Bahçe şezlongu

Yaz, güneş, bahçe zamanı: İşte o zaman hafta sonları tatil gibi gelir. Ancak hafta içinde de uzun akşamlar, açık havada zaman geçirmeye davet eder. Terasınıza kurulun ve güneşlenerek veya iyi bir kitapla rahatlayın. Tchibo'da çok çeşitli bahçe şezlongları bulabilirsiniz. Sağlam ahşaptan hafif, katlanabilen model veya şezlong şeklinde, geniş seçkiden ilham alın!
Minderli Şezlong »Leira«
7.499,00TL

Fonksiyonel, çok yönlü ve güzel

Uygun bir bahçe şezlongunun seçimi elbette tamamen kişisel zevkinize bağlıdır. Ancak bunların esas olarak nerede kullanılacağını da hesaba katın. Eğer şezlongu sadece bahçede ve balkonda değil de çok yönlü olarak ayrıca gölet gezisinde veya kamp yaparken de kullanmak isterseniz alüminyum malzemeden hafif, katlanabilir bir bahçe şezlongu tavsiye edilebilir. Bunlarda baş ve ayak yerleri zahmetsizce ayarlanabilir. Ahşap bahçe şezlongları daha sağlam, daha ağırdır ve kolaylıkla saklanamaz. Yumuşak minderler eşliğinde güneşlenme ve okuma için yüksek konfor sunar.
Rahatlamak için bahçe şezlongu: Kırmızı mayolu genç bir kadın minderli ahşap bir bahçe şezlongunda yatıyor.

Zarif dokunuş: Yumuşak minderli rattan veya ahşap şezlonglar

Bir bahçe şezlongunun rahatlığının yanı sıra görünümü de önemlidir. Rattan modeller çok zarif görünür, ancak ayarlanamaz. Bireysellikten vazgeçmeyip yine de şıklığı tercih edenler, baş kısmı çok kademeli olarak ayarlanabilen tik ahşabından bir şezlong seçebilir. Konumunu kolçaklar üzerinden ayarlayabilirsiniz. Tik ahşabı hava şartlarına karşı çok dayanıklı olarak kabul edilir, ancak yine de kırılgan hale gelmemesi için birkaç yılda bir bakımdan geçmelidir. Daha fazla bilgiyi Bahçe mobilyaları için malzeme rehberinde bulabilirsiniz. Örneğin şezlong minderi için dayanıklı bir pamuk-polyester karışımını tercih edebilirsiniz; minderin kalınlığı yaklaşık 3 ile 8 cm arasında değişir.
Kırmızı minderli iki bahçe şezlongu yan yana bir bahçede duruyor; aralarında açık bir şemsiye var.

Çatılı bahçe şezlongları güneşe karşı korur

Güneşli bir terasınız varsa genellikle bahçe ve balkon mobilyalarınızı gölge sağlayan bir şemsiye ile birleştirebilirsiniz. Küçük bir balkonda bu biraz sıkışıklığa neden olabilir. Bu durumda çatısı olan bir şezlong kullanın! Relax şezlong olarak adlandırılan bu türde, rahatlıkla ayarlanabilen, pratik bir güneş yelkeni de entegre edilmiştir. Güneş yüzünüze vurmadan veya gözünüzü almadan keyifle okumanıza devam edebilirsiniz. Tchibo’da güneşlikli bahçe şezlongunuzu kolayca online satın alabilirsiniz.

Hafif ve pratik: Alüminyum bahçe şezlongları

Birkaç kademeli olarak ayarlanabilen ve kolayca katlanabilen esnek bir şezlong arıyorsanız alüminyum modeller mükemmeldir. Sadece birkaç kilo olan bu şezlong, bahçede dilediğiniz yere kolayca taşınabilir. Çabucak güneşten gölgeye geçebilir veya tersini yapabilirsiniz. Kamp tatili, göl veya deniz gezintisine çıktığınızda da alüminyum bir bahçe şezlongu mükemmeldir. Bakımı kolay plastik yüzeyleri sayesinde rüzgar ve hava koşullarından etkilenmezler.

Yerden tasarruf: Bahçe şezlongu yerine yatar sandalye

Bahçede, şezlonga alternatif olarak bir yatar sandalye de kullanabilirsiniz. Burada örnek olarak ayarlanabilen sırtlık ve ayak destekli bir model seçilebilir. Veya yerden tasarruf sağlayan bir Deck-Chair modelinde karar kılabilirsiniz. Kumaş gergili ahşap çerçeve şık görünür ve terasınızı bir beach club havasına büründürür. Bu klasik yatar sandalye, balkon için yazlık koltuk olarak da idealdir. Tchibo size uygun fiyatla geniş bir bahçe mobilyası yelpazesi sunar.
Bahçe şezlongu yerine yatar sandalye: Yaşlı bir çift, iki yatar sandalyede yan yana ve el ele oturuyor.

Sürdürülebilir kalite için mührümüz

Ürünlerimizde yüksek kalite ve sürdürülebilir ham madde çıkarımını birleştiriyoruz. Bize göre her ikisi de birbiriyle alakalıdır. Bu sayede TCM onay mührümüzü yeni bahçe şezlongunuzda da bulabileceksiniz. "Tchibo Certified Merchandise"a karşılık gelmektedir ve malzeme seçiminden satışa kadar olan yüksek kalite bilincimizi vurgular. Sürdürülebilir ormancılıktan üretilen ahşap ürünler, FSC® mührünü taşır. Ve "GUT GEMACHT" mührü de organik pamuk kullanımına işaret eder.
İyi kalite sayesinde rahatlayın: Genç kumral bir kadın, gülümseyerek rattan bahçe şezlonguna uzanmış.