Banyo Dekorasyon & Banyo Mobilyaları

Bir daire ve/veya bir ev döşenirken, odak noktası genellikle salonlar ve yatak odalarıdır. Vücut bakımı ve hijyeni bizi günde birkaç kez banyoya götürür ve böylece banyo ihmal etmemeniz gereken merkezi bir alan haline gelir. Harika mobilyalar, biraz yaratıcılık ve iyi fikirlerle banyonuzu fazla çaba sarf etmeden gerçek bir rahatlama alanına dönüştürebilirsiniz. Banyo için şık mobilyaları ve aksesuarları Tchibo’nun online mağazasından bulabilirsiniz.
  • Gevşetici Ağırlık Yastığı
Sırtınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir
199,95TL
169,95TL
Hızlı Görünüm
-15 %
Gevşetici Ağırlık Yastığı
Sırtınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir
199,95TL
169,95TL
Saç Kurutma Makinesi Tutucu
79,95TL
Çocuk Kilitli İlaç Çantası
89,95TL
Banyo Paspası, 50 x 80 cm, Gri
119,95TL
Çok Fonksiyonlu Duş Başlığı
5 farklı jet tipi
199,95TL
Kilitlenebilir Saklama Arabası
Kulplu kapı
699,95TL
2 Adet Saklama Sepeti
Yüksek kaliteli işlenmiş
329,95TL
Burun ve Kulak Kılı Alma Makinesi
89,95TL
Elektrikli Duş ve Masaj Fırçası
199,95TL
-25 %
Kilitlenebilen Düzenleme Dolabı
749,95TL
559,95TL
Banyo Paspası, yak. 50 x 80 cm
Banyo Paspası, yak.70 x 120 cm
119,95TL
169,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • tesa® Islak Zemin için Kaydırmaz Bant
tesa® Kaydırmaz Bant, kaygan olmaya meyilli zeminler için etkili bir kaza önleme yöntemidir.
tesa® Islak Zemin için Kaydırmaz Bant
tesa® Kaydırmaz Bant, kaygan olmaya meyilli zeminler için etkili bir kaza önleme yöntemidir.
99,95TL
  • Düzenleme Çantası Seti
Dayanıklı ve silinebilir üst malzeme
Düzenleme Çantası Seti
Dayanıklı ve silinebilir üst malzeme
119,95TL
-7 %
Parmak Masaj Halkaları
69,95TL
64,95TL
Metalden Yapılmış Saklama Sepeti
Ahşap kulplu tel sepet
139,95TL
-6 %
Banyo Lifi
74,95TL
69,95TL
3 Saklama Kutulu Ayaklı Raf
399,95TL
Konfor Banyo Paspası, yak. 75 x 45 cm
99,95TL
  • Akustik Uyku Yardımı
Gençler ve yaşlılar için yatıştırıcı melodiler
169,95TL
99,95TL
Hızlı Görünüm
-41 %
Akustik Uyku Yardımı
Gençler ve yaşlılar için yatıştırıcı melodiler
169,95TL
99,95TL
  • Makyaj Çantası Seti
Yıpranmaya dayanıklı, nemli bezle silinebilen üst malzeme
99,95TL
79,95TL
Hızlı Görünüm
-20 %
Makyaj Çantası Seti
Yıpranmaya dayanıklı, nemli bezle silinebilen üst malzeme
99,95TL
79,95TL
  • Gümüş Rengi Vantuzlu Tuvalet Kağıdı Tutucu
Üstün kaliteli vantuz sistemi sayesinde sıkı tutunur
Gümüş Rengi Vantuzlu Tuvalet Kağıdı Tutucu
Üstün kaliteli vantuz sistemi sayesinde sıkı tutunur
119,95TL
Seramik Sıvı Sabunluk, Beyaz
89,95TL
-10 %
Cep Isıtıcıları
2 adet
99,95TL
89,95TL
-25 %
Mikrofiber Makyaj Temizleme Eldiveni
39,95TL
29,95TL
1 ...

Kişiye özel ve şık - Tamamen isteklerinize göre bir banyo

İster sabah tazeleyici bir duşu, ister uzun bir çalışma gününün ardından uzun bir banyoyu tercih edin: Banyo bir rahatlama yeridir. Banyoda kendinizi gerçekten rahat hissetmeniz için mobilyalar kendi kişisel tarzınıza uygun olmalıdır. Temel olarak şu geçerlidir: Açık renkler samimi görünür ve odanın daha büyük görünmesini sağlar - küçük banyolar için mükemmeldir. Banyo trendleri arasında mavi renk vurguları, çapa ve fenerler gibi denizcilik unsurları bir klasiktir. Banyonuzun huzursuz görünmemesi için bir renk tonuna karar vermeniz ve duvarları, havluları, duş perdelerini, banyo paspaslarını ve dekorasyonları birbirine göre uyarlamanız tavsiye edilir.
Küçük banyolar için öneriler: Büyük bir ayna yüzeyine ve camdan bir duşa sahip olan bir banyo.

