Bahçede Düzenleme Ürünleri

Size özel ve düzenli bir bahçe, rahatlamak için keyifli bir yerdir. Dolaplar veya kutular gibi pratik bahçe yardımcıları ile bahçe malzemelerinizi güvenli ve düzenli şekilde saklayın. Bu sayede uygun cihazları daha hızlı bulabilirsiniz ve yeşil cennetinizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Tchibo’da bahçe evinden saklama kutusuna kadar bahçede pratik olmayı sağlayan birçok düzenleyiciyi keşfedin. Önerilerimiz ile düzensiz bir bahçeden hızlıca kurtulun!
Esnek Şekilde Takılabilir Raflara Sahip Bitki Duvarı »Elin«
5.799,00TL
Saksı Standı »Elin«
5.999,00TL

Bahçede saklama – düzen kurmak için

Daha keyifli bir bahçe için bahçe dolabınızda tüm önemli bahçe aletleri, pratik gereçler ve aksesuarlar bulunmalı. Satın almadan önce hangi ürünleri saklamak istediğinizi düşünün. Çünkü büyüklük ve modellerine göre depolama dolapları; yerleştirme yüzeyi, kancalar, raflar veya zemine yerleştirme alanları gibi çeşitli düzenleme imkanları mevcuttur. Daha sık kullandığınız küçük cihazları tercihen el hizanızda bir bölmeye yerleştirin. Asma seçenekleri olan bir delikli duvar paneli, aletler ve küçük parçalar için son derece uygundur. Saksılar ve tohumlar için kullanacağınız saydam kutular ilave olarak depolama dolabında düzeni korumanızı sağlar.

Bahçe dolapları: Pratik ve çekici

İster modern plastik rattan dolaplar ister vintage görünümlü ahşap dolaplar olsun: Bahçe dolapları hem bahçede hem de balkonda pratik bir depolama çözümü sunmanın yanı sıra bahçenize farklı bir hava katacaktır. Depolama dolabında olduğu gibi bahçe aletlerini saklayabilir, dış mekan oyuncaklarını da hava koşullarına karşı koruyabilirsiniz. Seçim sırasında en az bir metre karelik hareket alanı bırakırsanız daha sonra tüm öğelere kolayca erişebilirsiniz. Bahçe dolabınızda çift kapı varsa tekerlekli el arabası gibi daha büyük bahçe yardımcıları daha kolay itilebilir.

Döşeme için saklama kutuları

Bahçe sandalyeleriniz için yastıklarınıza ve koltuk minderlerinize ihtiyacınızın olmadığı günlerde bahçe için pratik bir saklama kutusu alıp yastıklarınızı güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Bu kutular çoğunlukla yüksek kaliteli plastikten yapılmış olup, UV ve hava koşullarına dayanıklıdır ve yastıklarınızı kir ve neme karşı korur. Bahçedeki birçok saklama kutusunu, oturma alanı veya depolama alanı olarak kullanmanız özellikle hem pratik hemde dekoratif bir çözüm sağlar.. Sadece bahçelerde değil, küçük balkonlarda da depolama ve oturma alanı oluşturabilirsiniz! Entegre gaz basınç yaylarıyla, kutuları herhangi bir sorun olmadan açabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Bahçe düzenlemede doğru yardımcıları seçmek için ipuçları

Bahçe düzenleme ürünleri seçerken hava şartlarına dayanıklı malzemelere dikkat edilmesi çok önemlidir. Düzenleyicilerin dayanıklı olması kir ve su gibi etkenlerin eşyalarınıza zarar vermesini engeller.. Özellikle sağlam ve hava koşullarına dayanıklı bir malzeme olan alaşımlı metalde küflenme ve paslanma olasılığı yoktur. Diğer yandan plastik polipropilen, UV korumalıdır ve yoğun güneş ışığında bile renklerini korur. Çekici görünüme sahip ahşap seçerseniz hava koşullarına dayanıklı bir kaplama olmasına dikkat edin.

Denge: Fırtınada ve şiddetli yağmurda güvenli

Bahçedeki depolama çözümlerinizin kış şartlarında bile hava koşullarına dayanabilmesini sağlamak için uygun bir ağırlık gerekir. Bu nedenle, sağlam ve ağır malzeme olmalarına dikkat edin. Bir ürün ne kadar masif ahşap bileşenleri veya metal içerirse o kadar dayanıklı olur. Bir bahçe kabininin veya depolama kutusunun parçaları dikkatlice birbirine kaynaklanmış veya vidalanmışsa daha fazla stabilite sağlanmış olur. Dönüş veya birleştirme için zemin sabitleyicileri maksimum denge sağlar.

Dayanıklı kumaştan üretilen bahçe mobilyası örtüsü

Soğuklar başladığında, bahçe mobilyalarının eskimemesi için kışa hazırlık yapmaya başlamalıyız. Metalden yapılmış yüksek kaliteli bahçe mobilyaları korunma gerektirmezken, ahşap veya plastikten yapılmış ısıya duyarlı mobilyaları uygun kılıflarla örterek onları bir sonraki bahara hazır halde tutabilirsiniz. Bunlar kılıfların özelliği dayanıklı polyesterden yapılmış olması ve bir ip ile mobilyalara sıkıca bağlanabilir olmasıdır. Üstelik, fermuarlar sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilir. Yüksek ve harici olarak test edilen ürün kalitemiz, TCM "Tchibo Certified Merchandise" mührü ile kanıtlanmıştır. Bahçe düzenleme yardımcılarınızı online satın alırsanız "600D-Polyester" bilgileri, dış mekan için hava koşullarına dayanıklı malzemeler hakkında da bilgi alabilirsiniz.