Schließen
Alt açma komodini

Bebek Komidini

Bebeklerinizin odalarını döşerken sizlere hem yerden hem de zamandan tasarruf sağlayacak bebek komidini modelleri Tchibo'da sizlerle buluşuyor. En pratik, şık ve kullanım konforuna sahip bebek ve çocuk komidin seçenekleri ile çocuklarınızın odasını dekore etmek daha eğlenceli bir hal alıyor.

Uygun Fiyatlı Çocuk Komidin Seçenekleri

Tchibo'da bulunan bebek ve çocuk komidin seçenekleri uygun fiyatlandırmaları ile sizleri bekliyor. Hemen sepetinize ekleyin, Tchibo ücretsiz kargo ve değişim avantajlarından yararlanın.

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Çok fonksiyonel mobilya olarak alt açma komodini

Bebek yatağının yanı sıra, alt açma komodini, alt açma masası veya alt açma rafı, bebek odasındaki en önemli mobilyadır. Bununla bebeğinizin bezlerini değiştirebileceğiniz sabit bir alt açma alanına ve aynı zamanda çekmeceler, dolap veya raf bölmeleri sayesinde ıslak mendil, bebek bezi veya çeşitli bakım malzemeleri gibi tüm önemli malzemeler için bol miktarda saklama alanına sahip olursunuz. Bebek kıyafetlerinin bir kısmı bile burada kalabilir ve böylece her şey daima elinizin altında olabilir. Bebek komidini ve çocuk komidin modellerini keşfedin.

Alt açma komodini için ideal yükseklik

İyi bir alt açma komodini bebeğiniz için güvenlik ve koruma sağlar ve bez değiştirmeyi sizin ve çocuğunuz için olabildiğince konforlu hale getirir. Bunun için komodinin yüksekliğine kesinlikle dikkat edin. 160 cm boyundaysanız, alt açma komodini için ideal yükseklik 85 cm olmalıdır. 170 cm uzunluğunda biri için 95 ila 105 cm arasındaki alt açma komodini yüksekliği uygundur. Önemli: Bebeğinizi gözetimsiz şekilde alt açma alanında bırakmayın! Buradaki kural şudur: bir eliniz hep bebekte olsun.

Alt açma komodini düzenlemesi için öneriler

Bez değiştirmenin sizin ve bebeğiniz için olabildiğince basit bir şekilde gerçekleşmesi için, alt açma komodinin etrafını pratik, rahat ve etkili bir şekilde düzenleyin. Önemli bakım ürünlerini elinizin altında bulundurun, yumuşak ve silinebilir bir değiştirme matı seçin. Bez değiştirmeyi çocuğunuz için güzelleştirmek amacıyla, yatağın üzerine bir dönence gibi oyuncaklar ekleyin ve çocuklara uygun resimler veya güzel duvar bordürleri asın.

Alt açma komodini için farklı çeşitler

Bazı alt açma komodinleri özellikleri sayesinde öne çıkar - Küvetli alt açma takımı veya rahatça hareket ettirebileceğiniz tekerlekli alt açma komodini bunun için örneklerdir. Çocuğunuz artık bez kullanacak yaşı geçtikten sonra bile komodini kullanmaya devam etmek mi istiyorsunuz? Alt açma ünitesinin kurulumda ekstra olarak monte edildiğine ve tekrar çıkarılabildiğine dikkat edin. Böylece bebek mobilyası daha sonra bir gardıroba dönüştürülür.

Farklı mobilyalar için alt açma ünitesi

Evinizde yeterli alana sahip değilseniz, sizin için alt açma komodine bir alternatif bulunur: alt açma ünitesi. Bunu geleneksel bir komodinin veya çamaşır makinesinin üzerinde kullanabilirsiniz. Alt açma ünitesini profesyonel olarak monte etmeniz önemlidir. Ünite her zaman kaymayan bir yüzeye sahip olmalıdır.

Yüksek kaliteli bir alt açma komodinin önemi nedir?

Bir noktada, tüm ebeveynler aynı fikirdedir: Çocuğun güvenliği her zaman ön plandadır. Buna göre alt açma komodinin belirli kriterlere sahip olması gerekir: Yüksek kalite ve sağlamlık burada çok büyük bir anlam taşır. Bu nedenle odada güzel bir kır evi görünümü için, örneğin sade beyaz renkteki dayanıklı, masif ahşaptan üretilen alt açma komodinlerimiz uygundur.