Banyo Aksesuarları

Banyoda her şeyin yerli yerinde olması için bazı aksesuarlar vazgeçilmezdir. Diş fırçası bardağından tuvalet kağıdı tutucusuna ve dekoratif muhafaza sepetlerine kadar; birçok tasarımdaki çok çeşitli banyo aksesuarları arasından seçim yapabilirsiniz. Her şeyi birbirine uyarlamak ve dekorasyonunuza uygun hale getirmek için Tchibo’da bu küçük banyo hijyeni yardımcılarını inceleyebilir ve çok değerli ipuçları edinebilirsiniz.
Asılabilen Duş Rafı
109,95TL
Küvet Paspası
Duş Paspası
74,95TL
74,95TL
Saç Kurutma Makinesi Tutucu
79,95TL
Kendinden Yapışkanlı İkili Kanca
49,95TL
Seramik Sıvı Sabunluk, Siyah
89,95TL
Küvet Paspası
Duşakabin Paspası
74,95TL
74,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Kendinden Yapışkanlı Kanca
64,95TL
tesa Powerstrips Askı Küçük Yuvarlak Kendinden Yapışkanlı, Çıkarılabilir, Mat Krom
tesa Powerstrips® Askılar KÜÇÜK Yuvarlak
49,95TL
Küvet Paspası
Duş Paspası
74,95TL
74,95TL
-16 %
Çıkartma
29,95TL
24,95TL
  • Beyaz Kıskaçlı Askı
Kendinden yapışkanlı; fayans için ideal
39,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
-25 %
Beyaz Kıskaçlı Askı
Kendinden yapışkanlı; fayans için ideal
39,95TL
29,95TL
tesa® İz Bırakmadan Sökülebilir Yapışkanlı Askı Çivi
Fayans ve Metal Yüzeyler için 3 kg x 2 adet
64,95TL
  • Rebul Kolonya Seti
3 adet 270 ml kolonyadan oluşur: Rebul Ice 270ml, Rebul Eau de Cologne Aqua 270 ml, Rebul Eau de Cologne Dark Spice 270 ml
Rebul Kolonya Seti
3 adet 270 ml kolonyadan oluşur: Rebul Ice 270ml, Rebul Eau de Cologne Aqua 270 ml, Rebul Eau de Cologne Dark Spice 270 ml
94,95TL
Küvet Paspası
Duş Paspası
74,95TL
84,95TL
  • tesa® İz bırakmadan Sökülebilir Yapışkanlı Askı
Çivi, Duvar ve Duvar Kağıdı için, 2 kg x 2 adet
tesa® İz bırakmadan Sökülebilir Yapışkanlı Askı
Çivi, Duvar ve Duvar Kağıdı için, 2 kg x 2 adet
69,95TL
Diş Macunu ve Krem Tüpü Sıkıcı
59,95TL
tesa Powerstrips Askı Küçük Oval Kendinden Yapışkanlı, Çıkarılabilir, Beyaz
tesa® İz Bırakmadan Sökülebilen Askı
54,95TL
  • Havlu Askısı
Kapının üzerine kolayca asılabilir; delme işlemi gerektirmez
79,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-25 %
Havlu Askısı
Kapının üzerine kolayca asılabilir; delme işlemi gerektirmez
79,95TL
59,95TL
1

Pratik ve aynı zamanda ilgi çekici

Banyo aksesuarlarının çifte faydası vardır: Pratiktirler, çünkü banyoda düzen sağlarlar. Ve genellikle lavaboda veya rafta açıkça görülebildikleri veya duvara asıldıkları için aynı zamanda dekoratif olmaları beklenir. Bir havlunun kanca veya tutacağa, sabunun sabunluğa ihtiyacı vardır. Küçük bir çöp kovası banyoda kesinlikle vazgeçilmezdir. Ve bir kadın makyaj malzemesini güzel bir kasede veya bardakta muhafaza ettiğinde her şey el altındadır ve aynı zamanda göz alıcıdır.
Şık tasarımlı banyo aksesuarları: Tombul metalik bir sabun dispenseri beyaz bir lavabonun kenarında duruyor.

Paslanmaz çelik veya ahşap banyo aksesuarları

Banyo aksesuarları çok çeşitli tasarımlarda bulunabilir. Kişisel dekorasyon tarzınıza göre hangi malzemenin banyo mobilyalarınıza en iyi şekilde uyum sağlayacağına karar verebilirsiniz. Paslanmaz çelikten banyo aksesuarları modern, püristik görünür ve kolay temizlenebilme avantajına sahiptir. Banyonuzu renk ve malzeme seçimi açısından doğal olarak tasarlamak istiyorsanız ahşap banyo aksesuarları en doğru seçim olacaktır. Zarif görünümleri, sabun dispenseri, tuvalet fırçası tutacağı ve benzerlerini birer göz ziyafeti haline getirecektir.
Vintage tarzı banyo aksesuarları: Yeşil duvarlar, süslü pirinçten tuvalet kağıdı ve havlu tutucu ve ahşap çerçeveli oval bir aynaya sahip bir banyoya bakış.

Vintage tarzda tamamen nostalji

Kalbiniz eski güzel günler için atıyorsa vintage tarzı banyo aksesuarlarını görünce mutluluktan uçacağınızdan emin olabilirsiniz. Çiçekli porselen sabunluk, süslü dökme demir tuvalet kağıdı tutacağı veya pastel renkli emayeden yapılmış diş fırçası bardağı. Son olarak bir de büyükannenizin aynasına bir lavanta torbası takarsanız ambiyans tam olur. Tchibo’da farklı tasarımlarda banyo aksesuarları bulabilirsiniz, içlerinden size uygun olanını da.

Uyumlu bir görüntü için: Set halindeki banyo aksesuarları

Vintage tarzında özel şekil ve malzemelerin karışımı büyülerken, başkaları banyoda sadelik tercih eder. Bu, görsel olarak huzur ve destek sağlar. Set halinde banyo aksesuarlarını seçtiğinizde tam da bunu alacaksınız. Aynı malzeme, aynı desen ve renk, günlük vücut bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyalarda vardır. Tabii ki aksesuar setlerini de farklı stiller arasından seçebilirsiniz.

Matkap dolapta kalacak

Havlu ve diğer eşya için duvara delik açmak istemiyorsanız özel yapıştırıcılar güvenilir bir alternatiftir. Duş sepetleri, tuvalet kağıdı tutucuları, sağlık ürünleri veya havlu halkası için: Banyo aksesuarlarınızı delik açmadan birkaç hareketle kolayca duvara sabitleyin. Tchibo’nun online mağazası size geniş bir seçenek sunuyor.
Duvar için banyo aksesuarları: Üzerinde beyaz bir havlunun asılı olduğu metal bir havlu askısı, arka planda yanan iki mum ve bir sabun dispenseri.

Kaliteli, sürdürülebilir, adil

Yeni aldığınız banyo aksesuarları, Tchibo’nun tüm ürünleri gibi, TCM kalite mührünü taşır. Bu, size verdiğimiz kalite sözünden başka bir şey ifade etmiyor. "Tchibo Certified Merchandise" bu sertifikasyon ile tedarikçilerimizin seçiminden başlayarak, tüm üretime ve satış sürecine kadar uzanan sürekli bir kalite kontrolünü size garanti ediyoruz. Bunun haricinde ham maddelerin sürdürülebilir biçimde kazanımı ve adil üretim süreçlerine dikkat ediyoruz.
Kalite mühürlü banyo aksesuarları: Metal bir sabun dispenserini kullanan çocuk elleri.