Banyo Aynası

Ayna olmayan banyo düşünülemez. Daha sabah kalkar kalkmaz ilk inceleme bakışımızı ona atarız. Banyo aynası, diş fırçalama, saç kurutma ve makyaj için gereklidir. Ayna olmadan günlük tıraş da düşünülemez. Hangi modele karar vereceğiniz banyonuzun büyüklüğüne ve zevkinize kalmış. Tchibo size, aynalı dolaptan makyaj aynasına kadar çekici bir yelpaze sunuyor.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Onsuz olmaz: Banyo aynaları vazgeçilmezdir

Banyodaki aynalar sadece pratik bir kullanıma sahip değil, aynı zamanda dekoratif bir etkiye de sahip. Yansıtıcı özellikleri sayesinde mekana ek ışık verirler; bu özellikle banyonuz küçükse veya sadece küçük bir penceresi varsa önemlidir. Aynalı dolap ile ek saklama alanı yaratırsınız, ahşap çerçeveli büyük bir duvar aynası konfor sağlar ve raflı bir ayna en önemli kişisel bakım eşyalarınıza hızlı erişim sağlar. Hangisine karar verirseniz verin fark etmez: Bir banyo aynası vazgeçilmezdir ve banyo mobilyalarınızı şık bir şekilde tamamlar.
Entegre aydınlatmalı dikdörtgen bir banyo aynası, iki dikdörtgen lavabolu bir tezgahın üzerine asılı.

Aydınlatmalı banyo aynası

Birçok kişi aydınlatmalı bir banyo aynası tercih eder. Özellikle sabah veya akşam karanlıkta, tavan lambasının yanında başka bir ışık kaynağına daha ihtiyaç duyarsınız. LED lambalar, banyo için mükemmeldir çünkü yüksek nem onlar için sorun değil. Ayrıca yerden tasarruf edecek şekilde monte edilebilirler ve tam ihtiyaç duyulan noktaya ışık verirler. İç tarafta kalan, penceresiz bir banyonuz varsa en iyisi LED gün ışığı aydınlatması olan bir banyo aynası tercih etmenizdir. Banyonuzda büyük pencereler varsa nötr beyaz veya sıcak beyaz ışıklı lambalar yeterlidir. Bazı aynaların arkasında LED şeritleri vardır; böylece hoş ve dolaylı bir aydınlatma sağlarlar.
Ayna ve dolap bir arada: Pijamalı genç bir kadın, dikdörtgen lavabonun üzerinde asılı duran banyodaki açık aynalı dolabın önünde duruyor.

Çifte fayda: Aynalı dolaplar

Banyoda ek saklama alanına ihtiyaç duyduğunuzda aynalı dolaplar mükemmeldir. Burada çifte fayda, adından da anlaşılıyor. Çünkü aynalı kapıların arkasında banyo aksesuarlarınızı rahatça saklayabileceğiniz birkaç bölme vardır. Genelde, aynalı dolapların iki kapısı vardır ancak yeterli alan olması durumunda, üç veya dört kapılı modelleri de mevcuttur. Çoğu aynalı dolap aydınlatmalıdır ve genellikle saç kurutma makinesi veya tıraş makinesi için çok pratik olan entegre bir prize sahiptir. Tchibo'nun ürün yelpazesinde birçok farklı aynalı dolap vardır; en iyisi hemen banyo mobilyaları çeşitlerimize bir göz atın.

Sihirli büyüteç etkisi için makyaj aynası

Banyodaki makyaj aynası sadece kadınların sevgilisi değil. Özel camla donatılmış bu kullanışlı banyo aksesuarları, aynadaki yansımanızın birkaç kez büyütülmesini sağlar. Böylece daha iyi makyaj ve tıraş yapılabilir. Makyaj aynaları genelde yuvarlak veya oval şekildedir ve kromlanmış yüzeyleri vardır. Çoğunun ayağı vardır, öne ve arkaya çevrilebilirler. Bazı makyaj aynaları, esnek bir bağlantıyla duvara sabitlenir. Makyaj aynaları, büyük bir banyo aynasına yerden tasarruflu bir ek olarak, en küçük banyoya da sığar.

Banyo aynanızı şu şekilde temizlersiniz

Kimse aynada leke ve çizgiler istemez. Sadece kötü görünmekle kalmaz aynı zamanda kendi yansımanıza bakışınızı da etkiler. Bu nedenle banyo aynasını düzenli olarak temizlemek önemlidir. Bu çok kolaydır ve birkaç adımda uygulanabilir. Aynanızı nemli pamuklu, mikrofiber bir bez veya güderi ile en uygunu ılık su kullanarak temizleyin. Sonra kuru bir bezle silin, bitti işte. Banyo aynasında kimyasal temizlik maddeleri kullanmanız gerekmez.
Banyo aynasının doğru temizlenmesi: Genç bir kadın aynasını mavi eldiven ve temizleme spreyi ile temizliyor.

Tutarlı kalite imajımızdır

Tchibo'dan bir banyo aynası seçtiğinizde yüksek kaliteli bir ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bunu, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen ve yalnızca Tchibo ürünlerini tanımlayan TCM mührümüzle garanti ediyoruz. Sertifikasyon ile ham madde alımından, üretime ve satışa varıncaya kadar sürekli bir kalite kontrolünü garanti ederiz. Böylece ürünlerimizi uzun süre keyifle kullanırsınız!
Sarışın bir kadın, küçük kızıyla birlikte lavaboda banyo aynasının önünde duruyor ve ellerini yıkıyor.