Küçük cambazlar için bebek külotlu çorapları

Bebekleri tanıyanlar şunu kesinlikle bilir: Bu küçükler (neredeyse hiç) rahat durmaz. Sırt üstü yatmaları, emeklemeye başlamış olmaları veya ilk yürüme denemelerine kalkışmaları fark etmez; bebeklerin minik bacakları sürekli hareket halindedir. Ve bu da iyidir! Bebek külotlu çorapları bu küçük dünya kaşiflerini en iyi şekilde destekler, çünkü mümkün olduğu kadar çok hareket serbestliği sunarken aynı zamanda soğuğa karşı da korurlar. Tchibo’da geniş bir erkek ve kız bebek külotlu çorap yelpazesi bulacaksınız.

Bebek Külotlu Çoraplar

Kalite ve şıklığı ön planda tutarak tasarladığı bebek ve çocuk giyim ürünleriyle modaya yön veren marka Tchibo, bebek cildine uygun olarak ürettiği bebek külotlu çorap modelleri ile ön plana çıkıyor. Minik yavrunuz için ayak sağlığı ve konfor unsurlarını bir arada sunan Tchibo, erkek bebek külotlu çorap ve kız bebek külotlu çorap çeşitleriyle tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Kaliteli ve Konforlu Bebek Külotlu Çorap Modelleri

Tchibo kataloglarında yer alan bebek külotlu çorapları, birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Üstelik Tchibo’nun ulaşılabilir fiyat aralıklarında sunduğu kaliteli ve konforlu bebek külotlu çorap modellerine tek tıkla sepetinize ekleyerek hemen şimdi sahip olabilirsiniz.
2 Çift Organik Pamuklu Termal Külotlu Çorap
119,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Külotlu Çorap
99,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Külotlu Çorap, Yeşil, Sarı, Mavi
119,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Külotlu Çorap
79,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
-29 %
Organik Pamuklu Termal Külotlu Çorap
84,95TL
59,99TL
 
Seçenekler:
 
-29 %
Organik Pamuklu Termal Külotlu Çorap
84,95TL
59,99TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Termal Tayt
94,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Külotlu Çorap, Sarı, Pembe, Mavi
119,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Külotlu Çorap Seti
99,95TL
 
Seçenekler:
 
-31 %
Organik Pamuklu Termal Külotlu Çorap
94,95TL
64,99TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Külotlu Çorap Seti
99,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Organik Pamuklu Külotlu Çorap Seti
99,95TL
74,95TL
 
Seçenekler:
 
-31 %
Organik Pamuklu Termal Külotlu Çorap
94,95TL
64,99TL
 
Seçenekler:
 

Tüm aktiviteler için yüksek giyim konforu

Yavrularınız için bebek külotlu çoraplarından beklentiniz yüksek olmalıdır. Bu pratik pantolonların kaymaması ve kaşındırmaması, ancak çocuğunuza en yüksek giyim konforunu sağlaması gereklidir. Tchibo’da elastik, konforlu bel lastikli bebek külotlu çorapları bulursunuz. Bele baskı yapmaz ve giysi olması gereken yerde durur. Ayrıca ayak ucu ve topuk güçlendirilmiştir, bu ayağa daha iyi oturmasını sağlar ve Bebek çoraplarının yerine geçer.
Lahana yöntemi: Külotlu çoraplar, rüzgar ve soğuktan korunmak için idealdir.

Soğuk günler için bebek termal külotlu çorapları

Dışarı çıkıldığında bebek çorapları, çocuğunuz için en iyi “alt giysisidir”. Çocuğunuzun Bebek pantolonunun veya Bebek tulumunun altına sıkı oturan taytları giydirmeniz yeterlidir. Bu ek kıyafet katmanı, çocuğunuzu rüzgar ve soğuktan korur. Çok soğuk günlerde, içi sıcak havlu katmanlı özel bebek termal külotlu çorapları da kullanabilirsiniz. Tekrar içeri girdiğinizde çocuğunuzun sıcaklamaması için pantolonunu çıkarın.
Sadeden abartılıya kadar: Tchibo’da pratik külotlu çorapları set halinde bulursunuz.

Kız ve erkek çocuklar için pratik setler

Çocuk parkı için alt giysisi olarak veya kreşte ve evde koşuşturma için olsun; ebeveynler gerçekten bu pratik bebek külotlu çoraplarına doyamaz. Bu nedenle Tchibo’da bebek ve küçük çocuklar için külotlu çorap setleri bulursunuz. Çeşitlerimiz arasında sade ve tek renkli modeller bulunur. Ancak elbette erkek ve kızlar için eğlenceli ve çocuklara uygun motifli olanları da var.

Bebek külotlu çoraplarını nasıl hızlı giydirirsiniz

Bebek külotlu çorapları, lahana yöntemine mükemmel uyar. Özellikle birkaç aylık bebeklerde bu kat kat giydirme yöntemi çok pratiktir. Külotlu çorabın bir ayağını parmak uçlarına kadar yuvarlayın, çocuğunuzun ayağını içine kaydırın ve bebek külotlu çorap kumaşını bacağın üzerinden çekin. İkinci bacak için de aynısını uygulayın. Bu yöntemle çocuğunuza külotlu çorabı hemen giydirebilirsiniz.

Pamuklu külotlu çoraplara uygun bakım

Tchibo'nun bebek külotlu çorapları her hareketi takip etmesi ve ciltte gerçekten iyi hissettirmesi için büyük ölçüde pamuktan yapılmıştır. Elastan ayrıca iyi bir uyum ve yüksek kullanım rahatlığı sağlar. Pamuklu külotlu çorapları normal yıkama programında 40 derecede yıkayın ve kurutucu kullanmayın. Çocuk külotlu çorapları böylece uzun süre şeklini korur ve dikişleri çekme yapmaz.
Külotlu çoraplar için kurutucu kullanmamalısınız. Böylece şekillerini daha uzun süre korurlar.

İnsan ve çevre için en iyi kalite

Tchibo’da organik pamuktan üretilmiş çocuk külotlu çorapları bulursunuz. Bu ürünler, "Global Organic Textile Standard” anlamına gelen GOTS ile sertifikalandırılmıştır. Bu mühür size şunu gösterir: Tekstil ürününün en az yüzde 70’i, kontrollü üretimden gelen pamuktan üretilmiştir. Ve üretimde sosyal koşullar da dikkate alınmaktadır. Tarladan rafa kadar iyi bir his için.
Tchibo’nun bebek külotlu çorapları, yüksek organik pamuk oranları sayesinde GOTS mührünü taşır.