Push Up Sütyen Modelleri

Tchibo'da kişisel ihtiyaçlarınız için doğru push-up sütyeni bulacaksınız. Farklı renk ve şekillerdeki çok çeşitli push-up sütyenleri keşfedin. Balenli ve balensiz büyüleyici push-up sütyenlerin mükemmel uyumu ve cilde narince dokunan materyalleri ile kendinizi baştan çıkarın ve hayalinizdeki dekolteyi yaratın.
Vario Push Up Sütyen
529,00TL
 
Seçenekler:
 

Çeşitli cup boyutlarında şekillendirici push-up sütyenler

Göğüslerinde bir push-up etkisi isteyen kadınlara bir müjdemiz var: Push-up sütyenler, her göğüs bedeni için uygundur. Küçük ve orta beden göğüsleri olan kadınlar sütyeni, göğüslerine daha fazla hacim vermek için kullanabilir. Şekillendirici sütyen, büyük göğüsleri destekler ve mevcut hacmi uyumlu bir şekilde doğru yerlere dağıtır. Bu aynı zamanda destekleyici kadın mayoları için de geçerlidir. Tchibo online mağazasında kişisel favorinizi bulun.
Büyük göğsünüz varsa yumuşak cup, hafif dolgulu bir push-up sütyen en iyisidir.

Büyük göğüsler için push-up etkisi

Büyük göğüsleriniz varsa az dolgulu veya dolgusuz, yumuşak cup push-up sütyen tercih etmek en iyisidir. Çok dar askılı modellerden kaçının. Bunlar genellikle göğüslerinize ihtiyaç duyduğu doğru desteği veremez. Sadece hafif bir push-up etkisine sahip balenli sütyenler de dolgun göğüs dekoltesi için avantajlıdır. Balen, göğüsleri düzgün bir şekilde desteklemeye ve hacmi güzel bir şekilde dağıtmaya yardımcı olur.
Doğru push-up sütyen ile küçük göğüsler bile doğru bir şekilde vurgulanabilir.

Küçük cuplar için push-up sütyenler

Göğüsleriniz küçük mü? O halde entegre push-up destekli çamaşırlar doğru seçimdir. Göğüslere hacim olarak artı katar ve onları eşit olarak dağıtır. Sonuç: Çarpıcı etkisiyle iyi şekillendirilmiş bir dekolte. Küçük göğsünüz varsa balensiz push-up sütyenleri veya askısız push-up sütyenleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rahat bir cup, göğsünüzü destekleyerek ihtiyaç duyduğu desteği sağlar.

Kadınsı kesimler için mükemmel ortak

Destekleyici unsurlara sahip sütyenler, özellikle elbiselerin ve derin kesimli üstlerin altında etkilidir. Göğüsler mükemmel bir şekilde vurgulanır ve hafifçe kaldırılır - bu özellikle V yakalarda etkilidir. Dirndl giysilerinin altındaki push-up sütyen mutlak bir zorunluluktur. Dekolte, geleneksel elbisede merkezi bir rol oynar ve dolgulu iç giyim ile mükemmel bir şekilde vurgulanır.

Mükemmel oturan bir sütyen için beden tavsiyesi

Push-up sütyen, göğüslerinize gerekli desteği verir ve baştan çıkarıcı bir şekilde göğüs dekoltenizi vurgular. Ama sadece doğru bedeni seçerseniz. Aksi takdirde sütyenin konfor etkisi ortadan kalkar ve omuz ve boyun gerginliğine neden olabilir. Kapsamlı sütyen kılavuzumuz, doğru sütyen bedenini belirlemenize yardımcı olacak ve satın alma konusunda size pratik ipuçları verecektir.
Sütyen rehberimiz ile doğru sütyen bedenini belirlemenize yardımcı olacağız.

Test edilmiş iç giyim, yüksek düzeyde konfor sağlar

Doğru beden ölçüsünün yanı sıra işçilik kalitesi de kullanım rahatlığında önemli bir rol oynar. Sütyen cilde doğrudan oturduğundan, Tchibo olarak sadece cilt dostu malzemeler seçiyoruz. "Functional Seamless" tanımı, bir sütyenin kusursuz bir şekilde işlenip işlenmediğini ve dolayısıyla vücut hatlarına mükemmel bir şekilde uyum sağladığını gösterir. "Tchibo Certified Merchandise" mührümüz, yani kısaca TCM mührümüzle, profesyonel işleme ve yüksek işlevsellik garanti ediyoruz.
Özellikle iç giyim söz konusu olduğunda cilt dostu malzemeler tercih etmek önemlidir. Bunu TCM mührü ile garanti ediyoruz.