Schließenİhtiyacınız Olan Yüzme Aksesuarları

Mayo, yüzme gözlüğü, havlu: Yüzme çantanız hazır. Yoksa eksik olan bir şey mi var? Yazın su sporları için yüzme havuzuna mı yoksa denize mi gitmeyi tercih ettiğinize bağlı olarak doğru yüzme aksesuarlarına ihtiyacınız var. Halka açık havuzda küçükler için yüzme yardımcıları, mayo ve belki de bir havuz makarnası yeterlidir. Denizde ise SUP Board ve deniz ayakkabılarınızı da yanınıza alabilirsiniz. Tchibo’nun online mağazasında gezinin ve uygun yüzme ekipmanları bulun.
Yüzme ve Su Sporları

Yüzme ve Su Sporları

-12 %
Su Geçirmez Bel Çantası
79,95TL
69,95TL
-9 %
Yedek Camlı Güneş Gözlüğü
219,95TL
199,95TL
-20 %
Neopren Spor Gözlüğü Bandı
49,95TL
39,95TL
  • Evrensel Kilit
Kamp mobilyaları, valizler, bebek arabaları, bisikletler vb. İçin hırsızlığa karşı koruma.
Evrensel Kilit
Kamp mobilyaları, valizler, bebek arabaları, bisikletler vb. İçin hırsızlığa karşı koruma.
89,95TL
-20 %
Spor Mayo
149,95TL
119,95TL
 
Seçenekler:
 
-20 %
Spor Mayo
149,95TL
119,95TL
 
Seçenekler:
 
-40 %
Yeşil DryActive Plus Yüzme ve Koşu Şortu
Geri dönüşümlü polyesterden
99,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Katlanabilen Su Şişesi
79,95TL
59,95TL
-16 %
Yüzebilen Spor Gözlüğü
119,95TL
99,95TL
-10 %
Deniz ve Koşu Şortu
99,95TL
89,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Frizbi
Suda oynamak için de uygun, tuzlu suya dayanıklı
Frizbi
Suda oynamak için de uygun, tuzlu suya dayanıklı
29,95TL
-16 %
Lacivert Fermuarlı Örgü Polar Kazak
299,95TL
249,95TL
 
Seçenekler:
 
-21 %
Spor Çantası
69,95TL
54,95TL
Desenli Plaj Topu
Yumuşak neoprenden
79,95TL
Deniz Şortu
149,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Soğuk Tutan Kamp Çantası
İdeal soğuk izolasyonu için kaplamalı iç kısım
Soğuk Tutan Kamp Çantası
İdeal soğuk izolasyonu için kaplamalı iç kısım
69,95TL
Outdoor Duş Havlusu, yakl. 70 x 140 cm
64,95TL
Alüminyum Kıskaçlı Kanca
39,95TL
-45 %
Şort Mayo
99,95TL
54,95TL
 
Seçenekler:
 
Deniz Şortu
149,95TL
 
Seçenekler:
 
-12 %
Spor Bikini Altı
79,95TL
69,95TL
 
Seçenekler:
 
Lacivert Fermuarlı Örgü Polar Kazak
299,95TL
 
Seçenekler:
 

Yetişkin yüzme ekipmanları

Havuzda sportif amaçla yüzmeyi seviyorsanız doğru yüzme ekipmanınız da eksik olmamalı. Sportif yüzücülerin mayoları ve yüzme şortları çok gevşek olmamalıdır. Mayolarda sırttan çapraz olarak kavrayan askılar, örneğin serbest yüzmede daha fazla destek ve güvenlik sağlar. Bir yüzme gözlüğü de havuzdaki olmazsa olmazlardandır. Bizden ipucu: Gözlük kullananlar için uyarlanmış camları olan yüzme gözlükleri de vardır. Paletler, daha fazla itiş sağladıkları ve yüzmeyi hızlandırarak daha uzun mesafe katedilmesini sağladıkları için özellikle dalgıçlar ve şnorkelle yüzenler arasında popülerdir. Ancak dikkat: Yüzme ekipmanlarının doğru biçimde kullanımı için biraz antrenman gereklidir.

