Mikro LED'li Ağaç
1.499,00TL
2 Adet LED Toprak Çubuğu
499,00TL
LED Bataryalı Işık Zinciri "Yıldızlar"
559,00TL
Led Dış Mekan Yıldız »Küme«
1.259,00TL
LED Yıldız, Outdoor, Küçük
Led Yıldız, Outdoor, Büyük
549,00TL
699,00TL
Led Siluet "Yıldız"
Led Siluet "Yılbaşı Ağacı"
869,00TL
869,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
LED Outdoor Işık Zinciri »Yıldız«
1.149,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Led Cam Ev
1.149,00TL
LED Yıldız, Outdoor, Küçük
Led Yıldız, Outdoor, Büyük
549,00TL
699,00TL
2 Adet LED Bahçe Lambası
579,00TL
LED Dekoratif Fener
LED Dekoratif Fener, Büyük
1.299,00TL
2.999,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
LED Outdoor Metal Halka
1.499,00TL

Bahçe içindeki alanlar ve yollar nasıl aydınlatılır?

Bahçe aydınlatması seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey, aydınlatmanın hangi amaca hizmet edeceğidir. Verandanın oturma alanının üzerinde konumlandırılmış asma aydınlatma armatürleri ve dış mekan masa lambaları, hava karardığında birlikte rahatça oturabilmenizi ve barbeküdeki lezzetli sosislerin ya da soğuk bir biranın tadını çıkarabilmenizi sağlar. Dış mekan duvar armatürleri ve dış mekan zemin lambaları daha geniş alanları yumuşak bir ışıkla aydınlatır. Geceleri güvenle adım atabilmek için, zemine rahatça sabitlenebilen mobil geçmeli lambalar bahçe için yol aydınlatması olarak idealdir.

Göz alıcı ürünler için sahneyi ustalıkla hazırlamak

Bahçenizde alışılmadık bir bitkiniz, etkileyici bir ağacınız veya görülmeye değer bir heykeliniz varsa, bahçe aydınlatması kullanarak karanlıkta bile bu özel öğeyi vurgulamanızda fayda var. Bir taşın arkasına ya da çalılıkların arasına gizleyebileceğiniz zemin seviyesindeki spot ışıklar ile ağaçlara ve çalılara görünmez bir şekilde sabitlenebilen kelepçeli spot ışıklar bu iş için idealdir. Ayrıca havuzunuz için ortamı ayarlayabilir ve karanlıkta bile serin suya dalabilirsiniz. Bahçe havuzunun dibine takılabilen su altı spot ışıkları da rahat bir atmosfer yaratır.

Harika tasarımlara sahip zarif lambalar

Eski zamanlarda birçok lambanın odak noktası işlevsellikti, ancak günümüzde birçok model görsel olarak çekici tasarımlarıyla da etkileyicidir ve bu nedenle dekorasyon için idealdir. Her şeyin birbiriyle uyumlu olmasını sağlamak için, benzer stildeki veya aynı renk ailesine ait lambaları tercih etmek en iyisidir. Bahçe aydınlatması olarak eğlenceli fenerler, lambalar ve peri ışıkları gözlerden uzak akşamlarda romantik bir hava yaratır. Modası geçmeyen küre ışıklarla da harika bir atmosfer yaratabilirsiniz. Tchibo ürün yelpazesine biraz göz atın ve buradan esinlenin.

Bahçe ve avlu için ışık: Akıllı ve işlevsel

Lambalar ve aydınlatma armatürleri için doğru yeri bulmak için yapılacak en iyi şey, karanlıkta bahçenizde yürümektir. Bu şekilde hangi yerlerin daha çok ışığa ihtiyacı olduğunu görebilirsiniz. Hareket sensörlü bir bahçe aydınlatması tercih ederseniz, gerektiğinde otomatik olarak açılacaktır. Bu gibi bir çözüm, bahçenizi, garajınızı, bahçedeki kulübelerinizi veya evinizin dış kiler merdivenlerini daha güvenli hale getirmek istiyorsanız da mükemmeldir. Bu şekilde sadece kazaları önlemekle kalmaz, aynı zamanda davetsiz misafirleri de caydırırsınız. Bahçe ve avludaki dış aydınlatmanın belirli bir saatte kendi kendine açılıp kapanmasını istiyorsanız, bir zamanlayıcı temin etmeniz yeterlidir.

Teslimat, üretim ve kalitede yüksek standartlar

Tchibo'nun lamba ve armatürlerini seçerseniz, yeni bahçe aydınlatmasının keyfini uzun süre çıkarırsınız. Bu ürünlerimizde de yüksek kalite ve dayanıklılığa büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda, sadece seçkin tedarikçilerle çalışıyor ve ürünlerimizi üretim sırasında harici kontrol enstitülerine düzenli olarak test ettiriyoruz. Bu yüksek standartlara uygunluğumuzu TCM damgasıyla ("Tchibo Certified Merchandise" ifadesinin kısaltması) garanti ediyoruz.