İhtiyacınız Olan Yüzme Aksesuarları

Mayo, yüzme gözlüğü, havlu: Yüzme çantanız hazır. Yoksa eksik olan bir şey mi var? Yazın su sporları için yüzme havuzuna mı yoksa denize mi gitmeyi tercih ettiğinize bağlı olarak doğru yüzme aksesuarlarına ihtiyacınız var. Halka açık havuzda küçükler için yüzme yardımcıları, mayo ve belki de bir havuz makarnası yeterlidir. Denizde ise SUP Board ve deniz ayakkabılarınızı da yanınıza alabilirsiniz. Tchibo’nun online mağazasında gezinin ve uygun yüzme ekipmanları bulun.
-18 %
Katlanabilen Taze Tutan Kap
109,95TL
89,95TL
Spor Mayo
149,95TL
 
Seçenekler:
 
-20 %
Spor Çantası
99,95TL
79,95TL
  • 3 Adet Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez istiflenmesi
3 Adet Su Geçirmez Çanta
Çeşitli nesnelerin su geçirmez istiflenmesi
119,95TL
  • Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
159,95TL
134,95TL
Hızlı Görünüm
-15 %
Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
159,95TL
134,95TL
2 Adet Su Geçirmez Torba
119,95TL
  • Deniz Şortu
File iç kayma sayesinde yüksek taşıma konforu ve mükemmel uyum
Deniz Şortu
File iç kayma sayesinde yüksek taşıma konforu ve mükemmel uyum
119,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Evrensel Kilit
Kamp mobilyaları, valizler, bebek arabaları, bisikletler vb. İçin hırsızlığa karşı koruma.
Evrensel Kilit
Kamp mobilyaları, valizler, bebek arabaları, bisikletler vb. İçin hırsızlığa karşı koruma.
109,95TL
  • 2 Adet LED Suda Oynama Diski
Havuz, göl veya deniz için eğlence
2 Adet LED Suda Oynama Diski
Havuz, göl veya deniz için eğlence
119,95TL
Neopren Spor Gözlüğü Bandı
59,95TL
Plaj Sandaleti »Tchibolette«
Kayışta dekoratif kabartma ile
159,95TL
 
Seçenekler:
 
-15 %
Yeşil DryActive Plus Yüzme ve Koşu Şortu
Geri dönüşümlü polyesterden
99,95TL
84,95TL
 
Seçenekler:
 
Deniz ve Koşu Şortu
139,95TL
 
Seçenekler:
 
Kum Tutmayan Plaj Örtüsü
Havluda kum olmadan plaj keyfi
179,95TL
Alüminyum Kıskaçlı Kanca
59,95TL
  • Mavi Su Geçirmez Kamp Çantası
Farklı eşyaları su geçirmeyecek şekilde saklar
Mavi Su Geçirmez Kamp Çantası
Farklı eşyaları su geçirmeyecek şekilde saklar
99,95TL
Yedek Camlı Güneş Gözlüğü
219,95TL
209,95TL
Desenli Plaj Topu
Yumuşak neoprenden
79,95TL
Su Geçirmez Plaj Çantası
269,95TL
2 Adet Outdoor El Havlusu, her biri yakl. 40 x 60 cm
Outdoor El Havlusu, yakl. 50 x 100 cm
Outdoor Duş Havlusu, yakl. 70 x 140 cm
XL Outdoor Banyo Havlusu, yakl. 100 x 200 cm
54,95TL
74,95TL
84,95TL
149,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
Su Geçirmez 25 l Çanta
299,95TL
Outdoor XL Banyo Havlusu, Turuncu, Yakl. 100x200 cm
149,95TL
Kum Tutmayan Plaj Örtüsü
179,95TL
1

Yetişkin yüzme ekipmanları

Havuzda sportif amaçla yüzmeyi seviyorsanız doğru yüzme ekipmanınız da eksik olmamalı. Sportif yüzücülerin mayoları ve yüzme şortları çok gevşek olmamalıdır. Mayolarda sırttan çapraz olarak kavrayan askılar, örneğin serbest yüzmede daha fazla destek ve güvenlik sağlar. Bir yüzme gözlüğü de havuzdaki olmazsa olmazlardandır. Bizden ipucu: Gözlük kullananlar için uyarlanmış camları olan yüzme gözlükleri de vardır. Paletler, daha fazla itiş sağladıkları ve yüzmeyi hızlandırarak daha uzun mesafe katedilmesini sağladıkları için özellikle dalgıçlar ve şnorkelle yüzenler arasında popülerdir. Ancak dikkat: Yüzme ekipmanlarının doğru biçimde kullanımı için biraz antrenman gereklidir.