Güvenlik önce gelir: Çocuklar için yüzme ekipmanları

Çocuğunuzla açık havuza veya deniz kenarına gittiğinizde çoğunlukla bir yüzme şortundan fazlasına ihtiyaç duyulur. Özellikle küçüklerde, yüzme kemeri, kolluklar veya kick boardları eksik etmemelisiniz. Kolluklar, yüzme bilmeyenleri suyun üstünde tutmaya yarar. Kick boardlar, çoğunlukla dayanıklı köpükte yapılmıştır ve bunlar da su üstünde tutar. Özelikle yüzmeyi öğrenen çocuklar bunlarla öğrenebilir ayrıca bacak ve kol çırpma antrenmanlarını yapabilirler. Sadece board'ı sıkıca tuttuktan sonra göğüs veya bacak vuruşu ile suda kaymak. Küçükler, kol çırpma için board'ı dizlerinin arasına sıkıştırarak kolları ile yüzmeye başlar. Ancak dikkat: Yüzme yardımcılarına rağmen çocuklar suda asla gözetimsiz bırakılmamalıdır.

Haydi suya: Boş vakitler için yüzme ekipmanları

Yaz, sizi sadece suya değil suyun üstüne de mi çekiyor? İster şişme bot, ister yelkenli veya SUP board üzerinde olsun; Tchibo’da bunlar için doğru ekipmanı bulursunuz. Bot turu için içine cüzdan ve anahtarlarınızı koyabileceğiniz su geçirmez çanta veya torbalar bir zorunluluktur. Tüm önemli eşyaların kuru ve güvenle paketlenmiş olmasını garanti etmiş olursunuz. Denize gidildiğinde çocuklar için şişme yüzer hayvanlar ideal aksesuarlardır.

Sportif faaliyetler: Profesyoneller için doğru ekipman

Profesyonel su kuşları, yüzme antrenmanlarını doğru ekipmanla daha da etkili hale getirebilir. Neopren giysiler, açık sularda hızla ısı kaybetmenizi engeller. Daha uzun süre antrenman yapmanız mümkün olur. Su bonesi özellikle uzun saçlarda, sudaki direnci azaltmaya yardımcı olur. Gerçi bu sıkı oturan yüzme aksesuarını herkes sevmeyebilir ancak yüzme giysisine uyan parlak bir renkle çabucak tarz bir göz alıcı haline gelir. Ayrıca saçlarınızın sudaki klordan zarar görmesini engeller. Spor yaparken burnuna su kaçmasını istemeyenler bir burun kıskacı kullanır.

Yüzmeden sonra iyi hissetme

Aquafitness veya uzun bir yüzmeden sonra yumuşacık havlunuz veya bornozunuz sizi bekler. Deniz kıyısındaki tatil için ekstra büyük havlu yerine bir açık alan havlusu ideal seçimdir. Emici ve hızla kuruyan mikrofiberden yapılmıştır, bu da onu özellikle hafif ve yumuşak yapmaktadır. Ayrıca katlanarak çok küçük boyuta getirilebilir ve böylece rahatça taşınabilir. Hareket halindeyken kullanım için mükemmel yüzme ekipmanı. Bakım için lütfen yıkama etiketini dikkate alın: Örneğin kurutucuya atmaktan kaçınmalısınız.

En iyi Tchibo kalitesi

Yüzme ekipmanında tek belirleyici olan görünüm değildir. İşçilik ve malzeme kalitesine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Tchibo’da sorun değil! Çünkü yüzme tekstillerimiz sadece zararlı maddelere karşı test edilmemiştir aynı zamanda GUT GEMACHT mührünü de taşırlar. Bunun anlamı, ürünün genel olarak veya kısmen sürdürülebilir olduğudur. Daha fazla beklemeyin ve yaza hazırlık yapın. Tchibo’dan yüzme ekipmanınızı satın alın ve sulara dalın.