Bahçe Sandalyeleri

Yaz geldiğinde hava sıcakları yükselir ve kötü hava geçmişte kaldığı için biz de dışarıya çekiliriz. Güneşin keyfini sadece bahçede veya terasta konforlu bir oturma alanıyla çıkarabilirsiniz. Bahçe sandalyeleri ile kapı eşiğinizde kendi küçük açık hava cennetinizi yaratabilirsiniz. Tchibo serisinden doğru mobilyalar ile konforlu ortamınızı hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. İlham alın!
-25 %
Katlanır Sehpalı Bank »Lenja«
8.819,00TL
6.609,00TL
Oturma Minderi
1.149,00TL
Ayarlanabilir Sırtlı Yüksek Sandalye »Liska«
3.359,00TL
Polirattan Örgülü Lounge Koltuk
4.599,00TL
Bitki Kasalı Korumalı Köşe Modülü »Elin«
4.499,00TL

Sizin için ideal bahçe sandalyesi

Zevkinize ve gereksinimlerinize göre doğru bahçe sandalyesini seçebilirsiniz. Örneğin, tekli koltuklar mı yoksa masa ile tamamlanabilecek büyük bir koltuk grubu mu olması gerektiğini karar verin. Klasik bir bahçe sandalyesi, eksiksiz bir bahçe seti veya bahçe sofaları gibi lounge mobilyaları arasından seçim yapabilirsiniz. Çok çeşitli tasarım, model ve malzeme sayesinde bahçeniz için doğru dış mekan mobilyalarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Kararınızı kolaylaştırmak için size farklı modeller içeren genel bir konsept sunuyoruz.
Davetkar açık yemek alanı: Terasta mavi örtülü bir masa ve beş ahşap bahçe sandalyesi bulunuyor.

Pratik yemek alanı veya konforlu lounge alanı

Açık hava yemek alanı için tasarlanmış bahçe sandalyeleri masanın oturma yüksekliğiyle eşleşmelidir. Daha küçük bir koltuk yüzeyi ve düz bir sırtlık oturma ve yeme sırasında doğru duruşu sağlar. Daha rahat hale getirmek isterseniz rahat bir şekilde içine gömülebileceğiniz kalın dolgulu lounge mobilyaları arasından seçim yapabilirsiniz. Katlanır sandalyeler veya setteki istiflenebilir modellerle alandan tasarruf edebilirsiniz. Konforlu bahçe yatakları da mükemmel konfor sunar: Bu bahçe mobilyaları, güneşli saatleri özellikle rahat bir şekilde geçirmek için idealdir.
Yeşil bahçeye bakan terasta iki ahşap bahçe sandalyesi; önünde üstünde çiçek vazosu olan küçük kare ahşap masayla keyifli bir atmosfer yaratır.

Ahşap bahçe sandalyeleri

Doğru malzeme hava şartlarına dayanıklı olmalı ve stilinize uygun olmalıdır. Ahşap bahçe mobilyaları özellikle sağlamdır ve doğal rustik tarzlara uygundur. Bahçe sandalyeleri her türlü hava koşuluna dayanabilen ve tereddüt etmeden açık havada bırakılan yerel veya tropik ahşaptan yapılmıştır. İşlenmiş ahşabın kalıcı renk dayanıklılığı için branda veya kapakların altında ek olarak korunmalıdır. Bu aynı zamanda, nem nedeniyle kırılgan hale gelen ince, örgülü rattan mobilyalar için de geçerlidir. Bahçe mobilyaları kılavuzunda malzemeler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Metal sandalyeli romantik veya modern bir ortam

Metal malzemeden üretilen bahçe sandalyeleri, terasta romantik bir görünüm veya modern bir ortam sunar. Malzeme hava koşullarına karşı çok dayanıklıdır ancak özellikle doğrudan güneş ışığında hızlı bir şekilde ısınabilir. Örneğin, yakacak kadar sıcak teması önlemek için alüminyum bahçe mobilyalarını güneşte çok uzun süre bırakmayın. Alternatif olarak, sandalyeleri daha rahat bir oturma hissi ve daha iyi sıcaklık dengelemesi sağlayan kumaş bahçe mobilyaları yastıklarıyla da birleştirebilirsiniz.

Balkon için bahçe sandalyeleri

Bahçeniz veya terasınız yoksa balkonda kişisel açık hava cennetinizi de ayarlayabilirsiniz. Pratik balkon mobilyaları yerden tasarruf edecek şekilde tasarlanmıştır, yemek ve rahatlamak için hoş bir alan oluştururlar. Katlanabilen veya istiflenebilen balkon sandalyeleri özellikle uygundur; bu sandalyeler sınırlı balkon alanının yan tarafına hızlıca yerleştirilebilir veya kışın daha kolay istiflenebilir. Tchibo tüm koşullar için optimal dış mekan mobilyaları sunar. Çok çeşitli ürünlerde yeni favori sandalyenizi hemen keşfedin!
Balkon için bahçe sandalyeleri: Küçük bir balkonda iki ahşap sandalye ve bir kare ahşap masa bulunuyor.

Güvenebileceğiniz sürdürülebilir kalite

FSC ve PEFC sertifika ortaklarımızla, bu şekilde etiketlenmiş ahşap ürünlerinin sürdürülebilir ormancılıktan geldiğini garanti ediyoruz. Böylece yeni tropik bahçe mobilyalarının yağmur ormanlarının korunmasına yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. "Tchibo Certified Merchandise"ün bir parçası olan TCM ürünlerimizle garantili kalite elde edersiniz. Tchibo standartları ile seçilen üreticiler ve özel üretim, maksimum işlevsellik ve dayanıklılık vadediyor.
Bahçe sandalyeleri için iyi kalite: Bir bahçede beş yetişkin masada otururken iki çocuk da oyun oynuyor. Üzerlerinde akeyifli bir fener zinciri asılı.