarınızı mı giyeceksiniz? Oturarak giymek bunun en rahat yoludur. Bir oturma bankı koridor ve gardırop için de pratiktir. Tchibo'da holünüz için küçük, kompakt hacimleriyle karakterize edilen ve oturma yüzeyi altında bir veya daha fazla bölme, çekmece veya sepet bulunan farklı modeller mevcuttur. Oturma bankı aynı zamanda atkıları ve şapkaları, alışveriş çantalarını veya ayakkabıları muhafaza etmek için de kullanılabilir. Koridorunuz için uygun gardıropları, kancalı çıtaları veya elbise askılarını da bizde bulabilirsiniz: Böylece giriş alanınız bir kartvizit haline gelir!

İster güneş altında ister gölgede: Dışarısı için oturma bankları

İster balkondaki saksıların arasında ister bahçedeki ağacın altında: Dışarıda da oturma bankı atmosfer yaratan bir mobilya parçasıdır. Geleneksel dökme demir modelden, teraslar için sade ve modern balkon bankına kadar çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Biraz yaratıcılıkla, paletlerden kendiniz de bir oturma bankı yapabilirsiniz. Geniş yüzeyler ve dekoratif yastıklar ile kült salon mobilyaları yaratılır! Bahçe veya balkon için ahşaptan üretilmiş bir oturma bankı arıyorsanız akasya iyi bir seçimdir çünkü bu ahşap özellikle uzun ömürlüdür ve küflenmeye karşı dayanıklıdır.
Dışarısı için oturma bankı: Bir kadın bahçe işleriyle uğraştıktan sonra bahçedeki beyaz bir bankta dinleniyor.

Tchibo’da garanti edilmiş kalite

Tchibo, müşterilerine kaliteyi sunmaya büyük önem vermektedir. Bu, mobilyalar da dahil olmak üzere ürün yelpazesindeki tüm ürünlerimiz için geçerlidir. TCM mühürlü bir oturma bankı satın alırken, dayanıklılığa ve özenli işçiliğe güvenebilirsiniz. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve düzenli kalite kontrollerinin yanı sıra malzemeler, tedarikçiler ve üretimle ilgili en yüksek standartların uygulanmasını kapsar. İster içeride ister dışarıda: Tchibo'ya güveniyorsanız, rahat oturursunuz!
Bir güven unsuru: Bir büyükbaba, torunuyla dışarıda bir bankta oturuyor, alınlarını birbirine dayamışlar ve birbirlerine bakıyorlar.