Küçük banyolar için öneriler ve ipuçları

Küçük bir banyodan da çok şey elde edebilirsiniz! Açık renklerin yanı sıra büyük aynalar ve ince fayans bağlantıları, odanın daha büyük görünmesini sağlar. Diğer bir önemli konu ise şudur: Odayı iyi aydınlatın! Odanın seçilen bölgelerini ustaca sahneleyen birkaç spot ışık, burada tek bir tavan lambasından daha uygundur. Delikler açmadan doğrudan fayanslara takılabilen lavabo alt dolapları ayrıca duş rafları, fazladan yer kaplamadan düzen ve saklama alanı sağlar. Çok fonksiyonlu mobilyalar da idealdir: Bir havlupan ile ek tutucular kullanmanıza gerek kalmaz ve aynı zamanda havlularınız daima hoş ve sıcak olur.
Kabarık bir halının ve ayaklı bir küvetin olduğu geniş banyo.

Büyük banyoda rahat bu şekilde olur

Geniş bir banyonun keyfine sahip olan herkes, yeterli alan ve çeşitli tasarım seçenekleri imkanına sahiptir. Büyüklüğüne rağmen gerçekten rahat olması için banyoyu görsel olarak küçük bölgelere ayırmanız önerilir. Farklı boyanmış ve/veya duvar kağıtlarıyla kaplanmış duvarlar veya desenli zemin fayansları ile küvet veya özellikle hoş bir raf gibi ayrı bölgeler vurgulanabilir. Sıcak renkler, uyumlu renklerde havlular, kabarık banyo halıları ve ayrıca banyonuza yerleştirilmiş oturma seçenekleri şıklık ve konfor sağlar. Su geçirmez ahşaptan ve geniş tavan lambalarından üretilmiş banyo mobilyaları da rahatlatıcı bir atmosfer yaratır.

Penceresiz banyo: Karanlıktan nasıl kurtulursunuz

Özellikle yeni dairelerde penceresiz banyolar bulunur. Ancak endişelenmeyin – bu hiç sorun değil! Burada da aynı şekilde açık renk tonları ve geniş ayna yüzeyleri tercih edebilirsiniz. Sıcak beyaz ışıklı lambalar özellikle rahat görünür. Arkadan aydınlatmalı bir buzlu cam veya bir ışık paneli ile çok fazla çaba harcamadan bir pencereyi simüle edebilirsiniz. Hatta bitkiler ile süslerseniz daha fazla rahatlık sağlamış olursunuz. Bitkilere düzenli olarak biraz ışık verdiğinizden emin olun - örneğin bir zamanlayıcı yardımıyla. Penceresiz bir banyoda küf oluşumunu önlemek için düzenli havalandırma ve ısıtma olmazsa olmazdır!

Banyonuz için şık ve pratik aksesuarlar

Örneğin kabarık havlular veya ekstra büyük duş başlıklı bir yağmur duşu gibi doğru aksesuarlarla banyoda geçirdiğiniz zaman küçük bir huzur deneyimine dönüşür. Tüm banyo ekipmanlarının sadece şık tasarımlarıyla değil aynı zamanda fonksiyonlarıyla da etkileyici olduğundan emin olun. Su tutmayan malzemeden yapılmış mobilyalar daha uzun ömürlüdür. Sabunluklar, diş fırçası kapları ve benzerleri söz konusu olduğunda kauçuk veya silikon gibi kaymaz kaplamalar bunların güvenli bir şekilde yerinde durmasını sağlar. Tuvalet kağıdı tutucuları, havlu askıları, yapışkan yüzeyli veya vantuzlu duş rafları, sizi delik açma zahmetinden ayrıca göze hoş görünmeyen deliklerden kurtarır ve istenildiği zaman çıkarılabilir ve yeniden takılabilir.
Rahat bir banyo için aksesuarlar: Banyodaki bir komodinin üzerinde katlanmış iki adet yumuşak havlu bulunuyor.

Tchibo’nun TCM mührü yüksek kaliteyi garanti eder

Tchibo olarak biz, mobilyalarımızda ve banyo mobilyalarımızda yüksek standartlar uyguluyoruz. TCM mührü - "Tchibo Certified Merchandise"in, yani “Tchibo Onaylı Ürün”ün kısaltmasıdır - bu mühür tüm ürünlerimiz için sürekli yüksek kaliteyi garanti eder. Üretimden teslimata kadar tüm iş adımlarını yakından denetliyoruz. Örneğin yüksek kaliteli malzemelere, uzmanlaşmış tedarikçilere ve makul bir ürün seçimine özellikle dikkat ediyoruz. Sizlere, bu sıkı kontroller sayesinde uzun süre keyif alacağınız garantili ürünler sunabiliyoruz.
İyi kalite sayesinde rahat hissetmek: Küçük bir kız, banyo lavabosunun önünde babasına yeni fırçalanmış dişlerini gösteriyor.