Oturma Bankı ve Bench

Bank, oturmak ve bacak bacak üstüne atmak için bir davet gibidir. Tasarımdan neredeyse bağımsız, davetkar görünüyor. Bu, iç ve dış mekan, mutfak veya yemek odası ve balkon için geçerlidir. Klasik mutfak bankı, çok çekici bir mobilya parçası. Bahçedeki hava koşullarına dayanıklı bir bank, bir kenara atılmak zorunda değildir ve sizi ilk güneş ışığında duraklamaya davet eder. Tchibo'ya bir göz atın ve oturun!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Oturma bankı: İskandinavya'dan hava koşullarına dayanıklı

Klasik mutfaktaki banktır. Açık renkli ahşaptan veya beyaza boyanmış, katlanabilir koltuğun altında bol miktarda saklama alanı bulunan bu ürün, pratik ve göz alıcıdır. İskandinav stilini tamamlamak için oturma bankını çizgili kumaşla kaplayın veya üzerine parlak renklerde minderler yerleştirin. Antika görünümlü, koyu renkli ahşaptan yapılmış ve kavisli ayaklı bir bank da mutfakta ve yemek odasında veya kış bahçesinde iyi görünüyor. Ayrıca Tchibo'da aradığınızı bulacaksınız: Koridor için arkalıksız dar bir bank idealdir, parlak renklerde küçük modeller çocuk odası için mükemmeldir ve bahçe için bir bank hava koşullarına dayanıklı olmalıdır.
Mutfağın odak noktası olarak bank: Genç bir kadın, köpeğiyle mutfakta beyaz bir bankta oturuyor.

Mutfak ve yemek odası için oturma bankı

Mutfağınızda bir masa için yeterli alanınız varsa, uygun sandalye mi yoksa bir Bir oturma bankı gibi aynı zamanda dışarıda atmosfer yaratan bir mobilya parçasıdır mı alacağınıza karar vermelisiniz. Sandalyelerin aksine, bank o kadar kolay hareket ettirilemez. Öte yandan, sadece oradadır - sanki odaya aitmiş gibi. Rahat kolçakları ile kısa sürede mutfağın odak noktası veya yemek masasının en gözde mekanı haline gelir. Mutfak ve yemek masası için pratik bir ipucu: Bank için bakımı kolay malzemeden yapılmış bir örtü seçin, çünkü burada dökülmeler ve kırıntılar asla tamamen önlenemez.
Sadece rahatınıza bakın: Oturma odasında bir pencerenin önündeki, çok sayıda renkli minderle süslenmiş rahat bir köşe koltuk.

Oturma odasında veya kış bahçesinde çay saati için

Oturma odası veya örneğin kış bahçesi için bir bank arıyorsanız, biraz döşemeli de olabilir. Bir kanepeye benzer şekilde, bank, bir kahve partisi için oturmak veya biraz okumak için rahat bir yer olarak hizmet eder. Ve kimse bakmadığında, ayaklarınızı uzatabilir ve bir an için gözlerinizi kapatabilirsiniz. Mutfakta bank için 120 cm muhtemelen yeterli, oturma odasında 3 kişilik olarak biraz daha geniş olabilir. Tchibo'da ayrıca her parçası bir kanepe veya şezlong kadar rahat olan döşemeli banklar bulacaksınız.

Küçük ve pratik: vestiyer için bank

Ayakkabı giymek mi? Otururken yapmak en iyisidir. Koridor ve vestiyer için bir bank da başka şekillerde pratiktir. Tchibo, koridorunuz için küçük, kompakt bir hacim ile karakterize edilen ve koltuğun altında bir veya daha fazla bölme, çekmece veya sepet bulunan çeşitli modeller sunar. Bank aynı zamanda eşarp ve şapka, alışveriş çantaları veya ayakkabılar saklamak için de kullanılabilir. Ayrıca koridor için uygun gardıroplar, askılıklar veya elbise askıları sunuyoruz: böylece giriş alanınız kartvizitiniz olur!

Güneş veya daha doğrusu gölge: dışarısı için banklar

İster balkondaki saksıların arasında ister bahçedeki ağacın altında olsun : Bir oturma bankı aynı zamanda dışarıda atmosfer yaratan bir mobilya parçasıdır. Burada geleneksel dökme demir modelden teras için lineer, modern balkon sıra koltuğuna kadar çok çeşitli seçenekler var. Biraz yaratıcılıkla, paletlerden kendinize bir bank da yapabilirsiniz. Büyük minderler ve dekoratif minderler ile bu, kült faktörlü salon mobilyaları yaratır! Bahçe veya balkon için ahşap bir bank arıyorsanız akasya iyi bir seçimdir çünkü ahşabı özellikle dayanıklı ve küflenmeye karşı dayanıklıdır.
Açık bank: Bir kadın bahçede beyaz bir bankta bahçe yaptıktan sonra rahatlar.

Tchibo'da garantili kalite

Tchibo, müşterilerine kalite sunmaya büyük önem vermektedir. Bu, mobilya da dahil olmak üzere serideki tüm ürünler için geçerlidir. Bu nedenle, TCM mühürlü bir koltuk satın aldığınızda, dayanıklılığa ve dikkatli işçiliğe güvenebilirsiniz. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve düzenli kalite kontrollerinin yanı sıra malzeme, tedarikçiler ve üretimle ilgili en yüksek taleplerin yerine getirilmesini içerir.
Bir güven meselesi: Bir büyükbaba, torunuyla dışarıda bir bankta oturuyor, ikisi de alınlarını birbirine yaslıyor ve birbirlerine bakıyorlar.