Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Yeni aile üyesinin kendini çabucak rahat hissetmesi ve sizin de tamamen yeni gelen kişiye konsantre olabilmeniz için bebek odası en geç doğuma kadar tam donanımlı olarak hazırlanmış olmalıdır. Ancak bu, özellikle genç ebeveynler için bazı zorluklar ortaya çıkarmaktadır: Bebeğin ilk odasında neler olmalı? İlk çocuk odasında neler olmalıdır? Ve nasıl döşenmelidir? Tchibo'da bebek odası için tüm temel unsurları kanıtlanmış TCM kalitesinde keşfedin; resimlerden alt değiştirme masalarına kadar.

Bebek ve Çocuk Odası

Bebek odasında neler bulunmalıdır?

Bebek karyolası, alt değiştirme masası ve Bebek kıyafeti için bir dolap temel ekipmanın bir parçasıdır. Sallanır ana kucağı ile küçük hazinenizi nazikçe rüyalar ülkesine yolcu edersiniz. Bir bebek odası halısı sadece adımlarınızı yumuşatmakla kalmaz, ayrıca odaya bir yuva havası katar. Gece ziyaretlerinizde her şeyi hızlıca görebilmeniz için bir bebek odası lambasını da unutmamalısınız! Ek olarak küçük masa lambaları veya ışık zincirleri, bebek odasında birlikte geçireceğiniz saatlere rahatlık katacaktır.

Çocuk odalarını Tchibo kalitesinde tasarlayın

İster bir kız veya erkek çocuk ya da bir bebek odası kurmak isteyin fark etmez; sizi, sağlam mobilya ve ev aksesuarlarımız ile desteklemek istiyoruz. Üretim sırasında en iyi malzeme ve kusursuz işçiliğe dikkat ederiz. Bunu, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührümüzden tanıyabilirsiniz. GUT GEMACHT mührünü taşıyan ürünlere de bakın. Bizim de desteklediğimiz, sürdürülebilir ormancılık girişimi.