Erkek Valiz ve Seyahat Aksesuarları

-14 %
Mikrofiber Seyahat Yastığı
69,95TL
59,95TL
Güneş Kremi Çantası
129,95TL
Omuz Çantası, Lacivert
199,95TL
3 Adet Su Geçirmez Torba
169,95TL
Su Geçirmez Plaj Çantası
329,00TL
3 Adet Su Geçirmez Torba
189,00TL
Su Geçirmez Bel Çantası
139,00TL
2 Adet Su Geçirmez Torba
179,00TL
Hafif Kumaş Bavul, Küçük Boy
Hafif Kumaş Bavul, Orta Boy
Hafif Kumaş Bavul, Büyük Boy
1.199,95TL
1.399,95TL
1.699,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
Bavul Koruma Kılıfı
149,00TL
Güvenli Bel Çantası
159,95TL
Mini Seyahat Düzenleme Çantası
149,95TL
  • Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
199,95TL
Omuz Kemerli Güvenli Çanta
129,95TL
-25 %
Outdoor Sırt Çantası, Mini
199,00TL
149,00TL
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası, Açık Pembe-Gri
Emniyetli Bel ve Omuz Çantası, Mavi-Gri
229,00TL
229,00TL
Su Geçirmez 5 l Çanta
Su Geçirmez 25 l Çanta
179,00TL
179,00TL
Küçük Saklama Çantaları, 3'lü Set
109,95TL
Güvenlikli Sırt Çantası
249,00TL
  • Su Geçirmez Evrensel Cüzdan
Parayı, belgeleri, akıllı telefonu vb. yağmurdan, sıçrayan sudan ve kirden korur
159,00TL
129,00TL
Hızlı Görünüm
-18 %
Su Geçirmez Evrensel Cüzdan
Parayı, belgeleri, akıllı telefonu vb. yağmurdan, sıçrayan sudan ve kirden korur
159,00TL
129,00TL
  • 2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
179,00TL
Seyahat Çantası, Mavi
499,95TL
-29 %
Gri Tekerlekli Kayak Çantası
349,95TL
244,99TL
2 Adet Mini Seyahat Düzenleme Çantası
139,95TL
1

Sert valiz mi - kumaş valiz mi?

Valiz almadan önce sorulması gereken ilk soru hangi materyalden olmasıdır. Sert kabuklu valiz mı yoksa yumuşak kabuklu valiz mı seçeceğiniz, tamamen seyahat koşullarınıza ve kişisel ihtiyaçınıza bağlıdır. Sert valizler, sert ve dayanıklı materyalden oluşan dış kabuğu sayesinde içindekileri basınça ve darbelere karşı muhafaza eder. Yumuşak valizler ise çok daha esnek, daha hafif ve valiz yerleştirme sırasında daha fazla eşya alma kapasitesinde sahiplerdir. Bu nedenle, birkaç hafta sürecek bir seyahat planlıyorsanız, yüksek kapasitesinden yararlanacaksanız yumuşak valizi tercih edebilirsiniz. Sık uçan yolcular özel koruyucu özelliğinden dolayı sert valiz tercih ederler.
Ein junger Mann, dessen Rücken man sieht, steht an der Fensterfront eines Flughafens. Neben sich steht ein kleiner Koffer für Herren, den er festhält.

XXL'e kadar valiz – ideal valiz boyutu

Bir erkek valizinin boyutu, en önemli özelliklerinden biridir. Bir yandan bagajda yerini bulmalı, diğer yandan havayolu veya otobüs şirketlerinin düzenlemelerine de uyulmalıdır. El bagajı için genellikle 50 ila 55 santimetre yükseklik geçerlidir. Küçük troley kasaları nakliye için idealdir ve üç güne kadar olan kısa yolculuklar için çok uygundur. Bir veya iki haftalık seyahatler, 56 ila 80 santimetre yüksekliğinde valiz boyutları gerektirir. Öte yandan, birkaç hafta seyahat ediyorsanız veya çok fazla bagajınız varsa, XXL valizlere gitmelisiniz. Farklı boylarda takım halinde bulunan valizler kararsız olanlar için uygundur.
Ein Mann, der ein weißes Hemd und eine schwarze Hose trägt, packt seinen Koffer, der offen auf dem Bett liegt.

Erkek valizlerini ideal şekilde yerleştirmek

Iyi bir yerleştirme tekniği ile valizinizdeki alanını en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Yerden tasarruf etmek ve tüm hacmi verimli bir şekilde doldurmak için T-shirt, kazak veya pantolon gibi erkek kiyafetlerini rulo yapabilirsiniz. Küçük seyahat çantası ve düzenleyiciler bagajınızın daha iyi organize edebilmenize yardımcı olur. Yine de valizinizi yerleştirmeden önce gideceğiniz yerdeki hava durumuna bakın ve hangi aktiviteleri planladığınızı düşünün. Ne tür seyahatiniz olursa olsun, Tchibo’da yüksek kalitli erkek valizleri ve seyahat aksesuarları mevcuttur.

Erkek valizlerin ve seyahat aksesuarların bakımı ve temizliği

Yeni valizinizin çok dayanıklı olması gerekiyor. Valizinizin havaalanında dikkatsiz taşınması ve sert düşmesi nadir görülen bir durum değildir. Sonuç olarak valizinizin dışında zarar oluşabilir. Düzenli bakımla erkek valizinizin uzun ömürlü bir seyahat arkadaşı haline getirebilirsiniz. Sert valizler, dış materyalini korumak için her yolculuktan sonra bir bez ile kir ve lekeden silinmelidir. Yumuşak kılıflar fırçayla temizlenebilir veya leke varsa sabunlu su ile temizlenebilir.

Erkek valizi mi, sırt çantası mı?

Seyahat tercihleriniz, valizinizin mu yoksa sırt çantasının mı sizin için ideal bir yol arkadaşı olduğunu belirler. Valizler özellikle tek bir yerde daha uzun süre kaldığınız tatiller için uygun olsa da, sırt çantaları yüksek esneklikleri avantajlıdır. Bu nedenle misal arabayla gezeceğiniz ve çok stop yapacağınız yolculuğa bir sırt çantası almanız uygundur. Bir otel tatilinde, bir iş gezisinde veya öğrenci değişimi gibi daha uzun yolculuklarda ise erkek valizinin geniş saklama alanından ve tekerlekli sayesinde kolay taşınmasından faydalanabilirsiniz.
Koffer für Herren oder Rucksack? Ein junger Mann hält eine Karte in der Hand, steht mit einem Rucksack an einem Bahnsteig und betrachtet den vor ihm stehenden Zug.

Tchibo'dan dayanıklı ve yüksek kaliteli erkek valizler ve seyahat aksesuarları

Kabuğun yumuşak veya sert olması önemli değil: Tchibo’nun tüm erkek valizleri, TCM mührü tarafından onaylanmış yüksek kaliteye ve maksimum dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede valiziniz her zaman ideal bir şekilde korunur ve herhangi bir endişe duymadan bir maceraya atılabilirsiniz. Yüksek kaliteli erkek valizleri ve seyahat aksesuarları kolayca online sipariş verebileceğiniz geniş yelpazemizi keşfedin. Çünkü bir sonraki tatilin geleceği kesin!
Ein junger Mann, der einen Hut trägt, sitzt am Strand auf einem blauen Herrenkoffer.