Çocuk ve Bebek Oyuncaklar

Kesin olan şudur: Oynamak eğlencelidir ve kaygısız çocukluğun bir parçasıdır. Ancak oynamak aynı zamanda çocuğun bedensel ve zihinsel gelişimi için de önemlidir. Yaşına uygun oyuncaklarla çocuğunuzun motor becerileri, algı, yaratıcılık ve tepki verme yeteneği alanlarında becerilerini geliştirmesine destek olursunuz. Ve dünya kaşifleriniz için sadece en iyisini seçebilmeniz için çocuk oyuncağı alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini size söylüyoruz.
  • Küçük Lastik Ördek
Küvet için mükemmel oyun arkadaşı
Küçük Lastik Ördek
Küvet için mükemmel oyun arkadaşı
89,95TL
Uzanma Alanlı Plaj Çadırı
399,95TL
Mıknatıslı Seyahat Oyunu "Yüzler"
89,95TL
-23 %
Şarkı Söyleyen Yılbaşı Ağacı
64,95TL
49,95TL
Grup Oyunu "Paskalya Bingosu"
89,95TL
Pelüş Hayvan "Tilki"
119,95TL
2'si 1 Arada Organik Pamuklu Boyun Yastığı "Fil"
179,95TL
Pelüş Köpek, Büyük Boy
119,95TL
Sesli Şanslı Peluş Domuz
Sesli Şanslı Peluş Kurbağa
Yumuşak peluşYumuşak peluş
59,95TL
59,95TL
  • Renkli Kalemli Amerikan Servisi Boyama Seti
5 farklı motifli kağıttan 30 adet servis seti
Renkli Kalemli Amerikan Servisi Boyama Seti
5 farklı motifli kağıttan 30 adet servis seti
49,95TL
-22 %
Paskalya El İşi Seti »Tavşan Ailesi«
44,95TL
34,95TL
Sesli Şanslı Peluş Domuz
Sesli Şanslı Peluş Kurbağa
Yumuşak peluşYumuşak peluş
59,95TL
59,95TL
  • İnanılmaz Sürüngenler Ansiklopedisi
Şimdiye kadar hazırlamış en kapsamlı sürüngen kitabı İnanılmaz Sürüngenler!
İnanılmaz Sürüngenler Ansiklopedisi
Şimdiye kadar hazırlamış en kapsamlı sürüngen kitabı İnanılmaz Sürüngenler!
119,50TL
1

En küçükler için eğlence: Bebeklere uygun oyuncaklar

Bebekler uyarıcılardan hoşlanır; örneğin sesli uyarıcılar: Çıngıraklı, çınlayan veya hışırdayan bebek oyuncakları hızla dikkat çeker ve işitme duyularını eğitir. Parlak renkli oyuncaklar, görsel duyuların eğitimini sağlar. Tutulan oyuncaklarını da erkenden vermelisiniz: böylece yaşamın ilk birkaç haftasında bebeğiniz reflekslerini geliştirecek ve dokunma duyusunu geliştirecektir. Bebekler bir yaşından itibaren bilinçli olarak bir oyuncağa uzanabilir.
Çocuk oyuncağı: En güzeli, tüm ailenin birlikte oynamasıdır.

Birlikte geçen saatler için: Tüm aile için oyuncaklar

Büyüyen çocukla birlikte oynamak en güzeli: Bağları güçlendirir ve çocukları oyun yoluyla erkenden kurallara alıştırmak ve onlara faydalı değerler aşılamak için iyi bir fırsattır. Çocuğunuz toplu oyunlarda, sırası gelene kadar sabırla beklemeyi ve kazanma ve kaybetme hisleri ile başa çıkmayı öğrenir. Ancak çocuk ne kadar küçükse oyun da o kadar az oyuncu ve kural olmalıdır. Bunun için üreticinin yaş tavsiyesine dikkat edin.
Doğru oyuncak ile uzun araba seyahatleri dahi sıkıcı geçmez.

Seyahat oyuncakları

Seyahate çıkıldığında veya alışverişe giderken: Bilinen ve sevilen oyuncaklar, sadece harika bir zaman geçirme arkadaşı değil, aynı zamanda yeni durumlar karşısında harika bir dikkat dağıtıcıdır. Tanıdık koku veya sarılma, güven duygusu verir. En klasik olanlar, kolayca taşınabilecek pelüş hayvanlar ve bebeklerdir. Ancak resimli kitaplar ve Dış mekan oyuncakları da çocukları oyaladıkları için uygundur.

Çocuk oyuncağı alırken nelere dikkat edilmelidir

Çocuğunuz tutmaya başladığı andan itibaren oyuncağı ağzına götürür. Bu nedenle cilasız veya daha rahat temizlik için su bazlı tükürük geçirmez cila ile cilalanmış ahşap oyuncak seçin. Plastik oyuncak, "PVC içermez" veya CE mührü gibi TÜV mühürleri veya GS mührü varsa güvenlidir. Bunlar size, ürünün yasal yönetmeliklere uygun olarak denetlendiğini gösterir. İpucu: Oyuncak muhafazalarınızın da zararlı madde içermediğinden emin olun.

Çocuk oyuncakları; Tchibo tarafından gut gemacht

Oyuncak öncelikle eğlendirmelidir. Çocuğunuzu endişelenmeden neşelendirebilmek için TCM mührümüze güvenin: Bu, çocuklara uygun tasarımlar, yüksek kaliteli işçilik ve zararlı madde içermeyen malzemeleri size garanti eder. Ayrıca GUT GEMACHT girişimimiz ile sürdürülebilir bir üretimin arkasında duruyor ve sürdürülebilir ormancılık ve pamuk üretimini destekliyoruz.
Tchibo size çocuklara uygun oyuncak ve zararlı madde içermeyen ürünler ile yüksek kaliteli üretim garanti ediyor.