Bahçe Aydınlatmaları

Dinlenmek için kendi bahçenizden daha iyi bir yer olamaz. Kişisel alanınızda akşamları da rahatlığı yakalayabilmek için doğru bahçe aydınlatması çok önemlidir. Bu aynı zamanda karanlıkta da yeterli güvenlik sağlar. İster romantik fenerler, ister atmosferik küre lambalar veya dış mekan için masa ve lambaderler olsun; Tchibo'da her ihtiyaç için harika bahçe lambaları ve aydınlatma tasarımı için ipuçları bulacaksınız!
  • Renk Değiştiren Solar Yumurta
Bahçedeki atmosferik vurgular için
Renk Değiştiren Solar Yumurta
Bahçedeki atmosferik vurgular için
399,95TL
LED Ayaklı Lamba »Downlight Outdoor«
899,95TL
-33 %
Solar Işık Zinciri "Yapraklar"
179,95TL
119,95TL
Suni Karlı LED Dekoratif Çelenk
299,95TL
Renk Değiştiren LED Su Altı Işığı
99,95TL
Solar Işık »Tukan«
269,95TL
Solar Dekoratif Cam Lamba
119,95TL
Renk Geçişli LED Su Altı Işığı
99,95TL
LED Dekoratif Fener, Küçük
369,95TL
LED Outdoor Fener, Hasır
499,95TL
LED Işık Zinciri,Yıldızlar
169,95TL
Yıldız Efektli Solar Lamba
299,95TL
LED Outdoor Filaman Lamba
189,95TL
Renk Değiştiren Solar Yan Sehpa
1.099,00TL
Solar Işık Zinciri,Yılbaşı
149,95TL
2 Adet LED Işık Çubuğu
129,95TL
  • 5 LED Bahçe Süsü
Toplam 255 LED ile - açık renk sıcak beyaz
5 LED Bahçe Süsü
Toplam 255 LED ile - açık renk sıcak beyaz
249,95TL

Bahçedeki alanlar ve yollar nasıl aydınlatılır?

Bahçe aydınlatmanızı seçerken öncelikle bunun hangi amaca yönelik olduğunu düşünmelisiniz. Terasta oturma alanının üzerini ortalayacak şekilde yerleştirilen sarkıt lambalar ve dış mekan masa lambaları, karanlıkta da rahatça oturup ızgaradan aldığınız lezzetli yiyeceklerin veya bir içeceğin tadını çıkarmanızı sağlar. Dış mekan duvar lambaları ve dış mekan lambaderleri daha büyük alanları yumuşak ışıkla aydınlatır. Geceleri de adımlarınızı güvenle atabilmeniz için toprağa istediğiniz yere sabitleyebileceğiniz kazıklı lambalar bahçede yol aydınlatması olarak kullanmak için idealdir.
Bahçe aydınlatmasını doğru kullanın: Ahşap bir çitin önünde, küçük süs ağaçlarını aydınlatan yuvarlak bahçe lambaları duruyor.

Göz alıcıları ustalıkla sergileyin

Bahçede alışılmadık bir bitki, etkileyici bir ağaç veya bir heykeliniz varsa karanlıktaki bu özel yıldızınızı bahçe aydınlatmanızla vurgulamakta fayda var. Bir taşın arkasına veya çalılıklara saklayabileceğiniz zemin seviyesi spot lambaların yanı sıra ağaçlara ve çalılara görünmez şekilde sabitlenebilen klipsli spot lambalar bunun için mükemmeldir. Havuzunuzu da bu şekilde ön plana çıkarabilir ve karanlıkta da serinliğe dalabilirsiniz. Bahçe göletinizin zeminine yerleştirilebilecek su altı spotları da bahçenizin havasını değiştirir.
Dekorasyon olarak bahçe ışıklandırması: Bir ağacın altında duran ve şarap, peynir ve meyve ile donatılmış bir ahşap bahçe masası. Üzerinde yanan yuvarlak fenerlerden oluşan bir ışık zinciri asılı.

Harika tasarımlı güzel şekilli lambalar

Geçmişte birçok lamba için işlevsellik açıkça ön plandayken günümüzde çoğu model görsel açıdan çekici tasarımlarıyla da etkileyicidir ve bu sayede dekorasyon için de idealdir. Her şeyin birbiriyle uyumlu olması için benzer tarzda tasarlanmış veya aynı renk ailesine ait bir dizi lamba seçmek en iyisidir. Bahçe aydınlatması olarak eğlenceli fenerler, kağıt fenerler ve peri ışıkları rahat akşamlarda romantik bir atmosfer yaratır. Zaman ötesi küre ışıklarla da harika bir atmosfer yaratabilirsiniz. Sadece Tchibo çeşitlerine biraz göz atın ve ilham alın.

Bahçe ve avlu için ışık; pratik ve fonksiyonel

Lamba ve ışıklar için en doğru yerleri bulmak için en iyisi bahçenizi bir kez karanlıkta dolaşın. Böylelikle özellikle nerelerde daha fazla ışığa ihtiyaç duyulduğunu görebilirsiniz. Hareket sensörlü bahçe ışıklandırmasını seçerseniz bunlar, ihtiyaç halinde otomatik olarak çalışır. Bu seçim aynı zamanda avlunuzu, garajı, bahçe kulübelerini veya evinizin dıştan erişilen bodrum merdivenini daha güvenli hale getirmek istediğinizde de mükemmeldir. Bu sayede sadece kazaları önlemekle kalmaz, aynı zamanda istenmeyen misafirleri de caydırırsınız.

Solar ve LED teknolojisi ile bahçe aydınlatması

Bahçenizi ücretsiz ve çevre dostu biçimde aydınlatmak istiyorsanız solar güçle çalışan dış aydınlatma akıllı bir seçimdir. Bunlar güneş enerjisi sayesinde gündüz vakitlerinde kendiliğinden enerji depolar (en iyisi yönünü güneye çevirin!) –herhangi bir kablo döşemesi gerekmeksizin. Ancak elektrik bağlantınız varsa bahçe aydınlatması için enerji tasarruflu LED’leri de kullanabilirsiniz, bunun için en iyisi sıcak beyaz renk. Tchibo'da güneş ve LED teknolojisine sahip harika aydınlatmalar bulacaksınız. Prensipimiz: Güvenlik önceliklidir! Bahçe lambalarınızda IP koruma numarasına bakın, sayı ne kadar yüksekse ürün hava şartları ve kire karşı o kadar dirençlidir.
Solar teknolojisiyle bahçe aydınlatması: yeşil çimlerin arasında duran çiçeklerle iç içe bir solar lamba.

Teslimat, üretim ve kalitede yüksek standartlar

Tchibo'nun lamba ve aydınlatmalarını tercih ederseniz yeni bahçe aydınlatmanızın keyfini uzun süre çıkarırsınız. Bu ürünlerde de kalite ve dayanıklılığa çok önem veriyoruz. Bunu sağlamak için sadece seçkin tedarikçilerle çalışıyoruz ve ürünlerimizi üretim sırasında düzenli olarak harici kontrol kurumlarına denetletiyoruz. Bu yüksek standartların korunmasını size TCM etiketi ile ("Tchibo Certified Merchandise” kısaltması) garanti ediyoruz.
Kaliteli bahçe aydınlatması: Işık zinciri ile aydınlatılan bahçede yazlık elbiseli küçük bir kız kitap okuyor.