Çocuk ve Bebek Oyuncaklar

Kesin olan şudur: Oynamak eğlencelidir ve kaygısız çocukluğun bir parçasıdır. Ancak oynamak aynı zamanda çocuğun bedensel ve zihinsel gelişimi için de önemlidir. Yaşına uygun oyuncaklarla çocuğunuzun motor becerileri, algı, yaratıcılık ve tepki verme yeteneği alanlarında becerilerini geliştirmesine destek olursunuz. Ve dünya kaşifleriniz için sadece en iyisini seçebilmeniz için çocuk oyuncağı alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini size söylüyoruz.
7'si 1 Arada Kompakt Outdoor Alet
179,00TL
Topaç Seti »Noel Baba«
379,00TL
-26 %
3 Adet Çıngıraklı Yumurta
269,00TL
199,00TL
Tahta Oyuncak Çiçeklik
409,00TL
Parmak Twist, 2'li Set
199,00TL
6 Adet Banyo ve Kumsal Oyun Bardağı
189,00TL
5 Adet Balmumu Boya Kalemi
149,00TL
İskambil Kart Seti "Skat"
239,00TL
El İşi Seti »Arkadaşlık Bilekliği«
329,00TL
  • Ahşap Yap-Boz
Minikler için yapboz eğlencesi
Ahşap Yap-Boz
Minikler için yapboz eğlencesi
409,00TL
Ekstra Büyük Kart Oyunu
219,00TL
-25 %
Pelüş Tavşan Yastık
439,00TL
329,00TL
Pijama Cepli Pelüş Yastık »Koyun«
499,00TL

En küçükler için eğlence: Bebeklere uygun oyuncaklar

Bebekler uyarıcılardan hoşlanır; örneğin sesli uyarıcılar: Çıngıraklı, çınlayan veya hışırdayan bebek oyuncakları hızla dikkat çeker ve işitme duyularını eğitir. Parlak renkli oyuncaklar, görsel duyuların eğitimini sağlar. Tutulan oyuncaklarını da erkenden vermelisiniz: böylece yaşamın ilk birkaç haftasında bebeğiniz reflekslerini geliştirecek ve dokunma duyusunu geliştirecektir. Bebekler bir yaşından itibaren bilinçli olarak bir oyuncağa uzanabilir.
Çocuk oyuncağı: En güzeli, tüm ailenin birlikte oynamasıdır.

Birlikte geçen saatler için: Tüm aile için oyuncaklar

Büyüyen çocukla birlikte oynamak en güzeli: Bağları güçlendirir ve çocukları oyun yoluyla erkenden kurallara alıştırmak ve onlara faydalı değerler aşılamak için iyi bir fırsattır. Çocuğunuz toplu oyunlarda, sırası gelene kadar sabırla beklemeyi ve kazanma ve kaybetme hisleri ile başa çıkmayı öğrenir. Ancak çocuk ne kadar küçükse oyun da o kadar az oyuncu ve kural olmalıdır. Bunun için üreticinin yaş tavsiyesine dikkat edin.
Doğru oyuncak ile uzun araba seyahatleri dahi sıkıcı geçmez.

Seyahat oyuncakları

Seyahate çıkıldığında veya alışverişe giderken: Bilinen ve sevilen oyuncaklar, sadece harika bir zaman geçirme arkadaşı değil, aynı zamanda yeni durumlar karşısında harika bir dikkat dağıtıcıdır. Tanıdık koku veya sarılma, güven duygusu verir. En klasik olanlar, kolayca taşınabilecek pelüş hayvanlar ve bebeklerdir. Ancak resimli kitaplar ve Dış mekan oyuncakları da çocukları oyaladıkları için uygundur.

Çocuk oyuncağı alırken nelere dikkat edilmelidir

Çocuğunuz tutmaya başladığı andan itibaren oyuncağı ağzına götürür. Bu nedenle cilasız veya daha rahat temizlik için su bazlı tükürük geçirmez cila ile cilalanmış ahşap oyuncak seçin. Plastik oyuncak, "PVC içermez" veya CE mührü gibi TÜV mühürleri veya GS mührü varsa güvenlidir. Bunlar size, ürünün yasal yönetmeliklere uygun olarak denetlendiğini gösterir. İpucu: Oyuncak muhafazalarınızın da zararlı madde içermediğinden emin olun.

Çocuk oyuncakları; Tchibo tarafından gut gemacht

Oyuncak öncelikle eğlendirmelidir. Çocuğunuzu endişelenmeden neşelendirebilmek için TCM mührümüze güvenin: Bu, çocuklara uygun tasarımlar, yüksek kaliteli işçilik ve zararlı madde içermeyen malzemeleri size garanti eder. Ayrıca GUT GEMACHT girişimimiz ile sürdürülebilir bir üretimin arkasında duruyor ve sürdürülebilir ormancılık ve pamuk üretimini destekliyoruz.
Tchibo size çocuklara uygun oyuncak ve zararlı madde içermeyen ürünler ile yüksek kaliteli üretim garanti ediyor.