Banyo Dolabı

Ek saklama alanları her odaya gereklidir. Banyodaki ekstra alanlar çok önemlidir; çünkü burada bakım ürünleri, kozmetikler ve temizlik malzemeleri hemen elinizin altında olmalıdır. Bu nedenle banyo dolapları ideal tamamlayıcılardır ve banyo tasarımına çok pratik bir şekilde entegre edilebilir. Yeni banyo dolabının ucuz ve işlevsel mi yoksa gerçekten göz alıcı mı olacağına siz karar verin. Bu pratik mobilyaları Tchibo’da birçok farklı varyasyonda bulabilirsiniz.
Tekerlekli Banyo Dolabı "Eklund", Antrasit
2.199,00TL
Tekerlekli Banyo Dolabı "Eklund", Vanilya Rengi
2.199,00TL
Yüksek Banyo Dolabı "Eklund"
3.599,00TL
3 Saklama Kutulu Ayaklı Raf, Beyaz
899,00TL
Banyo Dolabı "Eklund"
3.599,00TL
Çok Amaçlı Duvar Dolabı
1.990,00TL
3 Saklama Kutulu Ayaklı Raf, Antrasit
899,00TL
Banyo Dolabı "Eklund", Antrasit
2.199,00TL

Şık tasarımlı pratik saklama alanı

Banyo mobilyalarının, bireysel tasarım için yeterli alan bırakan birçok şekli ve rengi mevcuttur. Banyo dolaplarını duvara asabilir veya yere koyabilirsiniz, çekmeceli ve kapaklı, açık veya kapalı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Tezgâh altı dolabından aynalı banyo dolabına kadar, farklı mobilya stilleri için çok sayıda çeşit vardır. Bu nedenle satın alırken, geniş veya dar, entegre modeller arasında seçim yapabilmek için banyodaki mevcut alanı göz önünde bulundurmak önemlidir. Ek olarak banyo dolabı tasarımı, kişisel alanınızda kendinizi gerçekten rahat hissetmeniz için büyük bir rol oynar.
Büyük lavabo dolabı olan bir banyo = Çok saklama alanı

Zemin için banyo dolapları

Zeminde duran banyo dolapları en çok saklama alanını sunar. Klasik tezgâh altı dolabı, lavabonun altına yerleştirilerek odaya kusursuz uyum sağlayan, lavabolu bir dolaptır. Bu komodin tarzı mobilya çok alan sağlar; ancak kapıları ve çekmecelerinin rahatça açılabilmesi için öne doğru yeterli alan bulunmalıdır. Küçük banyolar için yüksek üst dolaplar uygundur. Banyo dolapları 20 cm ile 30 cm arası genişliktedir ve böylece çok fazla yer kaplamadan saklama alanı sunarlar. Ölçüleri sayesinde rahatlıkla başka mobilyalar arasında durabilirler.
Ek saklama alanı: Bir kadın kapağı açık olan aynalı dolabının önünde elinde bir havluyla ve pijamalarıyla duruyor ve bir şey çıkarıyor.

Asılı banyo dolapları ile ideal mekan kullanımı

Aynalı asma dolaplar neredeyse görünmezdir. Burada bir mobilya parçası içinde birçok işlev birleşir. Dolap kapağı ayna işlevini görür ve ek olarak bir LED ışığı veya tasarruflu ampul ile de donatılabilir. Bu banyo dolabı çok dar olduğundan çok az yer kaybeder fakat saklama ve düzen için daha fazla yer kazanırsınız. Ekonomik oda tasarımı için ideal. Alt dolap da asılı olarak monte edilebilir, bu da banyoyu daha açık hale getirir ve farklı bir tarz yaratır. O halde model seçimi sadece fonksiyona ve yere değil, aynı zamanda estetiğe de bağlıdır. Tchibo’da seçim sizin!

Tarz unsuru olarak banyo dolapları

Banyo mobilyası yalnızca kullanışlı saklama alanı oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda tüm mobilya parçaları gibi tasarım stilinin de bir parçasıdır. Örneğin antrasit veya gri renkte klasik şekillerde ve pek fazla ekstrası olmayan banyo dolapları modern bir tasarım için uygundur. Renkli mobilyalar çocuklu aileler için sıcak bir atmosfer yaratırken, rustik mobilyalar için doğal renkte ahşap gibi malzemeler kullanılmalıdır. Banyo dolabına entegre ışıklar gibi aksesuarlar odayı aydınlatır ve gerçek bir wellness havası sağlar. Bu yüzden banyo dolabı tasarımını seçerken pratik özelliklerini unutmadan dairenizin genel tarzına dikkat etmenizde de fayda var.

Açık, kapalı veya her ikisi de

Banyoda kişisel olan bazı şeyler vardır, ancak bazıları da gösterilmek istenir. Kapalı bir banyo dolabı ilaçlar, jiletler, pamuklu çubuklar veya tamponlar gibi hijyen ürünleri ve başkalarını ilgilendirmeyen tüm küçük şeyler için idealdir. WC temizleyici, lastik eldivenler ve temizlik bezleri de en iyisi bir alt dolabın kapağının ardına gizlenir. Öte yandan parfüm şişeleri, güzel kavanozlardaki banyo tuzları, bazı losyonlar ve hatta bir koku kandili genellikle çok dekoratiftir ve açık bir banyo rafında oldukça dikkat çekicidir. Hem açık rafları hem de kapaklı üniteleri olan banyo mobilyaları çok pratiktir.
Tek raf, farklı seçenekler: İki ahşap kapağı ve içinde dekoratif malzemeler ve havluların bulunduğu açık beyaz raflı kenarı olan bir asma banyo dolabı.

TCM mührü: Bunun arkasında kalite var

Yeni mobilyalar uzun süre dayanmalı ve verdikleri sözü yerine getirmelidir. Tam da bunun için ürünlerimizin üzerinde TCM mührü bulunur. Burada isim her şeyi ifade ediyor, çünkü "Tchibo Certified Merchandise” size, sıkı kalite kuralları altında Tchibo’ya özel üretilmiş ürünleri garanti eder. Optimum işlevselliği ve yüksek kaliteli ürünleri garanti etmek için hem üretici seçimi hem de üretim süreci yüksek standartlara dayanmaktadır.
Kalite sözü: Genç bir baba, kızını kucağında havaya kaldırırken, kız kollarını yanlara doğru uzatıyor.