Banyo havlusu

Banyo havluları bize her gün eşlik eder – ister duştan sonra, ister saunada veya spor yaparken. Yumuşak ve kabarık yüzeyleriyle sadece pratik bir amaca hizmet etmekle kalmazlar, aynı zamanda rahatlama hissine de katkıda bulunurlar. Tchibo'da farklı kumaşlardan yapılmış çok çeşitli, yüksek kaliteli banyo havluları bulacaksınız. Online mağazamıza göz atın ve ilham alın!
  • Gri Organik Pamuklu El Havlusu
Son derece yumuşak ve emici
69,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
-28 %
Gri Organik Pamuklu El Havlusu
Son derece yumuşak ve emici
69,95TL
49,95TL
-25 %
Mikrofiber Makyaj Temizleme Eldiveni
39,95TL
29,95TL
Nakışlı Banyo Havlusu,Koyu Yeşil
Nakış detaylı
89,95TL
Jakarlı Banyo Havlusu
Son derece yumuşak ve emici
89,95TL
-6 %
Banyo Lifi
74,95TL
69,95TL
Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu
34,95TL
Nakışlı Yüz Havlusu, Kırık Beyaz
Nakış detaylı
44,95TL
Jakarlı Yüz Havlusu
Son derece yumuşak ve emici
44,95TL
-25 %
Füme Nakışlı Yüz Havlusu
Nakışlı Yüz Havlusu
39,95TL
29,95TL
-25 %
3 Adet Ekstra Büyük Makyaj Temizleme Pedi
79,95TL
59,95TL
  • V Yaka Kaftan
Dökümlü kumaş
79,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
-37 %
V Yaka Kaftan
Dökümlü kumaş
79,95TL
49,95TL
 
Seçenekler:
 
-26 %
Elmas Tasarımlı Yuvarlak XL Banyo Havlusu
149,95TL
109,95TL
-11 %
Mavi Gri Kırmızı Çizgili Organik Pamuklu Çantalı Xl Plaj Havlusu
Plaj havlusu anında bir çantaya dönüşür
169,95TL
149,95TL
-33 %
Beyaz Ekose Yüz Havlusu
Yumuşak doku
29,95TL
19,95TL
Nakışlı Yüz Havlusu, Açık Yeşil
Nakış detaylı
44,95TL
-33 %
Bej Basic Banyo Havlusu
Basic Banyo Havlusu
59,95TL
39,95TL
3 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu
79,95TL
Taş Desenli Yüz Havlusu
Havlu pamuk kumaştan
44,95TL
-28 %
Gri Organik Pamuklu Banyo Havlusu
Son derece yumuşak ve emici
69,95TL
49,95TL
Taş Desenli Banyo Havlusu
Son derece yumuşak ve emici
89,95TL
3 Adet Ekstra Büyük, Tekrar Kullanılabilen Makyaj Temizleme Pedi
79,95TL
3 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu
79,95TL

Banyo havluları – Çok özel ev tekstilleri

Duştan sonra, yüzme havuzunda veya ellerimizi yıkadıktan sonra: Çok çeşitli durumlarda banyo havlularına ihtiyacımız olur. Bu küçük veya büyük gündelik yardımcılar, cildimizdeki ıslaklığı emer ve rahatlık hissi verir. Normal banyo havluları genellikle 50 x 100 cm boyutlarındadır. Daha büyük olduklarında genellikle duş veya banyo havlularından söz edilir. Malzeme çeşitliliğinin bir sınırı yoktur: Birçok banyo havlusu pamuktan üretilir ancak bazıları sentetik malzemelerden veya özellikle emici bambu liflerinden de üretilir. Tchibo’nun online mağazası size geniş kapsamlı bir seçkin havlu yelpazesi sunar.
Banyo havluları arasında bir klasik: Bir banyoda renkli banyo havluları yığını.

Eviniz için kabarık banyo havluları

Banyo havluları arasında gerçek bir klasik, kurulama bezi olarak bilinen şeydir. Bu terim, her iki tarafında da küçük ilmeklerin oluştuğu bir dokuma tekniğini ifade eder. Ve işte bu ilmekler, banyo havlusunun cildimize çok hoş bir yumuşaklık hissi vermesini sağlar. Bu havluların daha yüksek kalitede olduğu kabul edilmektedir. Tchibo, banyonuza uygun farklı boyut ve renklerde birkaç seçenek sunmaktadır.
Kurulanırken yumuşak cilt hissi: Mumlarla süslenmiş bir banyoda küvetin kenarında farklı renklerde büyük banyo havluları bulunur.

El havlusu: Yüksek kaliteli kumaş ve özel işleme

Havlu kumaş ve kurulama havlusu: İlk bakışta, bu iki kelime aynı anlama geliyor gibi görünüyor. Ancak bu yanlış çünkü iki kumaş nasıl üretildiklerine göre farklılık gösterir. Kurulama havlusunun aksine, havlu kumaştan üretilen havluların herhangi bir dokuma ilmeği yoktur. Bunun yerine, halihazırda ilmekler içeren bükülmüş bir iplikten üretilirler. Sonuç, benzer şekilde kabarık bir cilt hissi ve yüksek emiciliktir; bu özellikleri aynı zamanda duş paspasları gibi banyo tekstillerinde de geçerlidir.

Pratik yol arkadaşı - Mikrofiber havlu

Geleneksel bir havlu, seyahat ederken genellikle pek pratik olmaz. Çok fazla yer kaplar ve tamamen kuruması zaman alır. Bir mikrofiber havlu ise, özellikle kamp alanında veya doğada olduğunuzda kullanışlıdır. Diğer havluların aksine, nemi hızlı bir şekilde emmekle kalmaz aynı zamanda saniyeler içinde kurur. Ayrıca ince ve hafif kumaş, sorunsuz bir şekilde çok küçük şekilde sarılabilir. Bir sonraki seyahatiniz için pratik bir mikrofiber havlu arıyorsanız Tchibo'ya bakın!

Havluları kolayca ve nazikçe yıkayın

El havluları, düzenli olarak yıkanması gereken ev tekstillerinden biridir. Tüm mikropları öldürmek için genellikle 60 derecede yıkamak yeterlidir ve böylece yeterli hijyen sağlanır. Beyaz havlular 95 derecede de yıkanabilir. Kumaşlarının özel yapısı nedeniyle çoğu havlu ütülenmemelidir aksi halde emicilikleri zarar görür. Tüm ev tekstillerinde olduğu gibi, havluyu ilk kez yıkamadan önce havlunuzun üzerindeki yıkama talimatlarına bakmanız önerilir. Böylece hiçbir şey yanlış gidemez.
Havluların doğru bakımı: Yeni temizlenmiş havlular kurutma makinesinden çıkarılır.

TCM mührü ile yüksek değer ve güven

Tchibo’nun havluları da tüm ürünlerimiz gibi üretimlerinde sıkı kalite kriterlerine tabidir. Ham maddeden son işlemeye kadar her şeyi yakından izliyor ve yüksek standartlarımızın karşılanmasını sağlıyoruz. Sonunda ona güvenebilmeniz için ürünlerimiz TCM mührünü taşımaktadır. TCM, "Tchibo Onaylı Ürün" anlamına gelmektedir. Bu üç harf kalite vaadimizi temsil etmektedir.
Kalite mührü güven verir: Bir baba, mavi bir havluya sarılmış bebeğini kucağında tutar.