Güvenlik önce gelir: Çocuklar için yüzme ekipmanları

Çocuğunuzla açık havuza veya deniz kenarına gittiğinizde çoğunlukla bir yüzme şortundan fazlasına ihtiyaç duyulur. Özellikle küçüklerde, yüzme kemeri, kolluklar veya kick boardları eksik etmemelisiniz. Kolluklar, yüzme bilmeyenleri suyun üstünde tutmaya yarar. Kick boardlar, çoğunlukla dayanıklı köpükte yapılmıştır ve bunlar da su üstünde tutar. Özelikle yüzmeyi öğrenen çocuklar bunlarla öğrenebilir ayrıca bacak ve kol çırpma antrenmanlarını yapabilirler. Sadece board'ı sıkıca tuttuktan sonra göğüs veya bacak vuruşu ile suda kaymak. Küçükler, kol çırpma için board'ı dizlerinin arasına sıkıştırarak kolları ile yüzmeye başlar. Ancak dikkat: Yüzme yardımcılarına rağmen çocuklar suda asla gözetimsiz bırakılmamalıdır.

Haydi suya: Boş vakitler için yüzme ekipmanları

Yaz, sizi sadece suya değil suyun üstüne de mi çekiyor? İster şişme bot, ister yelkenli veya SUP board üzerinde olsun; Tchibo’da bunlar için doğru ekipmanı bulursunuz. Bot turu için içine cüzdan ve anahtarlarınızı koyabileceğiniz su geçirmez çanta veya torbalar bir zorunluluktur. Tüm önemli eşyaların kuru ve güvenle paketlenmiş olmasını garanti etmiş olursunuz. Denize gidildiğinde çocuklar için şişme yüzer hayvanlar ideal aksesuarlardır.

Sportif faaliyetler: Profesyoneller için doğru ekipman

Profesyonel su kuşları, yüzme antrenmanlarını doğru ekipmanla daha da etkili hale getirebilir. Neopren giysiler, açık sularda hızla ısı kaybetmenizi engeller. Daha uzun süre antrenman yapmanız mümkün olur. Su bonesi özellikle uzun saçlarda, sudaki direnci azaltmaya yardımcı olur. Gerçi bu sıkı oturan yüzme aksesuarını herkes sevmeyebilir ancak yüzme giysisine uyan parlak bir renkle çabucak tarz bir göz alıcı haline gelir. Ayrıca saçlarınızın sudaki klordan zarar görmesini engeller. Spor yaparken burnuna su kaçmasını istemeyenler bir burun kıskacı kullanır.

Yüzmeden sonra iyi hissetme

Aquafitness veya uzun bir yüzmeden sonra yumuşacık havlunuz veya bornozunuz sizi bekler. Deniz kıyısındaki tatil için ekstra büyük havlu yerine bir açık alan havlusu ideal seçimdir. Emici ve hızla kuruyan mikrofiberden yapılmıştır, bu da onu özellikle hafif ve yumuşak yapmaktadır. Ayrıca katlanarak çok küçük boyuta getirilebilir ve böylece rahatça taşınabilir. Hareket halindeyken kullanım için mükemmel yüzme ekipmanı. Bakım için lütfen yıkama etiketini dikkate alın: Örneğin kurutucuya atmaktan kaçınmalısınız.

En iyi Tchibo kalitesi

Yüzme ekipmanında tek belirleyici olan görünüm değildir. İşçilik ve malzeme kalitesine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Tchibo’da sorun değil! Çünkü yüzme tekstillerimiz sadece zararlı maddelere karşı test edilmemiştir aynı zamanda GUT GEMACHT mührünü de taşırlar. Bunun anlamı, ürünün genel olarak veya kısmen sürdürülebilir olduğudur. Daha fazla beklemeyin ve yaza hazırlık yapın. Tchibo’dan yüzme ekipmanınızı satın alın ve sulara dalın.